Srpen 2011

Pouliční malíř (9)

28. srpna 2011 v 20:37 | Reikko |  Pouliční malíř
Dlouho zde žádná povídka, žádné pokračování . . . Dnes mě přepadla chuť napsat dalšího Pouličního malíře, a nejspíš se pokusím přispívat častěji. x) Psaní mi totiž přes prázdniny opravdu chybělo, jen jsem vážně neměla čas na to něco vymýšlet. Snad se vám bude líbit. x)Pan Iero se zarazil.,,Um, ne, nemám," zahuhňal a ukázal na dveře. Gerard se postavil, ještě jednou poděkoval a odešel. Na Berta nečekal, ten půjde domů až bůh ví kdy, proto mu jen napsal sms. Ahoj Bertie, děkuji za to, co pro mě děláš. Tu práci mám, nastupuju ráno. Nepůjdem to dnes oslavit? Budu Tě čekat u mě. Snad přijdeš. Pa, GeeGee. Tak. A má to. Teď už bude žít normální život jako normální člověk s normálními příjmy.


Never fall asleep, you won't wake up (6)

24. srpna 2011 v 8:47 | Iwet |  Never fall asleep, you won't wake up

Krásné dobré ráno ^^
Dnes, brzy ráno, jsem pocítila neobvyklou touhu psát a protože mi není zrovna nejlépe, tak jsem se rozhodla, že psaní této povídky bude ideální.
U odkazu na povídku v menu je stále napsané "momentálně neaktivní" a asi to tam i zůstane. Více jak rok jsem nenapsala pokračování téhle povídky, ale dnes mi to přišlo líto. Uvidíme, možná se pokračování dočkáte v brzké době, protože mě to začalo bavit :-)
Budu ráda za každý komentář, protože už je to vážně dlouho, co tu byl poslední díl. A pokud se vám to bude líbit, budu ráda dvojnásob :-)

I.