Hurá!

3. června 2013 v 19:54 | Iwet |  About blog
Po necelých dvou měsících se hlásím znovu "ve službě"! :-D Maturita je úspěšně za mnou, takže mám teď poměrně dost času na to, abych konečně dokončila vše, co chci. Ve středu mě ještě čekají poslední přijímačky a pak se konečně zase budu moct blogu věnovat.

Nejdříve bych chtěla poděkovat za komentáře. Jsem ráda, že se Vám moje práce líbí, i když to není nic dokonalého ani převratného :-) Rozhodně je v první řadě v plánu dokončení Treasure, kde mi popravdě dochází nápady na další pokračování, i když v záloze na pár částí dopředu ještě něco mám :-D Nechci, aby to skončilo úplně trapně a divně. Tak snad se mi podaří vymyslet něco originálního a záhadného, ať se nám to pěkně vyvíjí :-)

Dnes jsem si četla pár svých starších počinů a rozhodně bych chtěla dále pokračovat s In the shadows, ten příběh jsem měla moc ráda. Možná by si zasloužil i vylepšit. A v (ne)poslední řadě bych chtěla pohnout s Never fall asleep, you won't wake up. Je to má jediná vážnější povídka, na jejíž sepisování prostě musím mít takovou tu správnou náladu.

Také to vypadá, že moje "spoluspisovatelky" Fall a Reikko už se k blogu a psaní asi nevrátí. Je mi líto, že tu budu sama. Hlavně s Fall jsem měla rozdělané nějaké příběhy, které jsem vždy toužila dokončit. Ale doba se mění :-) Každopádně jejich příběhy tu nechám ^^

Tak se tu zatím mějte hezky, jestli sem zavítáte :-)

Vaše Iw
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 queenCobain queenCobain | Web | 4. června 2013 v 14:59 | Reagovat

:'O Konečně nějaký dobrý blog!
Četla jsem teď pár tvých povídek a musím říct, že píšeš fakt dobře:) Musím si dočíst další:) A těším se na další články. :) (y)

2 Fall Fall | 4. června 2013 v 18:38 | Reagovat

ach, insane byla boží povídka! :D tu bych možná i dopsala :D

Popravdě, jak jsem ti tady minule  psala ten komentář, měla jsem takový lehký záchvěv začít psát znovu - takže jsem prolezla útroby svého stařičkého počítače a zjistila jsem, že jsem všechno smazala.. hlavně asi deset kapitol nursíka, které nikdy nespatřily světlo světa, tak jsem si řekla, že to tak asi má být a že se nemám vracet zpátky ke psaní..

ale jo, Insane byla sakra boží! xD

3 Fall Fall | Web | 4. června 2013 v 20:43 | Reagovat

(nechci ti cpát koment k Treasure, tak to píšu tady xD)
Teoreticky.. možná by to šlo xD Mám teď noťas a tak když se ve škole nudím, tak hraju hry na fb xD Tak bych mohla psát.. xD a navíc se bliží velké prázdniny.. to by šlo! xD

To by bylo fajn, teď jsem si přečetla ty díly, co jsme napsaly, a vůbec nevím, kam to mělo směřovat xD (a taky jsem našla pár chyb, ale.. na to sere pes xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama