Inspiration VII.

28. prosince 2010 v 0:55 | fallen & petí |  Inspiration
Jsme přibližně v půlce. Enjoy.
Btw: koukám, že téma týdne je Yaoi! Wow! :3
Inspiration
Mikey: ticho.. asi přemýšlí..... prosím ať jde!!! "Jasně že pudem zlato." Ozvalo se po chvílí. Počkat....zlato? Jak mi to řekl? Ani Gee to nevěděl protože se mně na to zeptal.. Eh co mu mám říct? "No... ehm...zlato" Vykoktal jsem ze sebe. Zase ticho. No nic, necham ho být ať má aspoň trochu klidu. Otočil jsem se a šel zpátky do svýho pokoje za Frankem. Teprve při chůzi mi to začlo docházet... on do té pizzerky jde!!! Yeah!!! Chtělo se mi zařvat ale nechci dostat seřvané od té mrzuté recepční, že rušim klid.... vešel sem dovnitř a Frank tam zas byl.. ale co jineho byste tady chtěli dělat? Je tady nuda.


"Tak co, už lepší nálada?" Zeptal se. "Jo jo." odpověděl jsem mu s úsměvem."A co budeš dneska dělat? Já jdu s Rayem na hřbitov, nechceš jít s náma?" "Já bych rád, ale jdu s bráchou do pizzerky." Ach tak. Tak to je určitě lepší" Řekl Frank a usmál se. Jo. On jediný ví že miluju Geeho. Je to kámoš. Nejlepší. A umí držet tajemství. A to si na něm cením. "Tak si to užij." řekl a Frank a zas se usmál. Jo je s ním celkem sranda. "Dík." usmál jsem se nazpět.

Gee: Já mi vážně řek zlato? No fajn no...tak se asi převlíknu do tý pizzerky...přece nebudu řešit takovou blbost! Chci bejt sexy! Bože mě už fakt hrabe, jdu na oběd se svym bráchou! Těsný černý džíny, červený triko bez rukávů..."Mikey? Půjdem už?" "Jo jasně!" přiběh ke mě. Chytl mě za ruku a..."Mikey?" podíval jsem se na něj? Vypadáme jak gayové!

Mikey: Začal jsem se chystat do tý pizzerky. Černý rifle, černý třičko, a mou oblíbenou tmavě hnědou mikinu s netopýrkem. "Mikey? Půjdem už?" no jo Gee. zas spěchá "Jo jasně!" přišel jsem k němu a bez přemýšlení jsem ho chytl za ruku. "Mikey?" podíval se na mně udivně Gee. Tak jsem jeho ruku zase pustil. "Uhm..promiň Gee." zahuhlal jsem. Ani nevim jestli mně slyšel protože neodpověděl. "Tak pudem?" zeptal jsem se. "Uh co? Jo jasně jdeme." Tak jsme teda šli.

Gee: Vážně se ke mě v poslední době chová Mikey jinak. Tu ruku pustil. I já v sobě mám zmatek. "Ach jo, já nevim, co chci" povzdechl jsem si nahlas. "To musíš vědět jen ty, Gee. Odpočiň si zastav se, nechsi všechno projít hlavou. Po tomhle koncertě už se vracíme domů, tak si určitě odpočineš." odpověděl mi Mikey. "Díky, jsi fakt..." co fakt. "...fakt super." Mikey už jsem nebral ani tak jako bráchu. Nevím co pro mě znamenal...bylo to divný, prostě zmatek, Mikey má pravdu, musim si odpočinout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 28. prosince 2010 v 10:58 | Reagovat

povídku budu číst až večer, teď to nestihnu ale to téma týdne mě zabilo :D:D:D

2 Iwet Iwet | 31. ledna 2011 v 19:59 | Reagovat

Nevím proč, ale při čtení jsem si vzpomněla na "Tak co kluci? Dostali jste na Vánoce hodně černejch triček?" a taky na "Šel jsem po ulici a připadal jsem si moc černě" :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama