The Mummy (14)

5. prosince 2010 v 11:20 | Iwet |  The Mummy
the mummy
Hmm. Myslím, že tento díl je poněkud slabší, než všechny ostatní, ale příští už bude lepší xD
Enjoy!


GERARD:

"Takže. Postavte se do řady. Všichni," porhlásil jsem po pár minutách pozorování bezradných tváří kolem mě. K mému překvapení opravdu udělali to, co jsem po nich chtěl. Popošel jsem kousek dál, abych si je všechny prohlédl. Na levém kraji stál Mikey. A fakt ještě stál! Když jsem si v hlavě znovu přehrál to, co jsem před chvílí viděl, projela mnou vlna znechucení. Vprostřed stál Frank a odhodlaně se na mě díval, zatímco pravou rukou mlátil do boku Berta, který stál vedle něj. Jepha s Quinnem byli neznámo kde.

"Skvěle. Máme tu jednoho šukače mumií, Frankieho a zmetka, co Frankieho zradil." V moment, kdy jsem to dořekl, vtrhl do dveří Quinn. "Ven, všichni ven! Je tu... bomba!" Vyděšeně jsem na něj pohlédl. "ÁÁÁÁ, do prdele, bomba, všichni ven!"
Tím jsem očividně zburcoval ostatní členy naší armády spásy pro toho antigraviťouna Billa. Utíkali jsme ven, jako kdyby nás všechny chtěl ošukat Gay-otep. Ale kdyby to tak opravdu bylo, vsadil bych se, že Mikey by zdrhal opačným směrem.

Když jsme doběhli ven, spatřili jsme Jephu, jak sedí v nějakém ptákovi. Docela mi to připomínalo vzducholoď, ale takhle přece vzducholodě nevypadají. Navíc Jepha na sobě měl šíleně legrační obleček a na hlavě čepici s takovým divným, vyčuhujícím předkem. Usmíval se na nás jak debil, zvedal nohy do vzduchu a ječel: "Tak nasedejte, vžum vžumm!"

"Ehh... Žádná bomba tu není. Jen jsem vás chtěl co nejrychleji dostat ven, abych vám ukázal tohle." "Fajn. Skvěle. Ale my nemáme čas na nějaké vaše hrátky z budoucnosti!" "Ale Gee, to je přece letadlo! Dopravíme se s jeho pomocí do chrámu, kam pravděpodobně Gay-otep odvlekl našeho chudáška Billíška, pána našeho jediného, jehož antigravitační vlasy uctívá celá země a jehož penis-" "To by stačilo! Nemusím vědět všechno!"
Už mi z tady toho všeho asi začalo vážně hrabat. A komu by nezačalo? Už jsem si nepřipadal jako v telenovele, ale jako ve velice stupidní povídce, kterou napsala 16ti letá pubertální holčička či chlapeček.

Quinn otevřel zadní dveře toho ptáka.. vlastně letadla... a pokynul rukou. Asi chtěl, abychom tam nasedali. Velice nedůvěřivě jsem nastoupil jako první, hned po mě Mikey a Frank. Bert vypadal značně zklamaně, když jsme zavřeli dveře a letadlo se s námi vzneslo do vzduchu.
Bylo to vážně poblitíhodné. Seděl jsem u okna a pozoroval zemi pode mnou. Chtělo se mi zvracet. "Jste v pohodě?" zaječel na nás zepředu Quinn, který měl nasazeny brýle jako Jepha a taky tu srandovní čepici. Pak se vártil ke své činnosti - máchání hlavou a zpěvu. S Jephem zpívali nějakou písničku, která se ozývala z jakéhosi přístroje v našem letadle. "It's ooou kééj tůůů bííí géééj!" ječeli oba.

Vypadalo to, že jediný, komu je špatně jsem já, ale vyvedl jsem se z omylu, když mé oči spočinuly na Mikeym. Jeho tvář byla zelená skoro jako kudlanka a divoce si mnul rozkrok přes kalhoty. Když jsem to uviděl, udělalo se mi ještě víc špatně a málem jsem tu šavli opravdu hodil. Nakonec jsme to v sobě přece jen zadržel.
Modlil jsem se, aby tohle všechno už bylo za mnou. A opravdu, moje prosby byly vyslyšeny. Za chvíli jsme přistávali. Okamžitě, jak se naše letadlo dotklo země, vyskočil jsem ven a spadl hlavou do písku. To samé udělal Mikey, ležel hned vedle mě.

"Hele, vy dva pštrosi! Vytáhněte ty hlavy z písku a jde se," zaječel po nás Jepha. Netušil jsem, kam chce jít, dokud jsem se nezvedl. Za mnou se totiž nacházel obrovský chrám. Zíral jsem na to s ještě větším údivem, než kdysi na Mikeyho, když jsem ho v jeho pěti letech poprvé přistihl u toho, jak si ho honí.

Pomalu jsme šli k chrámu. Slunce hřálo až příliš moc a to mi nedělalo dobře, jelikož jsem na sobě měl černé kalhoty a černé tričko. Rozhodl jsem se sundat si alespoň tričko. Když jsem to udělal, všichni se zastavili a zírali na mě. Zvlášť Frank mě pozoroval opravdu chtivě. Dokonce Mikey vypadal taky dost nadrženě.

Pak se Jepha začal smát. "Lidi, já mám nápad! Zahrajeme si flašku!" "Co to je?" smál jsem se taky a cítil jsem, jak na mě leze jakási forma fata morgány. Quinn říkal, že si připadá jak zhulenej a i když jsem nevěděl, co to znamená, určitě to muselo být hrozně fááájn!

Všichni jsme si posedali do kruhu a Quinn vytáhl flašku. "No... Prostě... Na koho ta flaška ukáže, ten si něco svleče!" povídal a u toho se hrozně moc smál. Začali jsme se smát všichni taky. "No ty vole, to je ale nehorázná sranda!" řval Frank smíchy a chytal se za břicho. "Joo, to si piš, že je!" odpověděl Jepha, který se smál snad nejvíc z nás všech.

Nejdřív zatočil Jepha. Flaška ukázala na Mikeyho, který si chtěl sundat kalhoty, ale jelikož se řehtal jako lama, vůbec mu to nešlo. "Brááácha, já ti pomůžu!" skočil jsem na něj s jekotem. Začal jsem mu ty kahloty sundávat. Oba jsme se tomu strašně smáli a ostatní se taky smáli. "Mikey, já si nikdy nevšiml, jak jsi krásný. Tebe je škoda pro nějaké mumie. Vrrrrr vrrrrrrrrr..." vrčel jsem na něj a prskal jsem mu na tvář smíchy.

Potom točil Mikey. Flaška ukázala na Franka. Frank si začal svlíkat tričko, Quinn s Jephem už se muchlovali v písku. Když se Frank svlékl, všiml si svého opasku, za kterým měl 3 pistole. Jednu z nich se smíchem vzal. "Jů, pistolka! Pif, pif!" začal ječet a předstíral, že střílí. Až po chvíli si uvědomil, že to jen nepředstírá, ale že opravdu střílí.
Prostřelil tak jedny dveře letadla a jednu vrtuli. Později jsem si všiml krásné, malé želvičky, která se opodál svíjela v křečích a tekla z ní krev. Propukl jsem v nehorázný smích, protože jsem absolutně netušil, co dělá želva na poušti. Když jsem znovu pohlédl na Franka, měl místo své hlavy hlavu mého velblouda, s kterým jsem přijel do Hamunaptry. A pak už si nepamatuju nic.

Probudil jsem se, když se už stmívalo. Frank ležel kousek ode mě na boku a tulil se k jedné ze svých pušek. Kousek dál se zrovna probouzeli Quinn s Jephem. Fajn, jsou tu všichni.
Ne, počkat! Co Mikey?! Ať jsem se rozhlížel, jak jsem chtěl, můj brácha nikde nebyl!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 5. prosince 2010 v 12:09 | Reagovat

Okay, takže než jsme tohle přečetla, musela jsem si asi 7x udělat přestávku, protože jsem myslela, že se smíchy podělám xD Ne, tohle nejde, chlamu se jak... JAK LAMA! XDDDDD

2 fallen fallen | 5. prosince 2010 v 13:30 | Reagovat

Ten konec mě nejvíc odrovnal xDD Ale celý to je dokonalý xDDD Jsem ráda že se to tady objevilo ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama