Ďábelská Jízda (part One)

6. prosince 2010 v 19:54 | fallen
Uhm, tohle je trošku delší jednorázovka rozdělená do dvou dílů =) první díl jsem napsala dneska ve škole, snad stihnu zítra dopsat další ^^ Dopředu upozorňuju, že ve škole mě napadají dost veliké kraviny :D Jo, a ještě bych vám všem chtěla poděkovat za včerejší mega návštěvnost 47mi lidí! Měly jsme z toho málem infarkt xD Děkujeme ^^

Frank: Jako každý jiný den jsem se rozvaloval na mém pekelném trůně. Díval jsem se na ostatní čerty, kteří pilně pracovali. Jeden přikládal pod kotly, druhý vážil hříchy a plno dalších tam dělali své přidělené práce. Je to fajn, nemuset nic dělat! S touto myšlenkou jsem se protáhl na mém milovaném trůně. "Ještě trochu ďábelského kafe ó božský Lucifere, vládče náš nejdrahší?" Zeptal se Bert, moje pravá ruka, nejlepší kámoš a zároveň moje děvka. "Díky Berte, zlato." Odpověděl jsem, berouc si z jeho ruk hrnek. "Máš dneska čas? Pokud ano, víš kde mě najdeš." Mrknul jsem na něj. Bert se zazubil ve vidině skvěle strávené noci. No jo, Frank Iero je prostě kanec. Nikdo mě neodmítne. Nebo spíš se bojí odmítnout, hehe.

 Ah, to jsem vám zapomněl říct, my jsme homosexuální peklo zaměřené na muže. Moc lidí tady nemáme, protože ikdyž plno lidi na světě hřeší, moc gayů na světě není, takže jsme takové menší, seriózní pekýlko. Já jsem luciferství zdědil po mém otci, ovšem musel jsem tvrdě dřít, abych se teď tady mohl rozvalovat. Můj otec byl lucifer, můj děd byl lucifer, můj praděd taky a můj prapraděd měl úchylku na čerty převlečené za čertice, takže lucifer nebyl.

Tak jsem tak zaujímal pozici něco mezi sedem a lehem na mém milovaném trůnu, když v tom přiběhl Bert a tvářil se mírně nadrženě. "Ó Frank, ó Franku, to musíš vidět, máme tady další oběť a popravdě, je to fakt kus!" Mrknul na mě. "Kus říkáš, jo..?" Bert nadšeně přikyvoval. "Hm.. za chvíli tam budu." Bert odkráčel a já jsem se šel trochu poupravit. Když je to taková šukna, aby nebyl hezčí než já, hehe. Vzal jsem si pilník a trochu jsem si připiloval své rohy. Miluju mé rohy. Někdo pěstuje kytičky, někdo zeleninu a já pěstuju rohy.

 Přípravy byly hotovy a já jsem tedy šel podívat na naši novou návštěvu. Hmm, pro jednou měl Bert pravdu. Černé delší vlasy mu padaly do zelených očí, ostře řezané rysy ho dělaly krásným. Slytem oblékání mi připomínal Berta, akorát čistšího a upravenějšího. Hned mě napadlo, že by se mi hodil na místo mé pravé ruky. Ostatně, Bert už mě začíná nudit."Jméno?" "Gerard Way." Hlásil poslušně Bert. "Věk?" "Dvacet sedm let." "Hříchy?" "Nevyplněno." Á, tyhle nepořádky v dokumentaci nesnáším!

 "Tak co, Gerardku, čímpak ses nám provinil?" "Ničím, jsem tady neprávem!" Jeho odtažité chování mi inponovalo. "Joo, to tady říkají všichni. Hele, nebudu ti nic nalhávat, líbíš se mi. Vezmu si tě místo tady Berta jako mého sluhu, co říkáš? Bude mít spoustu výhod, budeš druhý nejváženější pekelník hned po mě, budeš mít všude protekci a hlavně, každý večer výtečný sex s nejvyšším vládcem tohoto pekla, tedy se mnou."

 Mé slova měly tvrdý dopad. Bert se zatvářil velmi, velmi zkroušeně, dokonce jsem měl pocit, že má na krajíčku. Gerard se však zatvářil znechuceně. "S tebou? S někým kdo má takový panděro? Nikdy! Nikdy bych nepodvedl Rickyho, ikdyž jsem teď...mrtvý!" Panděro? Jak to myslí, panděro? Jistě, za těch pár století povalování se jsem možná trochu přibral, ale rozhodně nemám panděro! Bert Gerardovi jednu flákl. "Našemu pánu se neodporuje!" Chudák, asi byl pořád mimo z toho, že ho chci degradovat. "Berte, buď hodný." Brouknul jsem a Bert se poslušně stáhnul. "Hmm, takže odmítáš, ano?" Vzpurně se na mě podíval. "Uvidíme, co budeš říkat později... ode dneška nastupuješ u mě do služby."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 6. prosince 2010 v 20:20 | Reagovat

Ricky!!! xD *dead*
Tohle je žúžasnééé! xD Chci druhý díl, hned teď už xD Bože, tohle se mi moc líbí! xD

2 Red of Rose Red of Rose | Web | 6. prosince 2010 v 21:03 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Výtlem, maximálny výtlem! :D:D:D Bože, Frank s rohami... :D:D:D:D:D:D:D:D

3 Iwet Iwet | 9. prosince 2010 v 19:32 | Reagovat

Omg, dostal mě už ten začátek s tím trůnem xDDDDDDDD Už kvůli jemu oh tak hrůzostrašnému trůnu bych se bála ho odmítnout xD
U satana, já pojdu xD Ó FRANKU :D *ano, píše tento komentář v průběhu čtení a záchvatů smíchu xD*
"Pěstuju rohy." Ne, tak to už je MOC xD xD xD

*místo nastupuješ četla masturbuješ* Aspoň vidíš, co se mnou takové story dělají! :D

4 Sagar Sagar | E-mail | Web | 27. září 2011 v 8:03 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama