Inspiration XIII

17. března 2011 v 17:06 | fallen & petí |  Inspiration
chrm, tak abysme se někam pohli. Vím, že píšu po dlouhé době, ale nějak jsem neměla na psaní náladu. Doufejme, že se to zlepší..

Gee: Dobrý, dobrý...nechce skočit. Několikrát jsem se zhluboka nadechl. "Ale ty o mě nestojíš viď?" podíval se na mě. Neplakal. Ani nesmutnil. Už měl jen posměšný a smířený výraz. "Mikey." pohladil jsem ho po tváři. "Jednoduše to nejde."Otočil jsem se. "Jsem tu kdykoli pro tebe, tvůj nejlepší přítel..." usmál jsem se na něj. "Okay. Třeba se s tim srovnám...a třeba ne..." ani jsem mu nestál za to, aby se mi podíval do očí.Zavřel jsem dveře. Cítil jsem se provinile,ale zároveň jsem cítil obrovskou úlevu. Nevím jestli tohle bylo řešení. Nevím jestli tohle bylo od srdce. Ale bylo to rozumný. Oba se s tím přeci něják srovnáme.Nebudem muset skrývat nějákou tajemnou incestní lásku.


Mikey: Hahaha. Nechce mě. A co jsem si myslel? Že mi skočí kolem krku a budem žít šťastně až do smrti? Vzbuď se Mikey. Seděl jsem pořád na okně a deprimovaně koukal na cestu. Viděl jsem malou postavu mířící sem. Za chvíli vešel Frank. Já to věděl. Zavřel jsem okno aby nenadával že mu je zima a přesunul se na postel. Vyslvékl si bundu a přešel ke mě na postel. "Tak co?" došlo mi že bude mluvit o Geem. "Je to všechno v prdeli kámo." odpověděl jsem. "Tak to je mi líto." odpověděl. Věděl jsem že to myslí vážně. I přes to všechno co se stalo jsem mu věřil. Opřel se mi o rameno. Mlčky jsem ho pozoroval. Má nádherný oči... sakra Mikey vzpamatuj se! Když ti nevyšel brácha tak to zkoušíš na nejlepšího kámoše? Já už fakt nejsem normální.

Gee:Začal jsem se balit domů. Bezděky jsem jen házel věci do tašky. Měl jsem u s sebou i čtyři fotky. Jako vždycky. Já a Lyn. Naše rodina. Naše skupina. Já a Mikey. Do očí mi vhrkly slzy. Nic z toho se vážně nemělo stát. Mělo to být jako vždycky. Ale bylo to přeci tak krásný. Tak jemný. Tak úžasný.Křečovitě jsem tisknul tu fotku. Tak co k němu cítím. Lásku čistě bratrskou , která se jen jednou tak trochu vymkla z...penisů? A sakra. Je tu ještě jedna fotka. Já a Frank. Ne já jsem přeci nic nevyřešil. Zvedl jsem se. Takhle to nenechám. Gerard Way není žádnej srab! To teda kurva ne!

Mikey: seděli jsme asi tak deset minut. Vzpomínal jsem. Jak to bylo všechno krásný než jsem to posral. Za všechno mužu já. Chjo.. jsem debil. Budu už si muset balit. Zítra ráno odjíždíme. No. V letadle si sednu asi k Rayovi, ten bude nadšený. Po cestě domů se budu držet od Geeho dál a pak.... kurva! Vždyť já budu s ním a s Lyn u nich doma. Já jsem takovej debil! Že já jsem tam kdysi chtěl! Z uvažování mě vyrušil Frank "Hej, co to děláš?" Kouknul jsem se a zjistil že jsem ho nevědomky hladil po vlasech. Sakra! "Sorry.." zamumlal jsem a radši jsem si šel teda balit abych neskonil ještě něco. Ikdyž už skoro není co. Otevřel jsem kufr a začal do něj cpát věci. Už jsem to měl všecko nacpaný. Ale nešlo to zavřít. Teprv až jsem si na ten kufr lehl tak se zavřel. Konečně. Unaveně jsem kufrem praštil na noční stolek a z něho vypadl šuplík a praštil mě. Au. Vzal jsem ten šuplík abych ho dal zpátky když tam vidim papír. Podívám se. Gee. Sakra! Všechno mi ho bude připomínat. Zíral jsem na fotku a do očí se mi draly slzy když v tom se do pokoje vřítil Gee s fotkou mě a jeho v ruce. Hm, tak telepatie by fungovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 17. března 2011 v 17:31 | Reagovat

ni ni ni . . . Mikey si lehá na kufr, ah jak známé! xD
Nu, tenhle díl se mi nelíbí, není vůbec srandovní TT__TT Nechci aby to skončilo špatně! Ať se jim to vymyká třeba i z análu!! xD ♥

2 fallen fallen | Web | 17. března 2011 v 19:45 | Reagovat

[1]: Neboooj, slibuju ti hepáč :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama