Inspiration VIII.

31. prosince 2010 v 13:10 | fallen & petí |  Inspiration
Poslední dobou jedu jak nadržený duracel králíček, takže píšu píšu a píšu :D
Inspiration

Mikey: mmm... dobrá pizza... asi tady budem jezdit častěji. Jediné co mi vadilo byla hudba. Měli tam nějakej hudební program kde hráli samej hip-hop. No prostě hrůza. Bavili jsme se o všem možném o Jersey, o tom jak je tady atd.. koukl sem se na hodinky. "No, už tady tvrdem dost dlouho, půjdem?" "Jo jasně." Chvíli jsme se pak ještě hádali kdo zaplatí, ale pak jsme odešli. Doma jsem se šel převlíct. Nikdo jiný kromě nás ještě tady ještě nebyl tak jsem se rozhodl jít na chvíli za Geem. Zaklepal jsem. "Dále!" Ozvalo se za dveřma "To sem zas já." řekl jsem jak jsem vešel. Gee seděl na posteli a něco kreslil. Kreslí nádherně. "Posaď se" řekl a já si poslušně sednul vedle něho. "Já jenom chtěl poděkovat. Bylo to super odpoledne." řekl jsem. Gee zvedl oči od kreslení a usmál se. "Jo, to bylo super. Budem si to muset někdy zopakovat." Koukal jsem na něj. Byl tak blízko. Ani jsem si neuvědomil co dělám a přitiskl svoje rty na ty jeho. V tom momentě mi to ale došlo. Proboha co to dělám? Vstal jsem, hodil po něm smutný pohled a odešel.Gee: Díval jsem se Mikeymu do očí. A najednou...jsem prostě ucítil, jeho rty na svých. Cože? Co to dělá? Co se to děje? najednou se ode mě odtrhl se smutným výrazem v očích a odešel z mýho pokoje...co se to právě stalo? Líbal mě, kluk, můj vlastní brácha, mě muže šťastně ženatýho s úžasnou ženou! Tak rád bych za ním běžel a řekl mu, ať pokračuje, jak je to úžasný, ale...nemůžu! Nemůžu! Ten pocit! Proč?!Zničilo by to kapelu, rodinu i mý manželství! Ne, nemůžu za ním běžet, protože takhle to nemá být!. Do očí mi vstoupily slzy...Zvedl jsem se z postele a aniž jsem si utřel skzy z očí, zatukal jsem na pokoj, kde spal Mikey a Frankie.

Mikey: jak jsem odešel od Geeho, musel jsem si to urovnat v hlavě. Hodil jsem na sebe nějakou bundu a šel. Stejně to nikomu vadit nebude. V hotelu nikdo není až na Geeho a ten mně nebude chtít vidět. Procházel jsem se po městě a přemýšlel. Jak to bude teď? Bude se se mnou Gee ještě bavit nebo se mi bude vyhýbat? Už jsem se chtěl vracet když mi zazvonil mobil. Frank. Zvedl jsem to. "Hm, co je?" "Sakra kde jsi?" Řekl naštvaně. "No, procházím se, co se dějě?" "Co se děje , ty se klidně procházíš a nikomu nic neřekneš, Gee si o tebe dělá starosti a ty se ptáš co se děje?" "O mně?" "No a o koho asi jinýho, a navíc, máme za chvíli koncert tak ať si hned tady." Joo ten koncert! "Jasně Franku. Už jdu." "No to jsem rád." "Jo tak za chvíli. Čau." "Ahoj." no, vypadá to že jsem ho pořádně naštval. Sebral jsem se a šel zpátky.

Gee"Dále!" ozval se Frankův hlas. Ach jo, chtěl jsem si to vyříkat s Mikeym sám. Otevřel jsem dveře. "Gee, ty brečíš?" "Kde je Mikey?" rozhlížel jsem se po pokoji místo odpovědi. "No..já myslel že de třeba na záchod nebo tak....jo asi je na záchodě...no vlastně je fakt,že si bral bundu...takže asi není na záchodě...takže..." "Franku, bože, ty sis vůbec neuvědomil, že šel někam ven?!Vždyť máme za chvilku koncert!" vyjel jsem!Bože, ty jeho zpomalený myšlenkový pochody! "No jo, tak já mu zavolám..taky nemusíš hned tak vyjíždět!" zvednul svůj mobil. Rychle to s ním vyřídil., díky bohu je v pořádku. Sesunul jsem se na postel:"Ach jo,Frankie promiň, jak jsem na tebe vyjel, já jsem měl o něj jen strach."objal jsem ho kolem ramen. A najednou...už zase...už zase jsem na sobě ucítil cizí rty...ne tak cizí, byly Frankovy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | Web | 1. ledna 2011 v 21:41 | Reagovat

Hmm... to se nám to začíná zamotávat! xD

2 Iwet Iwet | 31. ledna 2011 v 20:02 | Reagovat

Trojka! Ať jdou do trojky! :D Jsem tak zvrhlá, bože.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama