Pouliční malíř (9)

28. srpna 2011 v 20:37 | Reikko |  Pouliční malíř
Dlouho zde žádná povídka, žádné pokračování . . . Dnes mě přepadla chuť napsat dalšího Pouličního malíře, a nejspíš se pokusím přispívat častěji. x) Psaní mi totiž přes prázdniny opravdu chybělo, jen jsem vážně neměla čas na to něco vymýšlet. Snad se vám bude líbit. x)Pan Iero se zarazil.,,Um, ne, nemám," zahuhňal a ukázal na dveře. Gerard se postavil, ještě jednou poděkoval a odešel. Na Berta nečekal, ten půjde domů až bůh ví kdy, proto mu jen napsal sms. Ahoj Bertie, děkuji za to, co pro mě děláš. Tu práci mám, nastupuju ráno. Nepůjdem to dnes oslavit? Budu Tě čekat u mě. Snad přijdeš. Pa, GeeGee. Tak. A má to. Teď už bude žít normální život jako normální člověk s normálními příjmy.
Po příchodu domů sebou plácl do křesla, pak ho ale něco napadlo. Zvedl se a otevřel skříň. Dole, ale vážně až úplně na spodu našel Frankovu kresbu. Jak na ni mohl zapomenout? Sedl se stolu, vzal nové, poslední plátno, co mu zbývalo, uhel a dal se do kreslení. Nakreslil Franka bez té pitomé Steph. A jak tak kreslil, zkoumal, jestli si vážně nejsou s ředitelem Ierem podobní. Byli. Hrozně moc. Jako kdyby to snad byl jeho bratr, jen mnohem zarostlejší a tlustější. Proto řekl, že nemá syna Franka. Je to jeho bratr!


Uběhlo několik hodin, Gerard dávno dokreslil, uklidil, pomyl nádobí. Teď už jen netrpělivě vyčkával, až se ozve Bert. Najednou se rozezněl zvonek u dveří. Gerard vyletěl jak neřízená střela a rozrazil dveře. Na prahu stál Bert, jak ho Gerard ještě neviděl. Totiž, měl černé vlasy. ,,Ty ses nabarvil?" zarazil se Gee a koukal na ten symbol sexu ve dveřích. ,,No, jo. Vypadá to divně? Nebo... jak jsi to myslel? Nesluší mi to?" vešel Bert dovnitř a zavřel dveře. Zatímco se zouval, začínal si připadat čím dál tím nervóznější. ,,No?!" nevydržel to a zeptal se znova. ,,Vypadáš... jinak."


,,Jinak? Jak jinak? Jak to myslíš?!" naléhal Bert. Gerard se začal hrozně smát a odešel do kuchyně, Bert tam vletěl za ním s naprosto zoufalým výrazem ve tváři, čemuž se Gee začal smát ještě mnohem víc. Slzy smíchu mu tekly po tvářích a Bert ho začal okázale ignorovat. ,,Ne, sorry, Berte, ale ty jsi tak zoufale směšný, chápeš, nejde se nesmát!'' Hýkal Gerard jako smyslů zbavený. ,,Hele, dost ty osle. Co takhle zajít do kina? Viděl jsem, že dnes dávají nějaký psycho hrůzný film, pojďme se spolu bát!"


Po příchodu do kina se Gerard koukl na program. Mlha. Bert koupil lístky, popcorn a šli si sednout do sálu. V poslední řadě v rohu je naštěstí nebylo moc vidět a sál byl poloprázdný, takže nikdo nevnímal, co se tam odehrávalo v nudných částech filmu. Ono, nakonec totiž zjistili, že ze slibovaného 'psycho hrůzného filmu' se vyklubala pěkná pitomost. Proto se spíše věnovali sobě navzájem, žádostivě se osahávali, líbali a vyjadřovali jeden druhému upřímnou lásku. Občas se stalo, že jednomu unikl tichý sten, který ihned druhý musel maskovat zakašláním. Deset minut před koncem filmu začali mít ale vážně dost těch nepohodlných sedaček, proto se přesunuli k Bertovi domů.


Bert zatlačil na Gerarda, který se pod tímto dotekem položil na postel. Něžně ho líbal na ústa, krk, když mu svlékl tričko, tak polibky přesunul na klíční kost. Gerard pod těmito polibky ztrácel všechny zábrany, svlékl svému mučiteli tričko a odhodil ho někam za postel. Následovalo tričko jeho vlastní, za chvíli byl už i bez kalhot. Nechtěl však nechat všechnu práci na Bertovi, proto se přesunul nad něj. Zuby a jazykem mu začal dráždit levou bradavku, prsty kroužil okolo té druhé. Cítil, jak je Bert napnutý a jak mu po těle přeběhl mráz. Jazykem poté vykreslil cestičku od bradavky k pupíku a za přítomnosti motýlích polibků na břicho mu rozepnul pásek a sundal kalhoty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hachiko Hachiko | 29. srpna 2011 v 20:33 | Reagovat

Já Tě miluju!!! Pokračování!!! A prý MLHA!!! xD Tys to zabila xD

2 Joejoe Joejoe | 3. října 2011 v 14:47 | Reagovat

Pokračováááání! :! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama