Inspiration XII

11. února 2011 v 23:44 | fallen & petí |  Inspiration
Už to bude končit!!! :D Ona ostatně tahle kapitola sama o sobě strašně komická, jak teď čtu to co jsem psala před dvěmi lety musím se smát :D 

Inspiration
Gee:"Franku..já....my..Mikey.." zvednul jsem se z postele. Všecko je v poslední době špatně. Začal mi zvonit mobil. Lyn!"Motherfucker!" mrsknul jsem mobilem o zem. "Spal jsi s Mikeym viď? zeptal se mě Frank...co..copak on to ví? Já toho Mikeyho zabiju!" Franku...já....bože...snad bys tomu nevěřil..." snažil sem se vymluvit a vypad z pokoje. Zaťukal jsem na Mikeyho a vešel. Mlčky jsem se posadil k němu na postel a začal mluvit. "Ty jsi to řek Frankovi? O co ti jde? Co všechno chceš zničit?" začal jsem mu vyčítat. Byl jsem vážně naštvanej!"C-co? Nikomu jsem to neřek! Ale Frank na rozdíl od někoho není slepej! Celou dobu ví, co pro mě znamenáš!" "Hmm...a taky se podle toho chová!" vyjekl jsem při vzpomínce na to, že po mě tak trochu vyjížděl. "Cože?" Do pokoje vtrhl Frank.Mikey: Gee na mě začal řvát. Jako že proč jsem to řekl Frankovi a co všechno chci zničit a něco takovýho...to není pravda! Kdy jsem to měl asi stihnout! Tak jsem mu vysvětlil že jsem nikomu nic neřekl, a Frankovi že to asi došlo, když celou dobu ví co pro mě znamená, narozdíl od někoho kdo jsi mě všimne až na poslední chvíli. "Hm.... a taky se podle toho chová." Cože? pomyslel jsem si. Tak jsem se taky zeptal. "Cože?" to jako myslí tak že mi sahá na mýho brášku? ON?? Zlost na Gerarda přešla na Franka, který zrovna vtrhl do pokoje jak vlna Tsunami. "Týýý! Ty mi saháš na bráškú!" můj hlas pomalu přecházeů do odporného ječáku. "Tobě to nikdo nedovolíl! Nebo snad jóó?"

Gee: Frank se na mě podíval."Já...nic..." furt se ze sebe snažim dělat andílka, ale přitom sem normální ubožák, co má doma ženu, vyspal se svym bratrem a nechává se vocucávat od jejich společnýho kámoše. !"Tak dost! Co se sakra děje! Proč..p-proč? Proč tohle oba děláte? Teda proč tohle všichni děláme!" začal sem taky hystericky ječet. "No jasný, takhle mezi šesti očima to tady máme všechno říct? Bysme rovnou mohli dát trojku ne? Ježiš Gee...proč to děláš ty? Proč si s náma jen užíváš?" řekl ironicky a opovržlivě Frank a odešel zase pryč z pokoje. "Franku počkeeej!" vylítl jsem za ním.Otočil se. "Gerarde já nevím...byla to jen shoda náhod...prostě...doma na mě čeká Jamia a to je to hlavní...ale Mikeymu neubližuj ještě víc, než už jsi mu ublížil...hodně štěstí..." popřál a já šel pomalými kroky zpátky za Mikeym.

Mikey: Frank nasupeně odešel. Gerard na něj zařval ať čeká a odběh. Ach jo.. takže ho má radši než mě... to není fér..Zkroušeně jsem seděl na posteli. Potřebuju si to všechno urovnat v hlavě. Hned teď. Ale tady se to nedá je tu hrozný dusno a vůbec. Ale ven jit nemužu ještě bych potkal Gerarda s Frankem jak... ne to by mě zabilo. Co teď? V tom mě něco napadlo. Přešel jsem k oknu, otevřel ho a sednul jsem si na něj. Krásnej výhled... Užíval jsem si pohledu dolů, ale ne na moc dlouho. "Panebože jenom neskákej!" Slyšel jsem někoho řvát. Otočil jsem se. Gee. "Ale blázínku, já přece nechci skočit. Navíc jsme v prvním patře takže by se mi nic nestalo."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | Web | 12. února 2011 v 18:51 | Reagovat

Popravdě, trošičku zmatené to je teď xD Ale vtipné xD

2 Jeník Jeník | E-mail | Web | 27. září 2011 v 21:26 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama