Květen 2010

I wanna fuck you, ghost! II.

20. května 2010 v 14:15 | Reikko
Frank na Gerarda čekal u svého hrobu. Dnes ho nepronásledoval, věděl totiž, že se Gee cítí nesvůj, když tam je. Vycítil jeho přítomnost. Vše mu padalo z rukou. Od doby co ho pohladil si Gee nebyl jistý ničím, ale naštěstí už začal chodit do práce.

Gerarde... Kde jsi? Vždy jsi tady byl! Vždy jsi přišel, ale dnes ne? Chtěl jsem to provést. Mám tě jít čekat domů? Nechci tam. Moc věcí mi tam připomíná to, co by se teď dělo, kdybych tehdy dával pozor. Jen mě teď mrzí, že si to vyčítáš, i když za to vlastně vůbec nemůžeš. Jsem tak hloupý, hloupý, hloupý...! A teď? Chci udělat tu nejhorší věc co můžu... jen pro sebe! Ty se budeš zase jen trápit... Ale nemám na vybranou. Ale neboj, já potom odejdu. Odejdu navždy. Bude to tak správně. Ty budeš žít dál svůj život... Ale už musíš zapomenout...!


Alone with you...

20. května 2010 v 13:33 | Reikko |  Ostatní- jednorázové
Tákže! :D Už je to dlouhá doba... neměla jsem cca 3 měsíce internet... takže jsem nemohla nic psát. Ale teď... se všechno vrací a já mám opět velkou blog-mánii... to znamená, že sem znovu začnu přidávat své povídky... a třeba k tomu dokopu i Ivetku... jste rádi? ^^ PS.: Víte, že máme syna?! xD Jmenuje se Frerard Iero-Way!! xD

Pro rozjezd sem dám jednodílovku, kterou jsem napsala celkem nedávno a věnovala ji přímo Ivetce... :) Je ,trochu' úchylná ^^ xD (najdete ji v CČ)