Inspiration XIV

5. července 2011 v 15:45 | Fallen & petí |  Inspiration


Chrrm.. nevíte někdo proč jsem začala s tím blbým řeckým číslováním kapitol? :D Snažím se napsat mou část Insane, ale než se mi to povede házím tady alepoň toto. Už to končí, muehehe, zítra se můžete "těšit" (kdo by se na toto těšil? :D) na epilog, a pak konečně začne přibývat jiná povídka ^^


Gee: S fotkou v ruce jsem vtrhl k Mikeymu a Frankovi do pokoje. Hmm. Zdá se mi to nebo je Mikeyho ruka položená tak, jakoby před chvilkou sahal Frankvoi na zadek? Nzedá? Nebo jsem jen blázen? Bože já žárlim? Ano přesně tak! Žárlim! A zkurveně moc! Bez optání či jakéhokoli vysvětlení jsem udělal dva kroky k Frankovi chyt ho za tu prdel, co jí určitě před chvilkou osahával Mikey a začal ho vášnivě líbat. Kupodivu (nebo spíš ne?) se vůbec nebránil a všechno stejně tak bouřlivě opětoval. "Kluci!" sotva jsem zaslechl Mikeyho zoufalý sten a v zádech cítil jeho pohled. Jen ať praskne žárlivostí, nejdřív že mě miluje a pak za mejma zádama...nu co! Jsem stejná svině, ale I don´t care! "Překvapení, zlato!" zaslechl jsem známý hlas. "Gerarde?" Ach můj bože. Lyn.

Mikey: "Překvapení zlato!" uslyšel jsem, "Věděla jsem, že dneska odjíždíte tak mě napadlo....proboha!" Zůstala v šoku zírat na Gerarda který se na ní provinile díval. "Lyn, já.." "Ne nic nechci slyšet! Věděla jsem to od začátku že to takhle dopadne! Já to věděla!" vřískala."Ale že zrovna s Frankem to by mě nenapadlo... nicméně Jamia bude mít určitě radost až jí to řeknu. Čau." "Lyn aspoň Franka nech! On za nic nemůže!" křičel nešťastně Gee ale Lyn na to vůbec nezareagovala. Praštila dveřmi až jsem se divil že to vydržely a odešla. "Tak to je v prdeli." řekl jsem.

Gee: Seřvala mě jak malýho fracka. Co sem si taky zasloužil. Třískla dveřmi a já ani neměl sílu ji zadržovat. "Tak to je v prdeli" vyslovil Mikey svoji myšlenku nahlas a já s nim musel souhlasit. "Gerarde, proč?" šeptal Mikey. "Protože si sahal Frankovi na prdel..." řekl jsem popravdě. "Co?" vykulil oči. Jsem největší debil. Tímhle momentem jsem přišel o všechno. I když..."Mikey já tě asi miluju." "Já sem tady asi navíc co?" zakoktal Frank a vyletěl z pokoje. Díval jsem se mu do očí a čekal odpověď.

Mikey: "Mikey já tě asi miluju." vykulil jsem na něj oči neschopný slova. C-cože? Nadechoval jsem se abych něco řekl ale přerušil mě Frank který něco zakoktal a zdrhl. Gee se na mě prosebně a tázavě zadíval. "J-já...." nedokončil jsem větu a vrhl jsem se mu do náruče. "Miluju tě Gee... zkurveně moc...." radostně se na mě usmál a pak už jsem konečně spojil naše ústa do polibku. Tak moc mi to chybělo. "Awww jste sladcí." Ozvalo se od dveří. Otočil jsem se a uviděl Franka. Díval se vážným pohledem ale pak to nevydržel a začal se chechtat a já s Geem jsme se začali tlemit taky. Po dlouhé době jsem se cítil šťastný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama