Pouliční malíř (5)

12. prosince 2010 v 12:43 | Reikko |  Pouliční malíř
Okay, tenhle díl je psán za obrovské bolesti jednoho mého pro psaní nepostradatelného prstu, takže je takový divný. Ale jak řekla Fall - kdo z vás má fialový prst? hm? jsem originální! xD

pouliční malíř
Mobil si vesele vibroval na posteli vedle Gerarda, ten tomu ale nevěnoval pozornost, protože chropnil jak dřevo. No a co, že byl večer? Spal celý den a vůbec mu to nevadilo, přeci jen si musel nějak vynahradit tu neprospanou noc. Mobil přestal, ale po chvilce znovu vibrovat začal. To ho probudilo, a vrhl se k telefonu. Bohužel to opět nestihl a na displayi svítil nápis Zmeškané hovory: Bert (28). 28?! Tolik zmeškaných neměl nikdy! Proto ihned vytočil Bertovo číslo a poslouchal, jak zvláštně vyzvání.


,,Jó, pán se rozhodl, že po dvaceti osmi pokusech by mi mohl třeba zavolat zpět, co?" Bertův hlas zněl... celkem naštvaně. ,, Berte, pro-promiň já spal. A mobil mi vypadl... z kapsy, takže mě to ne-to, neprobudilo jako kdyby..." Zadrhával se a Bert se začal děsně tlemit. ,,Zníš tak sladce když se omlouváš a zadrháváš se u toho!" Gee se posadil, zamračil se a nafoukl tváře. ,,Tohle ale vůbec není fér, fakt jsem si myslel že jsi děsně naštvaný!" Smích v telefonu utichl. ,,Taky že jsem, Gerarde! Víš ty vůbec, jaký je to pocit, když ti tvoje šukna nezvedne po dvacáté osmé telefon?!" Šukna? ,,Já jsem jen tvoje.... šukna?" ,,Jéžiš, samozřejmě že nejsi! Tak si všechno hned tak neber, ne? Mě taky můžeš říkat Zbíječko, mě to nevadí!" Gerard se zamyslel a začal zadržovat výbuch smíchu. Totiž on Bert v noci vážně jel jak nějaká zbíječka. ,,Hele, co jsi vůbec potřeboval?" zeptal se mírně přidušený Gee. ,,Já jen jestli si dneska někam nesednem... víš, včera to bylo vyloženě o šukání, proto dneska bychom tuhle část vynechali... chci tě víc poznat." Vynechat soulož? Nééé.... ,,No, dobře, kde se sejdeme? Prosímtě, hlavně ne u tebe nebo u mě doma, protože víš, kde by to skončilo a to ty přece dneska nechceš... Co takhle v té řecké restauraci na náměstí? No, můžeme předstírat že jsme třeba obchodní partneři, nebo že ty jsi můj mladší brácha, nebo..." Snažil se něco velmi úžasného vymyslet Gee. ,,Ježiš ty jsi vůl. Prostě to nějak provedeme. Takže v sedm?" ,,Ok. Ale toho vola odvoláš!" ,,Jasně, odvoluju vola..." ,,Šmarja, raději čau!" Vypl to Gerard a koukl na hodiny. Ono v sedm... to bylo celkem fajn, vzhledem k tomu, že bylo za pět minut šest. Proto okamžitě vystartoval do koupelny a vletěl do sprchy. Pustil vodu a začal se v obrovské rychlosti mydlit. Málem nakonec hodil tlamu, když si pod nohy hodil mýdlo, ale nakonec to ustál. Když vymyl všechnu pěnu z očí, kvůli které si chvilku zařval vylezl a začal se ojíždět ručníkem tak, že to málem vypadalo, že ze sebe serve kůži. Pak se koukl na všechny ty plastové věci na poličce a sáhl po jednom krému. ,,Tělové mléko s vůní růží, které z vás udělá neodolatelnou? To se hodí!" Usoudil Gerard a začal se jím natírat od hlavy až k patě. Poté si vyfénoval vlasy, trochu se přimaloval, to přeci nikdy neuškodí, nakonec se rozhodl si ještě přežehlit ofinku a poté letěl jak střelený ke skříni.

Bylo za deset minut sedm, když byl konečně hotový. Najednou si přišel hrozně k smíchu, proč dělal takovéhle věci, vždyť je to jen Bert! No co, už se stalo, takže popadl mobil, klíče, peněženku s tím málem peněz, co si schovával pro podobné příležitosti a běžel na náměstí. Měl by zase začít pracovat. Hned zítra půjde a bude malovat! Doběhl před restauraci. Za tři minuty sedm. Takže ještě tady byl brzy! Jenže to už viděl, jak na něj zdálky mává Bert... v růžovém tričku?! ,,To je konec tohle, ty jedna moje buzničko!" Popadal se Gerard smíchy za břicho. ,,Co je? Nelíbím se ti? Ta slečna v obchodě říkala, že kdyby byla chlap, tak po mě skočí!" Koukal nechápavě Bert. ,,No právě, tím se ti snažila jemně naznačit, že vypadáš jako vzorový gay!" V tu chvíli ale Bert ucítil, jak Gerard vůbec voní. ,,Hele a já jsem zase nepotkal mnoho kluků, co voní po růžovém tělovém mléce!" Začal se mu gebit na oplátku. Tohle bude ještě veselá noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fallen fallen | Web | 12. prosince 2010 v 12:50 | Reagovat

heeh :D To je naprosto geniální :D Od začátku do konce neskutečný výtlem xD Gerard je neodolatelná :D

2 Red of Rose Red of Rose | Web | 12. prosince 2010 v 14:31 | Reagovat

Milujem to xDD

3 Hachiko Hachiko | 12. prosince 2010 v 20:10 | Reagovat

Reikko zabíjíš :D neskutečně se chlamu :D to je fakt moc :D

4 Iwet Iwet | 14. prosince 2010 v 8:03 | Reagovat

Bert je... tele :D Růžové :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama