Pouliční malíř (4)

6. prosince 2010 v 20:58 | Reikko |  Pouliční malíř
A víte vy co? Tenhle díl má přesně 666 slov. To už musí něco znamenat... možná satansky divný díl, protože jsem ho psala i přes to, že se mi vůbec nechtělo.
4 Fall x) Užij si to, když už jsem to psala kvůli Tobě xD

pouliční malíř

Gerard se s trhnutím probudil a posadil se. V tu chvíli jako kdyby mu explodovala hlava a on zasténal. Vážně to s tím pitím přehnal. Po chvilce mžourání se koukl ven a oslepilo ho slunce, které si vesele svítilo do oken. ,,Hm, takže dneska do práce nejdu..."
Práskl sebou zpět do peřin a hlavou se mu začaly míhat obrazy z předchozí noci. Bert... pití... sex. Poté se mu začly vybavovat detaily, všechny pikantnosti co spolu prováděli. Ve sprše. Na stole. V posteli. Sám pro sebe se pousmál, protože byl schopný zase začít fungovat jako normální člověk. Znovu se posadil, bolest hlavy mírně ustoupila, proto se natáhl pro trenky a natáhl si je. Bert v posteli nebyl, něco však cinkalo v kuchyni. Vstal, protáhl se a vydal se za ním. ,,Dobré ráno..." Broukl a hledal dveře do koupelny. Zvláštní, že včera je našel tak snadno a dneska mu to dělalo trochu problém. ,,Á, dráček se nám vzbudil. Jakpak ses vyspal?" Odpověděl Bert s neskrývaným nadšením. Poté na stůl postavil dva hrnky s kávou a nějaké pečivo, opečenou slaninu a bůh ví co ještě. Gerard si jen opláchl obličej, koukl na sebe do zrcadla, zakroutil hlavou a vrátil se zpět do kuchyně. ,,Vyspal? Děláš si srandu?" Usmál se na to sluníčko a sedl si. ,,Ne, já jen že jsi vypadal fakt sladce, když jsi tam tak vyspával. Ono to už je dlouho, co jsem takhle někoho pozoroval když vedle mě spinkal." Přiznal se mírně potupeně Bert, také se usadil a začal se ládovat jídlem. ,,Jez, dokud je to teplý. Udělá ti to dobře na žaludek, věř mi, vím o čem mluvím, trocha mastného neuškodí."
Huhňal s plnou pusou a Gerard se musel znovu jen smát. Takový šílenec tohle pomyslel si a pustil se do jídla.

,,Asi bych měl jít." Prohlásil Gee, když pomohl Bertiemu sklidit ze stolu. ,,Už?" Zatvářil se zklamaně majitel bytu. ,,Víš, pro mě tohle nebyla záležitost na jednu noc. Uvidíme se ještě?" Tohle Gerarda zarazilo. Nikdy se mu to ještě nestalo. Navíc po takovémhle seznámení tohle vůbec nečekal. ,,No... víš co? Nechám ti tady své telefonní číslo. A... pak se uvidí, okay?" Vzal Bertův mobil ze stolu, namačkal své číslo a prozvonil se. ,,A jsme si kvit." Mrkl na něj a Bert se na něj vrhl. Chvíli ho jen tak líbal, ale pak se rychle zvednul. Kouknul na hodiny. ,,Do prdele!" Vlítl do ložnice a začal se oblíkat. ,,Copak?" Otázal se Gerard, když tu střelu došel a začal hledat mezi tou hromadou oblečení své věci. ,,No já nejsem zrovna nezaměstnaný. Naopak, šéf mě zabije, to už je tento měsíc podruhé!" Vysvětloval, když si oblékal kalhoty a v tu chvíli se přerazil. Zakopl o vlastní nohavici a natáhl se jak široký tak dlouhý na podlahu. ,,Ty truhlíku." Začal se smíchy klátit Gerard. Práskl sebou na postel a se slzami v očích sledoval, jak se Bert hrabe nahoru. ,,No hahaha, děsně vtipné, fakt! Však počkej, příště tě ztrestám tak, že si dva týdny nesedneš a to budeš ještě rád jestli!" Brblal. Šmoula jeden.
Otevřel dveře vlastního bytu a rozhodl se jít si ještě lehnout, protože ta noc ho vážně děsně zmohla. Ještě aby ne, Bert byl prostě kanec. Ani se neobtěžoval s vyvlíkáním a zapadl do peřin. Chvilku se ještě převaloval a nakonec usoudil, že i přes velké odhodlání jít spát prostě není schopný usnout. A proto se zamyslel. Že by mu konečně vyšlo to, na co tak dlouho čekal? Vztah s mužem, kterého bude milovat, se kterým bude sdílet svůj život? Jenže co až se Bert dozví, že je jen pouhý chudý pouliční malíř? Vyhodí ho? Nebo to nebude brát jako překážku? Pravda, pokud je Bert ten, se kterým by to nakonec vyjít mohlo, tak by mu to vadit vůbec nemělo. Sáhl do kapsy. Prázdno. Sáhl do druhé a nahmatal to, co chtěl. Svou milovanou krabičku cigaret. Otevřel ji, vytáhl poslední kousek a krabičku zahodil někam do toho bordelu okolo. A tak při zaujatém sledování kouře promýšlel to, jak by se s Bertem mohl znovu vidět.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fallen fallen | Web | 6. prosince 2010 v 21:04 | Reagovat

aaaaa to je prostě dokonalééé ^^ A Bert je tady tak roztomile.. roztomilý xD Pretty Handsome Awkward :D
A protože můj oblíbený pár je každý s každým, (xD) tak by mi románek s Bertem vůůůbec nevadil ^^

2 Red of Rose Red of Rose | Web | 6. prosince 2010 v 21:11 | Reagovat

Awwwwwwwwwwwww :)

3 Hachiko Hachiko | 6. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

Miluju tuhle povídku... je kouzelná!

4 Iwet Iwet | 7. prosince 2010 v 8:11 | Reagovat

Přesně, Bert je Pretty Handsome Awkward :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama