Červenec 2011

4. 7. 2011 - ROCK FOR PEOPLE - Koncert MCR

31. července 2011 v 20:05 | Iwet |  About blog
Už je to skoro měsíc a já teprve teď píšu svoje zážitky z koncertu. Ano, skutečně nemám čas :D

Takže... čím bych tak začala. Celý festival byl naprosto dokonalý a uvažuju, že si koupím lístek na další ročník už v prvním předprodeji :) Docela jsem se toho bála, ale vážně to bylo naprosto perfektní a klidně bych si to teď hned zopakovala.

Samozřejmě, už od soboty 2. července, kdy jsme s mým úžasným přítelem na festival dorazili, jsem se moc těšila na koncert MCR, až budu zpívat všechny texty, až konečně uvidím naživo MIKEYHO NOHY :-D Před MCR jsem však shlédla celkem dost dalších koncertů, které stály zato - Sum 41, US Bombs, Paramore, The Wombats... ale v pondělí jsem se konečně dočkala. The Wombats, kteří hráli před MCR, jsem si maximálně užila. Měla jsem jejich písničky naposlouchané a vážně se mi naživo líbily. Avšak šetřila jsem síly na MCR, protože po dvou dnech na festivalu jsem je vážně potřebovala.

Hlásím se!

31. července 2011 v 19:42 | Iwet |  About blog
Krásný dobrý den všem návštěvníkům blogu :-))
Už dlouho tu ode mě nic nepřibylo a dokonce jsem ani nenapsala report jednoho z nejúžasnějších zážitků mého života - koncertu MCR :-) Na report se můžete brzo těšit + doufám, že brzy začnou přibývat nějaká pokračování mých povídek. Nemám vůbec čas, protože chodím na brigádu a zbytek dne proležim v posteli, ale psaní mi chybí a dokonce mám nápad na novou sérii povídek, takže držte palce, aby se mi dařilo.

Fall, jsem ráda, že přibyly další dily Inrpiration ^^

Iwet ♥

Inspiration XV (epilog)

7. července 2011 v 16:08 | Fallen & petí |  Inspiration


Něheheheheee, to, na co jste všichni čekali, je tady! Aneb konec tadyté pičičákoviny... :D :D :D

Inspiration XIV

5. července 2011 v 15:45 | Fallen & petí |  Inspiration


Chrrm.. nevíte někdo proč jsem začala s tím blbým řeckým číslováním kapitol? :D Snažím se napsat mou část Insane, ale než se mi to povede házím tady alepoň toto. Už to končí, muehehe, zítra se můžete "těšit" (kdo by se na toto těšil? :D) na epilog, a pak konečně začne přibývat jiná povídka ^^