Pán Penisů III.

1. prosince 2010 v 12:43 | Reikko
Ano, je to tady. To na co jste všichni (ano, myslím Tebe, Iveťáčku xD) čekali!
Není to zase tak moc vtipné. Prostě mě tahle část nebaví. No co, až vyrazí na cestu, bude to vtipnější. I promise! xD

Pán Penisů xD

Frank zůstal v šoku, Gerard si připlácl svůj obrovský klobouk na rozkrok a zdrhal za Mikeym. Tohle mu jen tak neprojde! Vletěl k němu do domu a co nevidí... Mikey Šourek si rve obrovský pytel do batohu. ,,Co v tom je?" Gee začal mít nepříjemné tušení doprovázeno motýlky v žaludku.
,,Ale nic Gerarde, to tě vůbec nemusí zajímat! Je můj! Můj penisek!" Nahodil Mikey pohled šíleného vědce po výbuchu. Tohle ne, tohle nejde! Nesmí ho nikam odnést, tohle se musí zničit!
,,Hele Mikey... Jdeš do Puklinky, viď? Tam je plno dívek i chlapců ve všech velikostech. A ty už jsi starý, takovou kládu prostě až tam nedoneseš. Nechceš ho tady nechat Frankovi? Určitě se ti o něj dobře postará. Jen by mě zajímalo... kde jsi k němu přišel?" Mikey se zamyslel.

,,Pamatuješ na naši výpravu k Bradavkové hoře? Bylo tam stvoření... jmenoval se Bert. Žil pod horou. A... on usnul! Musel jsem mu ho vzít! Já ho potřeboval, on ne!" Jo tak takhle to je! Pomyslel si Gerard a rozhodl se, že Franka musí přesvědčit, aby tento penis zničil. Byla to moc velká hrozba pro všechny nadržené homosexuály. Protože kdo ho jednou použil... stal se na něm závislým. A to nemohl dopustit, protože pak by to byl kurva velký grupáč, a to by bylo k ničemu. ,,Nech ho Frankovi. Grupáč se nekoná." ,,Jakej grupáč? Co to zase meleš ty starý hovado?!" Zarazil se Mikey, ale v tu chvíli mu Gee pytel z ruky vytrhnul a kouzlem ho poslal na střechu domu - což Mikey nevěděl. ,,Ty prase jedno prasácký! Kde je?!" Mikey chytil jednoduše rapla. A pořádnýho. ,,Uklidni se, nebo ti zlámu brejličky!" Zařval po něm Gee a Mikey se okamžitě zklidnil. ,,Odcházím. Tady už mě neuvidíte!" Naštval se Mikey a bouchl dveřma.
,,Strejdo Mikey?" Otevřely se dveře a v nich Frank. Prošel chodbou do obýváku a uviděl, jak se houpe křeslo. ,,Jdu, ať jsi nebo ne, protože s tebou potřebuju mluvit!" Obešel křeslo, a tam Gee. Ne strejček Mikey, jak si Frank myslel. Škoda... povzdechl si. ,,Kde je?" ,,Odešel.",,Kam?",,Za lepším šukem.",,On?",,Ano, v Puklince mají viagry dost." PŠOUK! ,,Tohle nemá cenu! Ty jsi prostě nelidský prase! Už když jsem přijel jsem tě varoval, že pokud mi tady budeš prdět při každé zmínce o viagře, zmlátím tě, svážu a přinesu na stříbrném podnosu Billovi! A ještě k tomu mu schválně najdu ten jeho obrovský ztracený penis, co mu před lety Prdelchtěl usekl! Ještě jednou! Varuju tě!"
Řval Gerard dokud mu nedošel dech. Frank ale jen tak stál a koukal, docela ho to zarazilo.,,Proč jsi tak naštvaný, Gerarde? Tak jsem si normálně zasral, co je na tom?" Odešel do koupelny. Tak a teď se s ním na truc bavit nebudu. Usmyslel si Fee.
,,No jo, Franku, promiň." Ticho. ,,Franku?" Ticho trvá. ,,Franku, mohl bych ti ho třeba na opátku vykouřit?" Tentokrát ticho nebylo. ,,Jo, jasně, a oleze mi nějakou neidentifikovatelnou plísní ze tvých naprosto odporných vousů, kde máš třicet tisíc let zaschlé všechny možné hnusy, co jsi kdy žral. To víš že jo, nechci o svého frantíka přijít." ,,Frantíka?!" Vyrazil ze sebe Gee a svalil se na zem. Smál se a hýkal jak osel při porodu, protože tohle neslyšel už od svých dětských let. Oči se mu protáčely v důlcích a mlátil nohama a rukama do země tak, že to snad probudilo tisíc let nečinné sopky všude po světě. No jo, on je prostě magor.
,,Gerarde? Přestaň." Řekl Frank, když vylezl a spatřil zmítajícího se Gerarda. ,,Seš trapnej." Prohodil a odešel do kuchyně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fallen fallen | 1. prosince 2010 v 16:04 | Reagovat

To je prostě dokonaléé xD A prý to není vtipné! Pche! Já pojdu xDD

2 Iwet Iwet | 1. prosince 2010 v 19:09 | Reagovat

PŠOUK! a to co je po tom :D :D !!!!!! LOL :D Připadá mi, jako bych se právě vrátila totálně rozsekaná od řezníka xDDDDDD
:D :D :D
Ne Reikko, fakt to vůbec není vtipné, ale vůbec! :D
*volá na ministerstvo zdravotnictví xD*

3 Tabby Tabby | 9. prosince 2010 v 21:30 | Reagovat

Reikko!! *válí se smíchy po podlaze* ty mě dovedeš do hrobu XDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama