Pán Penisů IV.

1. prosince 2010 v 20:28 | Reikko
A že jste byli tak hodní, dám sem dnes ještě jeden díl! XD
Věnováno Fallen & Iwett xD I ♥ U guys xD

Pán Penisů xD

,,Fajn, Franku, řeknu to asi takhle." Ozvalo se ode dveří asi po pěti minutách. Gerard byl celý rozcuchaný a vousy měl... bože, poslintané! ,,Máš úkol. Velice nebezpečný úkol. Jo, pravda, Mikey to nechal na tobě a sám si šel hoblovat pindíka do Puklinky. Ale to je vedlejší. Jsi malý smrad a to nám pomůže. Jsi nenápadný - když neprdíš. Takže teď zůstaneš tady. Musím za velkým, ó mocným Rytmusem. Ten nám poradí jak dál. Poté znovu přijedu. A pak se rozhodneme."
Frank na něj tupě koukal a pak se začal hrozně smát. ,,Co je?" Frank se uklidnil a pak mu s ledovým klidem sdělil, že se u toho tvářil jako prezident při novoročním projevu. To už Geeho tak naštvalo, že se na něj podíval, udělal pouhé: ,,Pche!" Chtěl odejít, pak se zastavil a ještě dodal: ,,Sejdeme se za tři měsíce v hostinci U Splašeného vibrátoru. A ne že tam nebudeš!"

Gerard nasedl na svůj vůz táhnutný žirafami, a rychlostí přibližující se jednonohému člověku bez berliček, se vydal na svou cestu za velkým, ó mocným Rytmusem. Uběhly tři měsíce a on tam dojel. Nutno podotknout, že odmítl dělat přestávky a proto i močil za jízdy. Nebyl to pěkný pohled, věřte mi.
Seskočil z vozu a krokem a lá ožralý medvěd se vydal ke schodům. ,,Velký, ó mocný Rytmusi, zdravím!" A na to velký, ó mocný Rytmus odpověděl: ,,Madafaka nazdar!" Typické.
,,Víš, mám pocit, že jsem našel Billův penis. A myslím, že ho budeme muset zničit. Chápeš, rozporcovat a namlít do sekané trestancům, všem těm sexuálním deviantům. Jenže ta věznice je daleko. A proto jsem se přišel poradit, jestli ho tam mám vůbec posílat." Gerard upřel své oči na velkého, ó mocného Rytmuse. On vlastně vypadal vcelku zajímavě. Měl na sobě normální čarodějský plášť, jenže od kolen dolů něčím sešitý, takže to vypadalo jako dospělácké dupačky pro někoho, kdo potřebuje óbrovské plíny. A na hlavě? Kápě s rovným okrajem. Tedy vypadal jako kdyby někdo vzal dopravní kužel, po stranách ho rozřízl a tu část zohnul. Podivné. ,,Vieš ty čo? On je to maly cyp. Ten sa protahne aj čo ja viem tvojou prdelí. Len mám ten pocit, že penis by mal ísť tu. Už sa to nedá." A víc neřekl nic. ,,To teda ne! Znám tebe a tvé choutky! Penis doneseme sem a už ho nikdy neuvidíme! Zavřeš se s ním do věže a bude po něm! To ani náhodou. Půjde do sekané!" Hodil Gee pláštěm a chtěl odejít. Jenže v ten moment se na něj snesla síť a táhla ho do věže. ,,Tak to pochop, už je konec!" Začal se smát velký, ó mocně nadržený Rytmus.
Dva a půl měsíce pryč a Frankie si začal balit. Rozhodl se svého zahradníka Raye vzít s sebou. Co když bude potřebovat pomocnou ruku? Ten nic nenamítal, jen snad to, že budou muset vzít i jeho dva psychicky labilní bratrance, Dana a Jepha. Jelikož Frank neměl na vybranou svolil. A to byla ta nejhorší věc, co mohl vůbec udělat.
Tři měsíce uplynuly. A oni otevřeli dveře hostince U Splašeného vibrátoru. ,,Pane, tady je vstup omezen věkem. Nezdáte se mi. Jak se jmenujete?" Ozval se odporný tlustý výčepní. ,,Ehm... Norris. Chuck Norris!" Zarazil se Frank.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fallen fallen | 1. prosince 2010 v 20:34 | Reagovat

Představa vozu taženého žirafami mě stále zabíjí xDD
Už sa to nedaaa a nedaaa *dead*¨
Mám pocit že s Danem a Jephem to bude velice zajímavéé xD
A děkuju za věnování I ♥ U too ^^

2 Iwet Iwet | 2. prosince 2010 v 7:33 | Reagovat

Pošla jsem xD

3 Tabby Tabby | 10. prosince 2010 v 7:50 | Reagovat

umírám xD madafaka nazdar XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama