New-old inspiration

11. června 2013 v 21:50 | Iwet |  About blog
Po maturitě mám opravdu dost času. Jediným problémem je moje lenost. Celé dny dokážu prospat a pořád si stěžuju, že nemám co dělat, přitom bych mohla třeba psát. Ale nebojte, tak jednou za dva dny (obvykle večer) mě přepadne náhlá touha po psaní, tak jdu na PC a napíšu (někdy) i několik stran.

Všimla jsem si, že v PC ve složce s povídkami toho mám opravdu hodně. Něco z toho ještě ani nespatřilo světlo světa. Mnohé názvy mi nic neříkají. Musím se tím probrat, smazat nepotřebné a udělat místo tomu, co přijde.


Chystám něco nového. Já vím, jsem blázen, ještě nemám ani dopsané povídky, které tu jen tak leží a jsou nedokončené. Tento nápad mám v hlavě už dlouho. Nejedná se o nějakou povídku na mnoho pokračování, spíš to bude takové... no, troufnu si říct, že jiné. Tentokrát to chci udělat jinak. Chci to zveřejnit, až to budu mít celé dopsané. Nechci opět začínat něco, co nedokončím.

Také musím co nejdřív kontaktovat Fall. Vypadá to, že Insane se snad také dočká svého konce ^^

Vážím si každého komentáře, každého člověka, co sem zavítá a hlavně každého, kdo si něco přečte. Děkuji. Bez Vás a Vaší podpory bych se jen těžko vracela.

Vaše Iwet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fall Fall | Web | 12. června 2013 v 20:19 | Reagovat

(u předchozího článku jsem napsala blbou přezdívku, promiň :( xD)

Ach, bude to ode mě znít trochu zvláštně, ale těším se! Doufám, že to dopíšeme :)

A těším se samozřejmě taky na to, co napíšeš ty :)

A gratuluju k maturitě!! :)
Už abych to měla taky za sebou, se zblázním. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama