Duben 2013

Treasure (12)

6. dubna 2013 v 14:00 | Iwet |  Treasure

Zdravím všechny. Jak jsem slíbila, tady je přednstavený díl této povídky. Snad brzy přibudou další :-) Teď nejspíš sedím někde v učení nebo si doma stěžuju, že nestíhám :-D Držte mi palce, už se mi to blíží.
By the way, filipínsky nemluvím. Jen jsem potřebovala nějakou exotickou řeč a google překladač mi naštěstí dokázal aslespoň trochu pomoci :-D
I.


Nostalgická chvíle

3. dubna 2013 v 20:50 | Iwet |  About blog
Název článku mluví za vše :-D

Prostě jsem si četla staré články v rubrice "about blog" a nějak to na mě přišlo. Mám na svoje nejrozjetější frerard období skvělé vzpomínky. Vzpomínám si, jak jsem hodiny seděla nad psaním a přepisováním některých mých povídek, co se mi nelíbily. Chybí mi to. Chybí mi staré časy, kdy jsem ještě psala na frerard-lowe, byli jsme jako jedna velká rodina a existovala spousta aktivních blogů.

:'-)

Jsem vážně idiot, před maturitou si vzpomenout, že kdysi bylo nějaké psaní a jak moc bych se k němu chtěla vrátit.

Všechny mi chybíte, holky :-) Ať už jsou Vaše blogy stále aktivní, nebo ne. By the way, moc děkuji za komentář pod nedávno zveřejněným pokračováním Treasure :-) Dodává mi to potřebnou inspiraci.

I.

Treasure (11)

1. dubna 2013 v 11:59 | Iwet |  Treasure

Ha! Já vím, je to k nevíře! Zveřejňuji další díl této povídky, čerstvě napsaný. Ráda bych jej věnovala slečně Sara Emily. Tak nějak díky ní jsem si včera sedla a přečetla všechny díly povídky. Jistě, má nějaké rezervy, ale co si budeme povídat, nejsem žádný profesionál ;-) Nicméně jsem se u nějakých částí docela zasmála a řekla jsem si, že mám přece jen docela chuť napsat další díl. Tak jsem s tím začala a dnes jej sem přidávám.
Nevím, za jak dlouho přibude něco dalšího. Ode dneška přesně za 30 dní maturuju a třeba z takové informatiky neumím ani čárku :-D Měla jsem dnes volný den, proto to šlo tak rychle. Napsala jsem ještě cca díl a půl dopředu, takže nastavím zveřejnění někdy v průběhu tohoto týdne :-)
Jsem ráda, že sem stále někdo chodí a dokonce čte a komentuje. Vážím si toho, jste skvělí. Snad se bude líbit.
I.