Inspiration II.

6. prosince 2010 v 16:12 | fallen & petí |  Inspiration
Nelíbí se mi to. Ne a ne a ne. Nejraději bych to celé vytiskla na papír, zmuchlala, vyhodila, a začala odznova. Ale, nemůžu.

Inspiration
Gee: Ještě trochu zkoprnělej jsem vlez do sprchovýho koutu, zapnul vodu a nechal na sebe dopadat řetězce horké vody. bylo to příjemný, takhle si zarelaxovat. Ale ten Mikey...dělá mi starosti. V poslední době je nějákej divnej. A s Aliciou jim to něják přestává klapat. Ještě chvilku jsem se jen tak sprchoval a vylez ze sprchy, aby jsem moh pustit i ostatní kluky. Usušil jsem se, oblík se a vylez. "Baf!" vyskočil na mě kdosi:"Uaaa! Mikey, Rayi, to jsou ale blbý fóry!" ale smál jsem se s nima. "Do, koupelny jdu první já!" řekl Mikey. "Ne já! Mě dýl schnou vlasy!" neptal se na nic Ray a vběh do koupelny. "No tak nic no.." otočil se na mě Mikey a zadíval se na mě psíma očima. "A dělej, Rayi, máme jít ještě na nějákej rozhovor! Ať se tam dostanou i ostatní!" zařval jsem a přerušil kontakt našich očí.


Mikey:V telce nic nebylo, tak jsem se sebral a šel za klukama. O tom jak jsme se s Geem potkali v koupelně jsem jim samozřejmně neřekl. Chvíli jsme kecali když Frank řekl "Není tam Gee nějak dlouho?" a Bob na to" Jo no, a my se nestihnem osprchovat. Musíme mu za to něco provést." No jo, Bob, náš smíšek kapely. Dostal jsem nápad. "Klucí, já mám nápad. Až Gee půjde ze sprch, vylekám ho." Aspoň se mu budu moct omluvit za to co se stalo. "Já půjdu s tebou!" No jo Ray, všude se musí vetřít. "Tak jo." Šli jsme ke sprchám. Gee za chvíli šel. "Baf!" Vyskočili jsme zpoza stěny. "Uaaa! Mikey, Rayi, to sou ale blbý fóry!" Pokusil se o naštvaný obličej ale pak se smál s námi. Uf, je mi ale mi celkem horko. "Do koupelny jdu první já!" Oznámil jsem a kráčel jsem do koupelny. "Ne já! Mě dýl shnou vlasy!"Řekl Ray a Vlez mi do koupelky. Grr! "No tak nic no...." Kouknul jsem se na Geeho prosebným pohledem "A dělej Rayi, máme jít ještěš na nějakej rozhovor! Ať se tam dostanou i ostatní!" "No ty máš co říkat." Řekl jsem mu se smíchem. "Byls tam pul hodiny." Zašklebil se na mně. "Víš co, jdu na chvíli na net. Až bude koupelka volná, tak mi řekni jo?" Sebral jsem se a Geeho jsem tam nechal.

Gee:"No ty máš co říkat!" vyčet mi Mikey...no jo, jsem něják zapomněl na čas. Snad jsem je zas tak nezdržel. Mikey odešel, že prej jde na net a že ho mam zavolat, až bude koupelna volná. Než jsem stačil něco říct, doešel. Jako mu mam dělat nějákou služku a hlídat, až bude v koupelně volno. Ale on to nemyslel zle. Jdu se převlíknout, tomhle jsem byl na koncertě. Však do tý doby se Ray z koupelny nevyhrabe. Než jsem ale otevřel svou skříň, plác jsem sebou na postel a čučel do stropu. Já chcu spáát! Nikam na žádnej podělanej rozhovor nejdu! No...to nemůžu klukům udělat...takže jdu. Převalil jsem se na bok a vzpomněl si na koncert. TRUST ME! Miluju svoji bandu. Však víte jak to myslim. Prostě...nebejt těhle kluků tak nevim. Vděčim jim fakt za hodně.No jo, už nebudu lenošit.Vyskočil jsem z postele. "Kurva!" zaklel jsem Praštil jsem se do koulí! O ten blbej trám! "Děje se něco, Gee?" vletěl do pokoje Mikey. "Jen jsem se bouch." odpověděl jsem. "A kam? Ukaž mi to, já ti to pofoukám!"

Mikey: Tak si tak pěkně na netu hraju formulky když slyším Geeho zařvat "Kurva!"A jej co zase vyvádí! Aby se mu tak něco stalo!" Vletěl jsem k němu do pokoje. "Děje se něco Gee?" "Jen jsem se bouch." Bože to je trdlo. "A kam? Ukaž mi to, já ti to pofoukám." Nabíd jsem se. "Ne Mikey, to je dobrý, nic mi není." Jo, to znám. Jednou sletěl z kola a tři dny řikal že mu nic není. Potom ho mamka dotáhla do nemocnice a zjistilo se, že má zlomenou ruku. "Nene, Gee, nechci aby se ti něco stalo, nemůžem si dovolit být bez zpěváka!" "Sakra Mikey, bouchnul jsem se do koulí, to mi asi pofoukat nemůžeš ne?" "Ale já bych rád." Sakra co jsem to řek? Mikey ty seš fakt debil. Jenom doufám že mně neslyšel. Zrudnul jsem a zdrhl z Geeho pokoje do svého a tam jsem se zamknul. Za chvíli jsem uslyšel klepání. Byl to Gee. Poznal jsem ho podle hlasu. "Mikey? Jsi tam? Potřebuju s tebou mluvit."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 6. prosince 2010 v 16:33 | Reagovat

Já chci taky Geemu pofoukat naražený koule!! xD
Ach jo, tahle povídka se mi fakt líbí ^^ ♥

2 Iwet Iwet | 14. prosince 2010 v 8:11 | Reagovat

Mikey je perverzní úchyl! Líbí se mi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama