Červen 2013

Treasure (15)

25. června 2013 v 13:36 | Iwet |  Treasure

Po delší odmlce se hlásím s dalším pokračováním. Vlastně jsem ještě ani nepřemýšlela, kolik by povídka měla mít pokračování. Už jsme na čísle 15. Myslím, že delší podívku jsem ještě asi nenapsala. Uvidíme, jak na tom budu s nápady. Nemám teď moc času, prostě pořád něco, znáte to. Už jsem začala psát novou povídku a taky si pomalu začínám pročítat Insane, abychom mohly s Fall znovu začít :-) Připomíná mi to staré časy ^^
Iwet


New-old inspiration

11. června 2013 v 21:50 | Iwet |  About blog
Po maturitě mám opravdu dost času. Jediným problémem je moje lenost. Celé dny dokážu prospat a pořád si stěžuju, že nemám co dělat, přitom bych mohla třeba psát. Ale nebojte, tak jednou za dva dny (obvykle večer) mě přepadne náhlá touha po psaní, tak jdu na PC a napíšu (někdy) i několik stran.

Všimla jsem si, že v PC ve složce s povídkami toho mám opravdu hodně. Něco z toho ještě ani nespatřilo světlo světa. Mnohé názvy mi nic neříkají. Musím se tím probrat, smazat nepotřebné a udělat místo tomu, co přijde.

Treasure (14)

11. června 2013 v 21:33 | Iwet |  Treasure

Baví mě psát Treasure. Jasně, nic převratného, žádný literární skvost. Právě to se mi na tom líbí. Můžu u toho úplně vypnout, na nic nemyslet, a i když obvykle nevím, jak načnu novou kapitolu, po pár řádcích se dokážu pořádně rozepsat. By the way, děkuju Fall ♥
Enjoy.
I.


Treasure (13)

4. června 2013 v 20:07 | Iwet |  Treasure

Zdravím ^^
Popravdě jsem tomuto článku přednastavila zveřejnění na zítra. Před chvílí jsem to dopsala. Ale pak mě přepadla chuť to zveřejnit rovnou. Takže tady máte další pokračování :-)
Děkuju, že sem chodíte, komentujete a možná i čtete. Jste skvělí.
I.


Hurá!

3. června 2013 v 19:54 | Iwet |  About blog
Po necelých dvou měsících se hlásím znovu "ve službě"! :-D Maturita je úspěšně za mnou, takže mám teď poměrně dost času na to, abych konečně dokončila vše, co chci. Ve středu mě ještě čekají poslední přijímačky a pak se konečně zase budu moct blogu věnovat.

Nejdříve bych chtěla poděkovat za komentáře. Jsem ráda, že se Vám moje práce líbí, i když to není nic dokonalého ani převratného :-) Rozhodně je v první řadě v plánu dokončení Treasure, kde mi popravdě dochází nápady na další pokračování, i když v záloze na pár částí dopředu ještě něco mám :-D Nechci, aby to skončilo úplně trapně a divně. Tak snad se mi podaří vymyslet něco originálního a záhadného, ať se nám to pěkně vyvíjí :-)

Dnes jsem si četla pár svých starších počinů a rozhodně bych chtěla dále pokračovat s In the shadows, ten příběh jsem měla moc ráda. Možná by si zasloužil i vylepšit. A v (ne)poslední řadě bych chtěla pohnout s Never fall asleep, you won't wake up. Je to má jediná vážnější povídka, na jejíž sepisování prostě musím mít takovou tu správnou náladu.

Také to vypadá, že moje "spoluspisovatelky" Fall a Reikko už se k blogu a psaní asi nevrátí. Je mi líto, že tu budu sama. Hlavně s Fall jsem měla rozdělané nějaké příběhy, které jsem vždy toužila dokončit. Ale doba se mění :-) Každopádně jejich příběhy tu nechám ^^

Tak se tu zatím mějte hezky, jestli sem zavítáte :-)

Vaše Iw