Inspiration I.

5. prosince 2010 v 17:37 | fallen & petí |  Inspiration
Začínáme =) Jinak petí je Gerard a já Mikey =)
Inspiration
Gee: "TRUST ME!" zařval jsem a ucítil na své tváři něčí rty. Právě jsme hráli naší nejlepší písničku. I'm not okay (I promise). Miloval jsem jí, nebyl koncert, kdy jsme jí nehráli. Při zpívání jsem se otočil...to nebyl Frankie! To byl Mikey! to Mikey mě políbil. Ani mi to nevadilo. Mikey, můj zlatej bráška. "I'm not oh-fucking- kay!" zařval jsem spolu s klukama a vyskočil. Kytary dohrávali a já ucítil zase ten nádherný pocit štěstí, který cítíte, když s váma zpívá 10 000 fanoušků. Máme zatraceně nejlepší skupinu na světě! Uklonili jsme se. Věděl jsem, že fanoušci budou řvát o příspěvek. Zas ten krásný pocit štěstí. Políbil jsem Mikeyho na oplátku a odcházeli jsme z pódia. Můj polibek fanoušky jerště víc rozeřval:"Else! Else!" slyšel jsem.


Mikey: Měli jsme další koncert a mně se v hlavě odehrával šílený plán. Když Gee zakřičel "Trust me" přiskočil jsem k němu a dal mu pusu. Otočil se, ale nevypadalo to, že by mu to vadilo. Fanoušci byli skvělí!!! Zpívali s Geem a on si to užíval. Dohráli jsme a uklonili jsme se. Fanoušci křičeli. Pak se ke mně Gee otočil a... a políbil mně!!! Chvíli jsem měl co dělat abych se na tom pódiu neskácel štěstím. Fanoušci šíleli. Odešli jsme z pódia. Ještě v zákulisí byl slyšet řev našich fans. Hodil jsem na Geeho udivený pohled. Gee řekl jenom "Byl to super koncert." a odkráčel do sprchy. Tak sem si pomyslel že ten polibek pro Geeho nic neznamenal. Že to dělal jen pro fandy. Povzdechl jsem si a šel za klukama. Frank byl úplně nadšený z koncertu a trochu mně tou dobrou náladou nakazil. Šel jsem do koupelny trochu si opláchnout obličej. Jenže jsem zapomněl že ve sprše je pořád Gee...

Gee: "Byl to super koncert!" usmál jsem se na brášku. Ten jeho udivený pohled jsem nechápal. No jo...Mikey někdy tak divně kouká. To je normální. Setřel jsem si hřbetem ruky pot z čela a odkráčel sobecky do sprchy jako první. Svlík jsem ze sebe propocený oblečení. "Jej!" uslyšel jsem za sebou hlas. Instiktivně jsem si zakryl rozkrok a udiveně se otočil. Stál tam Mikey rudej od hlavy až k patě:"Já....gee..hmm...promiň...chtěl jsem si jenom opláchnout obličej..no...já fakt promiň..." omlouval se. Proč tu furt stojí. Jasně, že je to brácha, ale dospělej chlap..a..kam mi to kouká? A proč tu sakra pořád stojí? Jako na co čeká? mě je jedno, že si chce opláchnout obličej! "Mikey?" ozval jsem se. "No?" podíval se na mě nevinně. Úplně jsem roztál..ale:"Nechtěl bys už třeba jít?"

Mikey: A jej to jsem zas nevychytal. Otevřel jsem dveře od koupelny a tam byl nahý Gee. Trochu jsem se ho lekl a vykřikl "Jej!" Gee se lekl a otočil se na mně. To byl pohled pro bohy!" Cítil jsem jak rudnu jak rajče. Já....Gee..hm...promiň...chtěl jsem si jenom opláchnout obličej..no...já fakt promiň..." Sakra proč já musím vždycky koktat! Chtěl jsem se mu dívat do tváře ale to prostě nešlo! Sklouznul jsem pohledem na jeho rozkrok. "Mikey?" "No?" Zatvářil jsem se na způsob "já nic, já Mikey Way." "Nechtěl bys už třeba jít?" Chvíli jsem přemýšel jestli ho mám tady ve sprše znásilnit, ale pak jsem ten nápad zavrhl protože Gee je starší a silnější. "T-tak já teda jdu." vykoktal jsem a vycouval z koupelny.
No super. To jsem zas jednou něco zvoral. Ale ten pohled na Geeho... a jéje Mikey mladší se vzbudil. Musim s tim něco udělat, nemůžu se před klukama producírovat s boulí v kalhotech... ale ve sprše je Gee, tak to budem muset vyřešit jinak. Mikey, mysli na něco ošklivýho. Stačila mi jedna myšlenka na naší maskérku a hned byl Mikey mladší zas OK. Nevěděl jsem co dělat a tak jsem se šel kouknout na telku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 5. prosince 2010 v 18:43 | Reagovat

Jůůůůů xD
Mikey mladší! xD No já umřu!
Dál dál dál!!! ^^ ♥

2 Iwet Iwet | 14. prosince 2010 v 8:06 | Reagovat

Mikey a Mikey ml. ... mmmm mmmm...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama