Zdravím!

11. března 2013 v 20:26 | Iwet |  About blog
Ahoj!!

Nedávno jsem pocítila nutkání zkontrolovat blog. Opět mě zděsilo, jaké datum nese poslední článek. Také jsem pocítila takový zvláštní pocit... Jako bych něco nedokončila a ten pocit mi říkal, že bych měla.
Tak jsem sem tedy zavítala a vidím hned dva komentáře z roku 2013. Nějak tomu stále nemůžu uvěřit, je to nepředstavitelné. Myslela jsem, že tento blog je již dávno zapomenutý, ale není to tak úplně pravda :-) Jsem dojatá a hrozně mě to těší.

Chtěla bych se ke psaní vrátit a dokončit to, co jsem začala. Je toho teď moc, maturuji a chtěla bych se dostat na žurnalistiku :-) Takže makám. Nechci nic slibovat, protože sliby jsou chyby a zvláště, když slibuju něco takového, že se vrátím k blogování :-D

Snad to jednou půjde. Snad to dokončím. Nebo spíše znovu začnu :-)

Moc všem děkuji, jste skvělí!

Mimochodem, jak to máte vy? Všimla jsem si, že frerard všeobecně je docela v úpadku. Ubývá lidí, kteří píší... a stejně tak ubývá těch, kteří čtou.

Zatím se mějte hezky a držte mi palce. Třeba se to podaří.

xoxo
Iwet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sara Emily Sara Emily | 11. března 2013 v 23:36 | Reagovat

Vždycky jednou za čas mě chytně záchvat nostalgie, a to pak projíždím internet a hledám nějaké frerardy... Problém je v tom, že všechny kvalitní už jsem četla a skoro všechny docela dobré, nebo aspoň trapně vtipné taky. Dnes tomu nebylo jinak.
Problém je v tom, že když konečně najdu nějaký frerard, který jsem ještě nečetla, a vypadá docela zajímavě, nikdy se včas nepodívám jestli je dokončený a pak mě nesmírně rozčílí, když zjistím že není dopsaný a byl psán třeba již před pěti lety.
Dneska, kdy jsem zase po nějaké době měla potřebu vrátit se o pár let zpátky jsem poprvé za svojí "frerard kariéru" navštívila tenhle blog. Vlastně mě to překvapilo. Trochu egoisticky jsem si totiž myslela, že tohle území mám (víceméně)dokonale zmapované a už mě nic nemůže překvapit, i frerardy nijak pravidelně nečtu asi čtyři roky.
Nicméně, prostě chci říct to, že jsem se sem dnes nějakou podivnou shodou okolností dostala a přečetla si Treasure. A moc příjemně mě ta povídka překvapila. Myslela jsem si, že jsem všechno z tohohle žánru co za něco stojí už četla, ale vážně, máš opravdu zajímavý styl psaní a konečně mě překvapil námět !
Když jsem to dočetla, byla jsem zase otrávená, že je to neukončené, že nejsou další díly, a ani jsme nedoufala že by snad mohly být, protože v současnosti fungujících blogů je opravdu pomálu. Potom jsem ale zjistila, že je na blogu tenhle článek a ještě k tom, že byl napsán dnes.
A málem se mi štěstím zastavilo srdíčko ! (Okay, možná jsem trochu melodramatická... možná ne jen trochu :D) Chci tedy jenom říct, že doufám, že se sem opravdu vrátíš a že Treasure dopíšeš. Za to Ti já na oplátku mohu slíbit že to rozhodně budu komentovat a možná dokonce přesvědčím i pár dalších duší, aby si to přečetly a připojily svůj názor :).

Děkuji, a přeji good luck v psaní a mnoho inspirace !

S.

2 Fallen Fallen | Web | 16. března 2013 v 1:04 | Reagovat

*kouká na článek, co byl napsaný před tímhle*
2011? 2011?!! DĚLÁŠ SI PRDEL? :D
Pání.. člověk ani neví, jak ten čas utíká.
Víš, příjde mi jako zvláštní náhoda, že tys tady zavítala v pondělí a já jako skoro "hned" potom, tedy dnes. Ani nevím, jak dlouho jsem tady nebyla. Zajímavé.
Já mám dojem, že už se ke psaní nevrátím. Stejně jsem vždycky měla pocit, že mi psaní povídek nejde a myslím si to do teď :D (A ta basa, co jsem dostala z čejáku to vážně potvrzuje).
Ikdyž by mě zajímalo, jak by vypadala moje tvorba, kdybych psala teď, cca po třech letech. Ale stejně mě to už ani netáhne k frerardům.. vlastně už ani moc neposlouchám MyChem.. což mě mrzí, protože to fakt byla moje srdcová kapela po hrozně dlouhou dobu.. ale zdá se mi, že teď už mi jejich hudba nedává tolik, kolik předtím.
Ha, vlastně ani nevím, proč to tady všechno píšu :D Jenom jsem se chtěla podívat, jestli tu vůbec někdo žije a viděla jsem článek z pondělí, tak jsem se chtěla ozvat a skončila jsem u nechutně sentimentálního výžbleptu :D
To bude těma hodinama :D Už bych měla jít spát, bo pak fakt píšu sračky... :D

3 Iwet Iwet | 31. března 2013 v 22:05 | Reagovat

[1]: Mockrát děkuju :-) Každý takový komentář mě nakopává k tomu, abych dokončila to, co jsem začala. Jsem hrozně ráda, že se ti to líbí, i když... jak si tak někdy čtu své povídky, připadají mi dost dětinské a mám chuť to všechno přepsat :-D Jenže takhle bych se nepohla z místa. Snad to vyjde, drž mi palce :-))

[2]: Že se nestydíš chodit spát takhle pozdě! :D Vždycky ti to šlo, četla jsem tvoje povídky ráda. A taky jsem hodně ráda psávala povídky, na kterých jsme makaly spolu. Byly to fajn časy, ale chápu, že už to tak nějak nejde vrátit :-) Jen já mám prostě občas takové nutkání se zase vrátit, i když vím, že to nebude lehké a že se na to možná zase hned vykašlu. Ach jo. Už chci mít po maturitě, abych se na to mohla vrhnout, než mě to přejde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama