Pán Penisů II.

28. října 2010 v 20:58 | Reikko
Pán Penisů xD

Áno, banner, ze kterého všichni chcípají! xD

Lidičky... vrátila jsem se k tomu a za dvě odpoledne jsem sesmolila další díl... jste rádi? xD

,,Párty na rozloučenou? Jak to myslíš, ty zmrde? Hodláš plááááá-á-á-á-á..." Gerard byl přerušel nečekaným orgasmem, Mikeyho zasáhla ta bílá tekutina. ,,Takže ty po mě budeš stříkat, jo? Tu máš!" Nasměroval na Gerarda svůj penis a stříkl taky. ,,Bitvu? Bitvu? Uvědom si, že nemáš šanci, Mikey, ve mě se to hromadilo padesát let! Mám spermatu že bych mohl oplodnit všechny ženy v Teplozemi a klidně i desetkrát!" Zařval Gee, načež stříknul Mikeymu do oka. ,,Dost, ty prase jedno!" ... ,,Ehm, takže k původní otázce. Ty hodláš pláchnout?" Zeptal se Gee té malé zcvrkliny, když se uklidnil. ,,No, dalo by se to tak říct. Slyšel jsem, že v Puklince jsou skvělé sexuální akrobatky!"


Oslava se blížila. Mikey byl stále divnější, Gerard pociťoval na svém těle známky omládnutí, možná proto, že byl v blízkosti svého dřívějšího milence, nebo také při pohledu na Frankův krásný pevný zadek. Ještě v ten den kdy měla být oslava si ten páprda pomohl, jen tak pro jistotu, co kdyby se náhodou něco semlelo! Bylo na něm vidět, že se mu rozhodně lépe chodí, zvláště po té sperma-bitce, co proběhla pár dní zpátky. Stany byly postaveny, klece upevněny, sexy slečny do nich zavřeny, pařba života mohla začít!

Lidi se sjeli až z dalekého okolí, aby se pobavili, popili a trochu si zašukali na této párty. Mikey vítal další a další hosty, Gerard zatím rozdával všem malým dětem erotické hračky v dětských velikostech a sem tam si odskočil třít se do davu lidí tancujících na DJe SiSena. Mikeyho přestalo bavit vítat hosty, takže si sedl do hloučku malých dětiček, které ho donutily vyprávět příběhy ze starých výprav na mamutech. ,,Byla vážně zima a měli jsme takový hlad, že jsme se začali žrát navzájem! A jelikož byla hodně velká zima, začali jsme se zahřívat! Já se zahříval s Geenánkem a najednou... Střík! Ne že to budete někde rozhlašovat, smradi jedni malí!"

A kde se vzali, tu se vzali, objevili se Bob a Ray. Když viděli, že Gerardův vůz, táhnutý žirafami, je bez ochrany, vzali jedinou petardu, co tam byla. Zavřeli se do baráku, strčili ji do komína a zapálili. A najednou prásk! Petarda vyletěla komínem a když vybouchla, široko daleko byl vidět obrovský penis, jak se z něj valí petardové sperma. ,,Jéééé koukejte, fontána spermatu!!" ,,Týýýývole, asi mám hlaušky!" ,,Co to bylo za matroš?" ,Spermatu´ přibývalo a přibývalo, když tu se ozvalo: ,,K zemi!" Gerard jednou, dvakrát, třikrát mávnul svým nádobíčkem a ten obrovský petarda-penis byl ten tam.
,,Ray! A Bob! To jsem si mohl myslet! Za trest teď budete obcházet celou louku a sbírat použité šprcky! Já vám dám, krást mi mé petardy! Ty byly pro zvláštní příležitosti!" Řval Gerard, když přišel na to, kdo mu odpálil jeho nejmilejší. Chytl ty dva ptáky za uši a vyhodil je ven. ,,Gerarde, ale notak! Přece by ses na ně tak nenaštval!" Přiletěl k němu Frank a začal se kolem něj kroutit. ,,Naštval, ale ty víš, jak člověka uklidnit, ty draku!" A začali se spolu svíjet v nějakém extra-sexistickém tanci, co spíše připomínal sex v oblečení. Pár lidí z toho kleplo, ale to se ovšem občas stává.
Nastala chvíle, kdy měl Mikey říct svůj proslov. Stoupl si tedy na stůl, párkrát si odkašlal a začal.
,,Ehm... Drazí Varlaťáci a Chlupáči! Drobečci a Chobotci! Bradavkové a Robertkové! A hlavně všichni Hrdoptákové! Sešli jsme se zde, abychom oslavili mé sté narozeniny. Víte, když jsem byl malý, vůbec mě nenapadlo, že toho tolik v životě prožiju. Byl jsem na výpravě, na které jsem mnoho ztratil - jako třeba své panenství tady s Gerardem," pokynul mu a Gee se zastyděl. ,,Ale také jsem hodně získal. Zde příklad uvádět nebudu, protože to vám předvedu. Bude to fakt něco. Ale řekl jsem si, že už to nebudu moct skrývat. Odcházím. Takže... Sbohem!" Stáhl si kalhoty, otočil se k nim zády a vystrčil zadek a na něm... Obrovské tetování Frankova obličeje, jak mu dává pusu na půlky. ,,To čumíte, hňupi,
co?" Zařval ještě rychle, začal se smát a zdrhl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iwet Iwet | 29. října 2010 v 15:20 | Reagovat

:D :D :D
TY VRAHU! :D Já původně chtěla napsat do komentu nejlepší pasáže, ale to bych sem zkopírovala celý tento díl! :D :D :D
TO CHCE ZFILMOVAT! :D
Ne fakt, já mám dost :D :D :D :D

2 Iwet Iwet | 1. listopadu 2010 v 20:32 | Reagovat

JÁ NUTNĚ POTŘEBUJU DALŠÍ! :D

3 Iwet Iwet | 2. listopadu 2010 v 7:43 | Reagovat

Mé psychické zdraví je v troskách! POTŘEBUJU III! :D

4 Iwet Iwet | 7. listopadu 2010 v 18:01 | Reagovat

Ne Reikko, jako fakt, já potřebuju další xDDD

5 Iwet Iwet | 10. listopadu 2010 v 17:49 | Reagovat

To čekání mě vraždí! :D

6 Hachiko Hachiko | 11. listopadu 2010 v 19:46 | Reagovat

a já chcípám a já chcípám... zabilas :D

7 Iwet Iwet | 12. listopadu 2010 v 18:40 | Reagovat

Reikko! :D Já tě varuju, budu ti vyhrožovat! :D Jelikož to tady budu pravidelně zahlcovat Ghost Hunterama, tak se Pán Penisů II. nebude objevovat v aktuálních článcích! :D :D
Proto to chce trojku xD

8 fallen fallen | 1. prosince 2010 v 16:01 | Reagovat

Nééé to se nedá komentovat když člověk umírá na křeč v břiše od smíchu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama