The Mummy (15)

8. prosince 2010 v 16:13 | Iwet |  The Mummy
the mummy
Snad je to alespoň trochu sranda... xD"Jephe! Quinne! Franku!" zaječel jsem a v tu chvíli jsem dostal pocit, jako kdybych hrubě zparodoval pokřik z onoho slavného Máje, který mi dal Quinn číst. Prý je to nějaká báseň z budoucnosti, velice zajímavé.

"Co se děje?" odpověděli mi všichni najednou. "Mikey tu není...a... a zlatá kniha taky ne!" "Bože, bože, ááá pane bože, co budeme dělat!" ječel Frank a chytal se za hlavu. Měl jsem pocit, že na něj pořád působí ta neznámá síla, co z nás na chvíli udělala totální magory. Tedy jen z některých z nás, někteří se totiž chovají jako magoři pořád.

"Asi bychom se konečně měli dostat do toho chrámu, nemyslíte?" poznamenal Jepha. Kývnul jsem na souhlas a vzal Franka za ruku. Ten ale pořád nepřítomně zíral před sebe a když jsem ho tahal, vůbec nespolupracoval. Nakonec spadl na zem a já ho chvíli táhl za sebou, než se konečně vzpamatoval. Pak zase vztal a konečně jsme mohli normálně jít.

Jakmile jsme došli ke vchodu do chrámu, Frank vytáhl z opasku dvě zbraně a nabil je. Tu poslední, třetí, podal mě. Quinn a Jepha vytáhli své ohlé meče. "Tak, až zakřičím TEĎ, tak tam vtrhneme, souhlasíte? Nejdříve si to nacvičíme. Takže... TEĎ!"
Všichni jsme stáli jako opaření a koukali na Quinna. "No tak co je s váma, chlapi!" "Ale Quinne, vždyť jsi říkal, že teď si to jen nacvičujeme, ne? Jak máme poznat, které TEĎ je to správné?" "Nesnaž se zpochybňovat můj systém!" řval na mě Quinn a dupal svýma nožičkama.

"Mám lepší nápad," ozval se Jepha. "Až Šmajdalf udělá BANG, tak tam prostě vletíme!" Quinn se začal smát. "Ale no tak, Jephe. Teď přece zabíjíme mumii a ne Saurona. Navíc Šmajdalf je teď na dovolené v Mexiku." "Kreténi! Seru vám na to! Prostě tam vtrhnu a nebudu se řídit vašima debilníma pokynama!" zaječel nazlobeně Frank a chtěl vyrazit vchodové dveře, což se mu nakonec i povedlo.

Všichni ostatní jsme vtrhli za ním. Frank ječel jak pavián a zdvihal svoje zbraně do vzduchu, naši návštěvníci z budoucnosti tasili svoje meče, já svou zbraň a... nic.
Byla tam tma jako v hrobkách, ve kterých Mikey šukal svoje mumie. Frank se zmateně rozhlédl, pak si dal zbraně za pásek a upravil si košili. "Hoši, jste si jistí, že jsme tu dobře?" ptal se Jepha a Quinna. Ti tam mezitím štelovali nějakou věc. Když ji naštelovali, tak svítila! "Jů, oheň ve flašce!" "To je baterka, ty tupoune!" okřikl mě Quinn. "Aha, promiň, já zapomněl, že u vás tohle ještě neexistuje," omlouval se mi hned v zápětí.

Rozhodli jsme se tedy pokračovat v cestě úzkými chodbami společně s tím... tedy... s tou.. baterkou. Asi to byl vážně praktický vynález.

Za chvíli jsem uviděl pravý oheň vycházející z loučí, které byly dané ve stojanech na okrajích chodby. Začínal jsem tušit, že jsme blízko. A taky že ano. Za chvíli jsme uviděli velikou místnost, ve které byly nějaké postavy a... spousty zlata! Hodně moc zlata! Všichni čtyři jsme se schovali do rohu a začali pozorovat, co se tam děje.

Bill ležel spoutaný lany na velkém, kamenném stole a dokonce každý pramen jeho neskrotných vlasů byl ke stolu připevněný zvlášť. "Ááá! Uááá!" řval pořád dokola.
Gay-otep seděl na zemi a četl si v černé knize. Hned vedle něj ležela kniha zlatá. Gay-otep už skoro vůbec nevypadal mumiovitě. To by se Mikeymu nelíbilo. Mikey! Začal jsem se rozhlížet po Mikeym. A taky jsem ho za chvíli uviděl.

Seděl na okraji nějaké nádrže s černou vodou, měl vyhrnuté nohavice a močil si v ní nohy. Nad ním stál Bert se zbraní v ruce. "Miláčku, zlatíčko, řekni tomu člověku, aby dal tu zbraň pryč!" ječel Mikey po Gay-otepovi. Ten mu očividně rozumněl, ale nedokázal odpovědět. Taky proto řekl Bertovi něco po egyptsku. "Říká, že ho nemáš srát takovýma stupidníma kecama, nebo tě zase opíchá! Prý si myslí, že by se ti to určitě nelíbilo, tak jako minule."

Mikey pozorně poslouchal a pak se podíval na Gay-otepa, který uchopil do ruky svůj úd a začal s ním třást. Mikey vyděšeně odvrátil zrak. Bylo zvláštní, že Gay-otep už nevypadal jako mumie, ale penis měl pořád takový... kostnatý.

Jepha zasyčel. "Teď mě všichni poslouchejte. Gay-otep zřejmě bude chtít oživit svého starého přítele a k tomu bude potřebovat Billovo tělo. K tomu mu poslouží ten bazének s onou černou vodou, když začne číst z knihy, vyleze z toho postava a ta se vtělí do Billa. Sice nevím, jakou roli v tom hraje Mikey a jak se sem Bert dostal, ale to je teď jedno. Musíme získat tu zlatou knihu, abychom Gay-otepa zase poslali šukat neposlušné duchy do záhrobí."

"Fajn! Jdu na to!" zvolal Frank nadšeně a asi si neuvědomil, že zvolal až příliš nahlas. Všichni ti, co se nacházeli v té místnosti plné zlata, se otočili našim směrem. V tu chvíli Frank znovu tasil pistole. Já jsem jej následoval, Jeph a Quinn byli hned za námi. Rozběhli jsme se tam.

Frank běžel za Bertem a začali se spolu rvát. Quinn se snažil vysvobodit Billa, Jepha zatím zabral pozornost Gay-otepa. Já běžel za Mikeym. "Gee, Gee!" "Mikey! Nazuj si boty, musíš mi pomoct!" "Ne, to ty si ty boty vyzuj! Tuhle bahenní lázeň musíš vyzkoušet. Myslím, že to pomůže mojí er-"
"Drž hubu, ty pako! Vypadni z té tvojí bahenní lázně a to okamžitě!" Mikey nespokojeně zamlaskal a začal se obouvat. Já zatím zpozoroval, jak Gay-otep vysvléká Jephovi kalhoty, klátí ho na zem a skáče na něj.

To byla moje příležitost! Proběhl jsem okolo a vzal knihu. Gay-otep si toho ale všiml! Za Jephova silného křiku přestal se vším, co doposud dělal a snažil se mě dohnat. To se mu ale nedařilo. Utíkal jsem stále dál, ale když jsem se otočil, jestli běží za mnou, tak neběžel. Místo toho stál u nějakého sloupu, vzal do ruky vázu a zlověstně se usmíval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fallen fallen | Web | 8. prosince 2010 v 16:22 | Reagovat

Za prvé:
Božeeeee, proč je to tak useknuté? :D
Za druhé: Ta parodie na Máj byla dokonalá xDD
Za třetí: Je to prostě bomba! xD

2 Reikko Reikko | 8. prosince 2010 v 16:23 | Reagovat

Komentář píšu v průběhu čtení:

xDDD První odstavec mi velmi nápadně připomíná naše hodiny češtiny, Ivetko! xD

*představuje si, jak Gee táhne Franka za sebou a ten se prostě nechá táhnout po zemi a je znovu mrtvá*

Nacvičíme si TEĎ! XDDDDDDDDD

Zabíjíme mumii ne Saurona *slzy smíchu se jí valí po tvářích* xDDD

OHEŇ VE FLAŠCE! KAM TY NA TO CHODÍŠ?! XDDDDD

Kostnatý penis mě stále zabíjí xD

Né, tohle je moc... myslím, že jsem to nepřežila, stane se ze mě mumie a Mikey mě bude chodit šukat, protože tohle předčilo veškeré očekávání xD

3 Tabby Tabby | 10. prosince 2010 v 23:19 | Reagovat

je to droga XDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama