Inspiration V.

18. prosince 2010 v 22:50 | fallen & petí |  Inspiration
Krátké, tudíž další díl bude už zítra. No, co už xD

Inspiration
Mikey: "Miluješ ji pořád?" Vypálil na mně. Co to blábolí? "Co koho?" "No... víš promiň... no Aliciu..." Soukal ze sebe. "Aliciu? Proč tu pleteš Aliciu?" "Protože si křičel její jméno!" A jejda. "Ne nemiluju ji!" Vzpomínal jsem o čem se mi zdálo. Byl jsem s Geem v jeho pokoji a najednou tam vletěla Alicia s nožem v ruce a křičela: "Ty podrazáku! Já věděla že mně podvádíš!! A nebezpečně se blížila.. a jí křičel Alicio ne! Alicio.... jo to bude ono. Trochu sem se zamyslel a nevnímal svět okolo. V tom jsem zaregistroval Geeho jak mi něco říká a mává mi rukou před obličejem. "Eh, Gee promiň, nějak sem tě nevnímal co jsi říkal?"


Gee: Ne, nemiluje ji. Aspoň to tvrdí. Bože, co to plácám, dyť mu věřim. "Aha...no jo...hmm tak to jo..." brumlal jsem něco pro sebe a přemýšlel jsem nad tím, proč jsem se při myšlence, že ji opravdu nemiluje, usmál. "To budou mít naši fanoušci radost...teda...no dyť ty jsi můj milenec, viď?" zakřenil jsem se. Poslouchá mě vůbec? Zamával jsem mu rukou před obličejem. "Eh, Gee, promiň, něják jsem tě nevnímal, co jsi říkal?" "Ne, nic vůbec, nic..." zakoktal jsem, protože jsem si uvědomil, co jsem to kecal za blbosti. "Hele, Gee, ty se nám něják červenáš, copak jsi říkal?" zeptal jsem mě a zajiskřilo mu v očích. "No nic...jen...že ti to dneska sluší." vymášlel jsem si. Co? Dyť na to jsem vůbec nepomyslel! Nebo jo? Got, já už jsem z těch waycestů úplně zblblej, už to nikdy nebudu číst! Jen mi to mate mysl! Byl bych sakra špatnej brácha, kdybych mu přál rozchod!

Mikey: "Ne, nic vubec nic..." koktal a zčervenal...zčervenal? "Hele, Gee, ty se nám něják červenáš, copak jsi říkal?" Zeptal jsem se zvědavě. "No nic...jen.. že ti to sneska sluší." Ted jsem pro změnu zrudl já. Heh, kdyby nás tak někdo viděl, vypadáme jak dvě rajčata! "Ehm.. no...tak dík." Rozpačitě jsem se usmál. Dyť vypadám jako dycky! "No...hm.. Gee co máš v dneska v plánu?" snažil jsem se odvést řeč jinam. "No nic proč?" "Já jen jestli bys nechtěl někam zajit nebo tak..."

Gee:"Ehm...no...tak...dík." Co to? Proč je tak červenej? A koktá? To ho tak dostávám? Wow! Ušklíb jsem se pro sebe. "No...hmm...Gee co máš dneska v plánu?" tázavě jsem na něj pohlíd. "No nic proč?" Blbnu! Dyť máme ten koncert!Ale před tim něco zvládnu..."já jen jestli bys nechtěl někam zajít nebo tak...." vysvětlil mi už klidnje. Ok. "Ve dvou nebo s klukama?" usrk jsem si kávy. " No..hmm...samozřejmě jsem myslel ve dvou..." odpověděl jakobyto byla samozřejmost. Jo! Dyť to je samozřejmost si občas s bráchou vyrazit...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 19. prosince 2010 v 11:49 | Reagovat

Wíííí ♥ xD

2 Iwet Iwet | 31. ledna 2011 v 19:55 | Reagovat

Jasně, je samozřejmost si občas s bráchou vyrazit a u té příležitosti provést taky nějaký ten incest! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama