Říjen 2010

Pán Penisů II.

28. října 2010 v 20:58 | Reikko
Pán Penisů xD

Áno, banner, ze kterého všichni chcípají! xD

Lidičky... vrátila jsem se k tomu a za dvě odpoledne jsem sesmolila další díl... jste rádi? xD

,,Párty na rozloučenou? Jak to myslíš, ty zmrde? Hodláš plááááá-á-á-á-á..." Gerard byl přerušel nečekaným orgasmem, Mikeyho zasáhla ta bílá tekutina. ,,Takže ty po mě budeš stříkat, jo? Tu máš!" Nasměroval na Gerarda svůj penis a stříkl taky. ,,Bitvu? Bitvu? Uvědom si, že nemáš šanci, Mikey, ve mě se to hromadilo padesát let! Mám spermatu že bych mohl oplodnit všechny ženy v Teplozemi a klidně i desetkrát!" Zařval Gee, načež stříknul Mikeymu do oka. ,,Dost, ty prase jedno!" ... ,,Ehm, takže k původní otázce. Ty hodláš pláchnout?" Zeptal se Gee té malé zcvrkliny, když se uklidnil. ,,No, dalo by se to tak říct. Slyšel jsem, že v Puklince jsou skvělé sexuální akrobatky!"


Chachá! xD

27. října 2010 v 21:50 | Reikko |  About blog
Long time no see...! xD I když v našem případě spíše: Long time no write & read! xD

...

A mě to chybí! T.T Chybí mi psát úchylné povídky! Chybí mi mít čtenáře! Snad se polepším, je to škoda, tento blog je perfektní! ♥ A proto jsem se rozhodla smazat staré povídky (všechny no-mcr a z frerardu všechno kromě Pána Penisů) a začít úplně od začátku... ^^ S čistým listem a nápady! ^^

Mimochodem právě teď datluji další díl PP, který bude uveřejněn jako II., protože jsem ty dva předchozí sloučila do jednoho. Nevadí? ^^ Ne? Dobře!

Let´s write!

Reikko ♥