4. 7. 2011 - ROCK FOR PEOPLE - Koncert MCR

31. července 2011 v 20:05 | Iwet |  About blog
Už je to skoro měsíc a já teprve teď píšu svoje zážitky z koncertu. Ano, skutečně nemám čas :D

Takže... čím bych tak začala. Celý festival byl naprosto dokonalý a uvažuju, že si koupím lístek na další ročník už v prvním předprodeji :) Docela jsem se toho bála, ale vážně to bylo naprosto perfektní a klidně bych si to teď hned zopakovala.

Samozřejmě, už od soboty 2. července, kdy jsme s mým úžasným přítelem na festival dorazili, jsem se moc těšila na koncert MCR, až budu zpívat všechny texty, až konečně uvidím naživo MIKEYHO NOHY :-D Před MCR jsem však shlédla celkem dost dalších koncertů, které stály zato - Sum 41, US Bombs, Paramore, The Wombats... ale v pondělí jsem se konečně dočkala. The Wombats, kteří hráli před MCR, jsem si maximálně užila. Měla jsem jejich písničky naposlouchané a vážně se mi naživo líbily. Avšak šetřila jsem síly na MCR, protože po dvou dnech na festivalu jsem je vážně potřebovala.Po koncertu Wombats už jsme s přítelem nikam nešli - dostali jsme se na celkem dobré místo na straně, na které obvykle stojí a občas se houpne do rytmu Mikey :-D Čas ubíhal smrtelně pomalu, vážně jsem se nemohla dočkat. Stála jsem tam se svojí vlajkou s namalovaným pavoukem a koukala, jak na stage nosí známé věci - např. rádio z "Na Na Na" nebo Mikeyho helmu! :-D Desátá hodina se blížila a lidé se před stage hromadili. Chvíli jsem si myslela, že vidím Raye, ale byl to jen zvukař, který měl podobné vlasy xD

Nikdy nezapomenu na ten pocit, když jsem uslyšela "Look alive, sunshine...." Začala jsem mávat vlajkou a pak jsem je konečně uviděla. Všichni tam stáli - Ray, Frankie, Gee a samozřejmě Mikey a jeho DOKONALÉ nohy. Můj přítel nahrával nějaká videa, ať mám památku a já si koncert užívala, když najednou přišel první výpadek zvuku. Nevšimla jsem si toho, ale později doma na videu jsem uzřela, jak Mikey jde za Rayem, o něčem se spolu baví a Mikey pak mlátil do strun jako zběsilý a nechápal, proč mu to nehraje :-D Na Na Na jsme dozpívali za ně a pak ze stage odešli. Jediný Frank zůstal a začal do publika házet vody (bylo to při prvním výpadku?). Zdálo se mi, že všichni byli dost naštvaní, jen Frank to bral tak nějak s nadhledem.

Po chvíli se vrátili a začali hrát Give 'Em Hell, Kid, když ani ne po půl minutě písničky zvuk vypadl znova. V ten moment jsem jen zahlédla Mikeyho, jak nasraně rve kabely pryč z kytary a odchází pryč :-D Nezapomenutelné, Mikey projevil emoce :-D

V hledišti jsem zaslechla pár narážek typu "To jako neumějí hrát, nebo co?" ale moc jsem na to nebrala ohled. Tentokrát byla pauza delší. Když se MCR zase vrátili, všechno už bylo v pořádku. Na místě, kde jsem stála, se na sebe tlačilo stále víc lidí a já absolutně nemohla dýchat, tak jsme se s přítelem vzdálili. Na novém místě bylo podstatně méně lidí, ale měli jsem pořád dobrý výhled na stage i na obrazovky a koncert jsem si z této pozice maximálně užila :-) Trochu mě mrzelo, že MCR nehráli třeba o den dřív, protože jsem byla už dost unavená.

Bylo to prostě nezapomenutelné. Zahráli písničky, ve které jsem ani nedoufala, ale zamrzelo mne, že nezazněl ani jeden song z Bullets. Překvapením pro mnohé asi bylo, že nezahráli SING, což mi vůbec nevadí :-D Po koncertu jsme se ještě prošli po areálu, koupili si nudle a zastavili u stánku s oblečením, pak jsme se mrtví odebrali do stanu. Pamatuju si jen, že jsem měla hodně dementský úsměv na tváři a byla jsem maximálně šťastná a vyčerpaná :-))

Nesmím zapomenout zmínit to, že jsem na vlastní oči na sobotním srazu MCRmy viděla knížku, co kluci dostali. Byla moc nádherná a jsem ráda, že jsem vás na srazu viděla, i když vás tam nebylo mnoho.
A pak také nesmím zapomenout na pondělní focení Killjoy fotky, kde jsem se setkala s Verunkou (i když jen krátce) :-))

Zde je několik fotek. Mám i videa, ale jsou celkem nepoužitelné :-D


Já před koncertem SUM 41 :-DTři šmouhy - Frank, Mikey a Gee.


Mike na obrazovce a skoro jediná použitelná fotka :-D ♥


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Verunka Way Verunka Way | Web | 23. října 2011 v 17:52 | Reagovat

Och Ivetko..Při čtení článku se mi skoro vrhly slzy do očí. Ale dokonce jsem se i zasmála. Třeba nad větou: "Mikey projevil emoce!" :DD
Strašně mě potěšila poslední věta..juchůůů, ani nevíš jak :)
A vzhledem k tomu, že ty se taky chystáš na další RfP, tak bych byla ráda, kdyby jsme se tam znova setkaly, ale tentokrát na mnohem delší chvíli :)) (doufám, že ta Verunka jsem já :DDDD)

2 Damie ~ Karry ... píše Damie Damie ~ Karry ... píše Damie | Web | 25. října 2011 v 21:26 | Reagovat

Ani nevieš ako ti závidím :) MCR zbožňujem už nejakú tu dobu a ľutujem, že som na nich nebola, keď boli v Bratislave. Dúfam, že ak zasa niekde budú, už tam budem aj ja medzi fanúšikmi :) A to že nezahrali SING, by mi bolo ľúto, pretože tú pesničku absolutne milujem ♥ Ale ako som povedala, jednoducho závisť!

3 Chemist Chemist | Web | 18. prosince 2011 v 17:18 | Reagovat

Aww, závidím. To musel byť krásny zážitok, ani sa nečudujem, že si mala potom úsmevy na tvári. Neviem si veľmi predstaviť Mikeyho nahnevaného ale mrzelo by ma to, štvali by ma aj tie hlášky že nevedia hrať.. Frank zlatý, že to bral tak v pohodičke. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama