Prosinec 2010

Inspiration VIII.

31. prosince 2010 v 13:10 | fallen & petí |  Inspiration
Poslední dobou jedu jak nadržený duracel králíček, takže píšu píšu a píšu :D
Inspiration

Mikey: mmm... dobrá pizza... asi tady budem jezdit častěji. Jediné co mi vadilo byla hudba. Měli tam nějakej hudební program kde hráli samej hip-hop. No prostě hrůza. Bavili jsme se o všem možném o Jersey, o tom jak je tady atd.. koukl sem se na hodinky. "No, už tady tvrdem dost dlouho, půjdem?" "Jo jasně." Chvíli jsme se pak ještě hádali kdo zaplatí, ale pak jsme odešli. Doma jsem se šel převlíct. Nikdo jiný kromě nás ještě tady ještě nebyl tak jsem se rozhodl jít na chvíli za Geem. Zaklepal jsem. "Dále!" Ozvalo se za dveřma "To sem zas já." řekl jsem jak jsem vešel. Gee seděl na posteli a něco kreslil. Kreslí nádherně. "Posaď se" řekl a já si poslušně sednul vedle něho. "Já jenom chtěl poděkovat. Bylo to super odpoledne." řekl jsem. Gee zvedl oči od kreslení a usmál se. "Jo, to bylo super. Budem si to muset někdy zopakovat." Koukal jsem na něj. Byl tak blízko. Ani jsem si neuvědomil co dělám a přitiskl svoje rty na ty jeho. V tom momentě mi to ale došlo. Proboha co to dělám? Vstal jsem, hodil po něm smutný pohled a odešel.

Treasure (2)

31. prosince 2010 v 12:37 | Iwet |  Treasure
Něco přednastaveného na Silvestr xD Na zveřejňování pak nebude čas xD
Enjoy it.


The Mummy (16) The End

28. prosince 2010 v 13:59 | Iwet |  The Mummy
the mummy
Myslela jsem si, že to natáhnu ještě minimálně na dva díly, ale bohužel. Takže vám přináším poslední díl mojí oblíbené, ujeté povídky.
Děkuju všem za komentáře a podporu, jak tady tak na mém bývalém blogu frerard-lowe. Trvalo opravdu dlouho, než se mi tohle podařilo dopsat :D
Užijte si poslední část ^^

P. S. : Pro ty, kterým snad bude smutno, mám překvapení. Už dávno jsem se rozhodla zparodovat i druhý díl Mumie :D ^^Inspiration VII.

28. prosince 2010 v 0:55 | fallen & petí |  Inspiration
Jsme přibližně v půlce. Enjoy.
Btw: koukám, že téma týdne je Yaoi! Wow! :3
Inspiration
Mikey: ticho.. asi přemýšlí..... prosím ať jde!!! "Jasně že pudem zlato." Ozvalo se po chvílí. Počkat....zlato? Jak mi to řekl? Ani Gee to nevěděl protože se mně na to zeptal.. Eh co mu mám říct? "No... ehm...zlato" Vykoktal jsem ze sebe. Zase ticho. No nic, necham ho být ať má aspoň trochu klidu. Otočil jsem se a šel zpátky do svýho pokoje za Frankem. Teprve při chůzi mi to začlo docházet... on do té pizzerky jde!!! Yeah!!! Chtělo se mi zařvat ale nechci dostat seřvané od té mrzuté recepční, že rušim klid.... vešel sem dovnitř a Frank tam zas byl.. ale co jineho byste tady chtěli dělat? Je tady nuda.

Treasure (1)

27. prosince 2010 v 19:01 | Iwet |  Treasure
treasure
Tak tedy dobrá, začínáme trochu kratším dílem ^^


War is over (3)

27. prosince 2010 v 16:20 | Reikko
Tak a máme tady další War is over... snad se vám bude líbit to krásné useknutí! xD
Dále mám jednu informaci, a to, že teď nebudu psát Pána Penisů. Nějak se mi to přestalo líbit a navíc na to nemám náladu. Uvidíme v dalších týdnech, třeba se k tomu vrátím... ale teď... ^^

War is over

Další den proběhl... zvláštně. Gerard totiž uklízel, balil dárky, pral své plyšáky, kterým to taky dopřával jenom jednou ročně - a to zrovna na Vánoce. Prostě dělal cokoliv aby nemusel myslet na Berta. Nakonec si dokonce udělal i manikúru a pedikúru. Jo, je to trochu uhozené, ale on si potrpěl na upravené nehty. Najednou si vzpomněl jak s Bertem sedával po večerech u televize, piloval mu nehty, masíroval záda nebo chodidla... Povídali si o všem možném, letmo se dotýkali, líbali a vše ostatní jim bylo někde.

Treasure

26. prosince 2010 v 21:32 | Iwet |  Treasure
treasure
Ano, stále další a další přepisy.... :D

Na tuhle povídku jsem narazila úplně náhodou, když jsem prohledávala svoje složky (ve kterých mám šílený nepořádek). Začala jsem ji psát někdy v létě 2008 a nebyla dokončena. Když jsem si ji četla, tak jsem ji shledala za hodnou přepracování. Tak jsem se do toho pustila ^^
Povídka bude střídavě z pohledu Gerarda a Franka. Snažila jsem se to udělat tak, aby byla jen z pohledu jedné osoby, ale bohužel se mi to nepovedlo.

Wish me good luck.

As days fade, and nights grow and we go cold

23. prosince 2010 v 20:42 | Iwet |  Frerard- jednorázové
Ano, jak všichni víme, nastal čas Vánoc. Netuším proč, ale v tomto období vždy trpím depresemi. Možná proto vznikla tahle povídka. Je hrozně hloupá, naivní, sentimentální... :)
Pokud máte dobrou náladu, tak ji vynechte.

Krásné Vánoce přeje Iwet ^^

War is over (2)

23. prosince 2010 v 15:23 | Reikko
War is over
A Mikey nebyl daleko od pravdy. Sotva Bert přišel domů, práskl dveřmi a sedl ke stolu. Hlavu zabořil do dlaní a začal plakat. Bylo to zvláštní, zrovna Bert a plakal, ale když jemu Gerard tak moc chyběl. Jenže měl strach mu cokoliv říct. Ale nedokázal vyslovit ani slovo, nedokázal udělat cokoliv, aby s ním obnovil kontakt a znovu s ním začal mluvit, dotýkat se ho... milovat ho. Hned zítra zavolá Mikeymu a zeptá se ho na Gerarda. Musí. A nebo...

Wanted: Mrs. Santa

23. prosince 2010 v 10:18 | fallen
Přeji pěkné Vánoce všem! =)

Insane (2)

21. prosince 2010 v 18:45 | Iwet and Fall |  Insane
insane new
GERARDA píšu já, FRANKA Fall
Enjoy :P


Happy new Year, Frank.

19. prosince 2010 v 21:32 | fallen
Když už všichni, tak já taky :P Moje povídka do soutěže.

Sedím u osamělého stolu v rohu a v ruce držím poloprázdnou flašku vína, ze které už delší dobu popíjím. Nehledím na to, že zítra mě bude pravděpodobně pekelně bolet hlava. Všichni se tady výborně baví, až na mě, samozřejmě. Frank Iero musí být vždycky výjimka.

The Bet

19. prosince 2010 v 19:11 | Iwet |  Frerard- jednorázové
Tohle je povídka, kterou jsem napsala do soutěže na RID xD Snad se bude líbit. Název překladu znamená "sázka", btw :)


GERARD:
"Bude to všechno?" "C-co?" Nepřítomně jsem hleděl na prodavačku. "Eh, ano," odpověděl jsem po chvíli, kdy se mi konečně podařilo dostat ze svého snění. Zaplatil jsem jí za dva balíčky cigaret, jednu lahev piva a gumové medvídky. Myslím, že jsem jí to dal přesně, ale i kdyby ne, bylo mi to jedno. Popadl jsem sáček a spěšně šel pryč.

Bylo 31. prosince, tudíž Silvestr. Venku byla hrozná zima a to je také důvod, proč jsem tak spěchal domů. Už od mala je mi zima i v plus dvaceti, a co teprve v mínus dvaceti! Šel jsem, jak nejrychleji to bylo možné. Při pohledu na kouř, který mi vycházel z úst kvůli té šilené zimě, jsem si pomyslel, že bych si mohl zapálit. Tuto myšlenku jsem však zavrhl přesně v okamžik, kdy jsem vyndal ruku z kapsy.

Inspiration VI.

19. prosince 2010 v 14:28 | fallen & petí |  Inspiration

Inspiration
Mikey: "Ve dvou nebo s klukama" zeptal se Gee. "No....hm...samožřejmě jsem myslel ve dvou..." odpověděl jsem. "OKay a kam?" "No....víš co? Kousek odtud otevřeli novou pizzerku, tak bychom to tam mohli omrknout, co ty na to?" No, to sem teda nic světobornýho nevymyslel. "Jo tak třeba tam." Jupí! Odpoledne s Geem! "Tak u půl jedný tady? Nezapomeň že máme odpoledne koncert." A sakra. Na to jsem zapomněl "Je Gee dík žes mi to připomněl, ja na to úplně zapomněl, co bych bez tebe dělal."

Inspiration V.

18. prosince 2010 v 22:50 | fallen & petí |  Inspiration
Krátké, tudíž další díl bude už zítra. No, co už xD

Inspiration
Mikey: "Miluješ ji pořád?" Vypálil na mně. Co to blábolí? "Co koho?" "No... víš promiň... no Aliciu..." Soukal ze sebe. "Aliciu? Proč tu pleteš Aliciu?" "Protože si křičel její jméno!" A jejda. "Ne nemiluju ji!" Vzpomínal jsem o čem se mi zdálo. Byl jsem s Geem v jeho pokoji a najednou tam vletěla Alicia s nožem v ruce a křičela: "Ty podrazáku! Já věděla že mně podvádíš!! A nebezpečně se blížila.. a jí křičel Alicio ne! Alicio.... jo to bude ono. Trochu sem se zamyslel a nevnímal svět okolo. V tom jsem zaregistroval Geeho jak mi něco říká a mává mi rukou před obličejem. "Eh, Gee promiň, nějak sem tě nevnímal co jsi říkal?"

War is over (1)

17. prosince 2010 v 21:38 | Reikko
Tohle nebude příliš dlouhá povídka. Budu ji psát ovšem celé svátky. x) Berte to jako Vánoční dáreček. Snad se vám bude líbit, mě osobně se líbí (a to je něco, když se mi líbí moje vlastní povídka! xD) So... enjoy and comment ♥ Very merry Xmas! ^^ Děkuji fallíkovi za banner ♥

War is over

Gerard seděl v křesle na své prosklené terase. Zabalený do deky popíjel horké kakao. Venku hustě sněžilo, vločky dopadaly na sklo a ihned roztávaly. Miloval takovéhle momenty osamotě, i když by
je raději trávil s někým, koho miloval. Jeden takový člověk tady byl, ale s tím už se dlouho nebavil. Jen tak ho míjel, teda teď už ani to ne, ale nepromluvili spolu už pár let. Škoda, protože on ho měl stále rád. Začal zvonit telefon: ,,Gerarde?" Ozvalo se temným hlasem ze sluchátka. ,,Ánó?" Odpověděl váhavě. ,,Kdyby ses teď slyšel! To bylo boží!" Začal se člověk na druhé straně tlemit. ,,Ha-ha-ha, no děsně vtipné Franku. Co chceš ty šmejde malý?" Vstal z křesla a šel do kuchyně. ,,Pojď ven! Když už tak krásně sněží, tak to přeci neprokvačíš doma!" Přesvědčoval ho. ,,Tak to neuvažuj! Víš co tam je? Zima! Nachladím se a přijdu o hlas!" Zatřepal se Gerard nad představou, že by měl teď vyjít někam ven. ,,Nedělej si ze mě prdel! Stojím před tvým barákem, takže pokud do deseti minut nevyjdeš ven, tak si pro tebe dojdu a to nechtěj vidět!" Vrhl se k oknu a koukl z něj. Tam stála malá černá postavička s mobilem u ucha a mávala na něj. ,,Ehm, fajn. Raději půjdu dobrovolně, než abych pak musel snášet tvůj hněv, vole!" Zavěsil a ještě zpozoroval, jak Frank rychle strčil ruce do kapes a zatřepal se.


Pozor! xD

17. prosince 2010 v 14:58 | Reikko |  About blog
Ták! Všechny tři majitelky tohoto blogu (ano, tentokrát nekazí partu ani jedna) se rozhodly zúčastnit se soutěže na Romance in danger. To jen aby jste věděli! xD

Ale já jsem se chtěla omluvit za to, že teď zase nepíšu tak často. Jsem teď celkem vytížená věcí, které se říká Vánoce, takže nestíhám tolik psát. Ale chystám teď velkou nálož Pána Penisů a taky jsem vám slíbila překvápko a to hodlám splnit! ^^ Snad se vám bude líbit, už teď o víkendu by snad mohla být první část! x)

Reikko ♥

Ghost Hunters (10)

16. prosince 2010 v 20:34 | Iwet |  Ghost Hunters
GH2
Už jsme za polovinou ;-)Nápad

15. prosince 2010 v 13:58 | Iwet |  About blog
Tak nějak mě napadlo...
Už jsem narazila na blogy, na kterých něco podobného bylo. Prostě bych začala psát story, pod kterou bych vždy dala anketu, kde by se hlasovalo, co se bude dít dál. Myslím, že by mě to docela bavilo! xD Sice by to zřejmě byla další blbost, ale co naplat, když mi nic jiného nejde ;D

What do you think? ;-)

Inspiration IV.

13. prosince 2010 v 20:49 | fallen & petí |  Inspiration

Budeme se tulit ^^Inspiration

Mikey: Tak ted je to v háji. Gee zjisti co čtu a přestane se se mnou bavit, možná mně vyhodí z kapely! To ne! "Nemusíš to přede mnou schovávat. Nedivím se tvý zvědavosti." Usmál se na mně a sed si vedle mně. To jako bude číst se mnou? Tak sme seděli a četli. "Ty, Mikey, už celkem dost hodin, a zejtra mame další koncert. Já už asi pujdu spát." "Jo já taky Gee. Dobrou." "Brou noc." Zívl Gee a odešel do svýho pokoje. Já jsem teda šel spát taky ale nemůžu usnout. Chci být s Geem. Ale jak? Začalo se blýskat. To je ono! Gee ví že se bojim bouřek! Zvedl jsem se a šel za ním. Zaklepal jsem. "Dál" Ozvalo se. Tak jsem teda šel dál. "Gee, promiň že otravuju ale to vypada že bude bouřka tak... jestli bych nemoh být s tebou." Na potvrzení mých slov se blýsklo. "Tak pojd, ty můj strašpytle." Šťastně jsem si vlezl ke Geemu do postele.