In the shadows (12)

9. února 2010 v 13:53 | Iwet |  In the shadows
Přepisovala jsem to snad 10x. Pořád s tím nejsem spokojená. Ale nechce se mi to přepsat znovu. Tyhle scény prostě nikdy nebudu umět psát :D Úchylná jsem na to sice dost, ale prostě... xDJen tak mě pozoroval, jak u něj bylo zvykem. Taky jsem zvážněl. Přišel až těsně ke mně a chytl mě za boky. Štětec pořád obratně držel mezi prsty jedné ruky. Trvalo mu ještě dlouho, než se mi rozhodl věnovat malou pusu na rty. Nemeškal jsem. Políbil jsem jej. Nemohl jsem se ubránit úsměvu, když se začal věnovat mému kroužku ve rtu. Všelijak si s ním hrál. Nikdy jsem nic takového nepocítil a moc se mi to zamlouvalo.

Ani jsem si nevšiml, že jsme se začali volně posouvat k té staré posteli v rohu. Když už jsme byli u ní, nějak jsem to nezaregistroval a zakopl. Spadl jsem na ni a Gerard na mě. Zasmál se a pokračoval. Líbilo se mi, jak si se mnou hraje.
Snažil jsem se posunout víc na postel, protože nohy nám visely přes okraj. On se pohyboval se mnou a bránil se přerušení dotyku našich rtů.

Líbali jsme se a já cítil, jak jeho prsty jemně hladí moji kůži pod tričkem. Zachvěl jsem se, protože tohle bylo porvé, co se mě takhle dotýkal, poprvé, kdy jsme u líbání leželi. A já tušil, že dnes překonáme daleko víc 'poprvé'.
Tričko se z mé hrudi nedobrovolně hrnulo nahoru a já neprotestoval. Gerardovy prsty byly chladné a na mé rozpálené kůži způsobovaly příjemné ochlazení.

Přetáhl mi ten kus oblečení přes hlavu a zase mě začal hladově líbat. Chtěl jsem na chvíli převzít iniciativu, tak jsem jej začal přesouvat pod sebe. Když jsem na něm ležel, začal jsem jej taky roztřeseně svlékat. Chtěl jsem si naplno vychutnat tyhle chvilky. Jeho kůže byla skoro bílá a tak nádherně jemná. Neodolal jsem pokušení ho jemně hryzat na krku. Zaklonil hlavu. Tak tohle se mu líbí... Bylo vzrušující poznávat jeho tělo, kousek po kousku. Letmo jsem si vzpomněl, že tohle je úplně jiné, než většina mých dosavadních zkušeností se sexem a podobnými věcmi.

Chtěl jsem prozkoumat každé místo na jeho těle. Přesouval jsem se níž, až jsem se dostal k jeho břichu. Třásl se. Líbily se mi jeho potlačované vzdechy.

Netrvalo to dlouho a opět jsem ležel já pod ním. Trochu zpomalil a něžně mě líbal. Jeho ruce neustále přejížděly po mých bocích. Jeho doteky byly nádherné. Každý kousek těla se mi pod nimi chvěl. Dlouho mě hladil přesně u lemu mých kalhot, než se opovážil rozepnout jejich zip. Když tak učinil, sjel prsty ještě níž a chvíli se dotýkal mého ztvrdlého penisu. Přerývavě jsem dýchal, nešlo to vydržet. Za chvíli jsem byl vzrušený na nejvyšší míru. Nevrle jsem mlasknul, když přestal a pomalu začal stahovat moje kalhoty. Když se mu to povedlo, hodil je na zem a svlékl z kalhot i sebe.

Když mě líbal na bříšku a jazykem kroužil kolem mého pupíku, zarazil se. Nahmatal totiž na posteli ten štětec, který ještě před chvílí svíral mezi prsty. Zatvářil se tajemně. Řekl bych, že i docela perverzně. Nechápal jsem, co s ním míní dělat.
"Zavři oči," pověděl nízko položeným hlasem. Poslechl jsem. Zůstal tam, kde byl a kousal mě do kůže na břichu. Se zavřenýma očima jsem zakláněl hlavu dozadu. Svlékl ze mě poslední kus oblečení. Pak se chvíli nic nedělo. Najednou jsem pocítil jemný dotek štětce na levém stehně. Dokonale mě vzrušovalo, jak jím pohyboval.

Nahlas jsem vzdychal a nemohl to vydržet. Gerard mě ale stále mučil, hrál si se mnou a bavilo ho to. Zachvěl jsem se, když jsem slyšel štětec dopadnout na zem. Otevřel jsem oči. Skláněl se nade mnou a když uviděl, že ho pozoruji, vzal mě za bradu a políbil. Mezitím třel naše rozkroky o sebe a já myslel, že mě to snad přivede k orgasmu. Nemohl jsem se už vůbec soustředit na polibek. Gerard se jen roztřeseně otíral o moje rty a já vzdychal.

Posunul se trochu níž a naprosto nečekaně, bez jakékoliv přípravy, do mě vniknul. Zasyčel jsem a křečovitě zavřel víčka. Strašně to bolelo. Chvíli ve mně zůstal a potom se začal pomalu pohybovat. Cítil jsem ostrou bolest. Do očí mi vhrkly malé kapičky slz. Na chvíli přestal a věnoval mému tělu něžné polibky. Další příraz. Bolest. Otevřel jsem na chvíli oči a když jsem viděl slastný výraz v jeho obličeji a slyšel tiché vzdychání, nechal jsem jej pokračovat. Pevně mne držel za boky a nedovolil mi se nijak hýbat. Za chvíli to začalo být lepší. Gerard přirážel stále tvrději. Rozhodl jsem se obmotat svoje nohy kolem jeho těla a narazit ho na sebe víc. V tu chvíli mnou pro změnu projela neuvěřitelná slast.

V lehkém nevnímání jsem Gerarda nešikovně sekl nehtem mého prstu na noze do zad. Očividně si toho ani nevšiml. Pozoroval jsem výraz v jeho tváři, pootevřené rty, které přímo vyzývaly k polibku. Na chvíli jsem zavřel oči, když Gerard se vším přestal. Podíval jsem se na něj. Hlavu měl položenou na mém břichu, byl zpocený a zrychleně dýchal. Když ze mě vystupoval, naposledy jsem vzdychnul.

Lehl si vedle mě a snažil se nás přikrýt. Potom si mě k sobě přivinul. S přivřenýma očima mě pozoroval a olizoval si rty. Rukou mě hladil na zadku. Dal mi krátkou pusu a pak zavřel oči. I jeho ruka se zastavila. Přivinul jsem se k němu víc a přitulil se. Nechtělo se mi spát, ale i přesto jsem nakonec na chvíli usnul.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 o o | 9. února 2010 v 16:07 | Reagovat

fantastický, dokonalý, nepopsatelný....ještě chceš tvrdit, že tyhle scény neumíš psát? Je to strašne žívý a lehce představitelný....do posledního detailu. Tohle je první věc, co od tebe čtu, ale z mého amatérského pohledu se zlepšuješ každým dílem! Chápu tě, že už se ti nechtělo to přepisovat, protože to nemá chybu! Jen tak dál....*stále se snaží pobrat dech a moc se těší na pokračování*

2 Iwet (owner) Iwet (owner) | 9. února 2010 v 20:08 | Reagovat

[1]: Wow, díky! :) Vítej na tomhle blogu, snad se Ti tu bude líbit :)

3 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 10. února 2010 v 14:40 | Reagovat

ja musím súhlasiť...↑..je to dokonalé vôbec nemusíš mať zlý pocit s toho že si to neprepísala znova...tu sa nedá čo vylepšiť táto časť bola apsolutne dokonalá waaa...xDxD

4 JajPi JajPi | Web | 11. února 2010 v 11:59 | Reagovat

Je zajímavé tohle číst a přitom sledovat Harryho Pottera jedničku, takovou dojemnou scénu zrovna tam :D

Bože, ale tohle je dokonalé! Rychle dál, prosím, prosím,.

5 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 11. února 2010 v 21:53 | Reagovat

waaa dobře ty :) a prý že tyhle scény neumíš psát ... kecko :D

6 fallen angel fallen angel | Web | 13. února 2010 v 15:58 | Reagovat

wrrrrrrrrrr <3

7 American Idiot(xoxo)=Tilla Y. American Idiot(xoxo)=Tilla Y. | Web | 13. února 2010 v 19:45 | Reagovat

hezké to bylo..pozitivní díleček,hezký byl :)
Těším se na další a nějakou záhadu :)
(a záhadou bylo že Gerard má aids xD Vím není to vtipné,ale co :D )

8 Tery Tery | 16. února 2010 v 19:57 | Reagovat

Jee tenhle dílek byl dokonalý, tkhle krásně popsaný sex jsem už dlouho nečetla:D:D máš super povídky;-) jo a prosím mohla bys 11díl přesunout do in the shadows?? kdybych si to chtěla znovu přečíst tk ať to najdu...díky a už se těším na další dílek;-)

9 fallen fallen | 4. prosince 2010 v 12:35 | Reagovat

ňaaaaaaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama