Cradle of Blood I.

16. února 2010 v 21:02 | Reikko
Jsem zpět i s novou povídkou, na Pohřbenou minulost a I wanna fuck you, ghost! si ale musíte počkat až budu na svém počítači, mám to tam rozepsané, ale teď se tam bohužel nedostanu. (Jen doufejte, že to tam stále je, bojím se, že jsem přišla o všechna data, co jsem tam měla x(()

Fajn, povídka se jmenuje Cradle of Blood (Kolébka krve) a jedná se o povídku, kde nebudou jen MCR, ale i další členové jiných kapel, takový mix... podle mě je první díl celkem nepovedený, občas jsou tam chyby, tento díl je totiž psát natřikrát narychlo ve škole... x) Snad to omluvíte, druhý díl bude (snad) lepší... x) Tak jdeme na to! ^^

Jen krátká bolest. Jakoby způsobená píchnutím jehly nebo bodnutím včely. Snad ho to mělo probudit, ale on měl tvrdý spánek. Jen se přetočil na druhý bok a spal dál. V pokoji na druhé straně sídla se však jeden člověk probudil. Mohlo být krátce po půlnoci, on se vzbuzen noční můrou probudil. Zdálo se mu, že jeho bratr odešel. Ztratil se a nikdo nevěděl, kde je. Zatřepal hlavou a pramínky delších černých vlasů se mu přilepily na čelo. Zabořil se hlouběji do saténových pokrývek a po chvíli usnul.


Byli to synové lorda. Pán Gerard Arthur a pán Michael James. Měli vlastní sídlo daleko v lesích, neměli totiž rádi společnost. Jen pár poddaných, kteří jim dělali společnost jim nevadilo. Jejich otec za nimi jezdil každý měsíc, ale matka ne. Jejich matka se za ně styděla, věděla totiž, že se v jejich sídle odehrávají orgie, které nesluší vznešenému rodu.

Toho rána přišel Gerard na snídani, ale Michaela tam neviděl. ,,Kde je Mikey?" Otázal se procházejícího sluhy Roberta, zvaného Bert, který šel sdělit do kuchyně, že se pán Gerard probudil a má hlad. ,,Nevím, pane, půjdu se podívat." Uklonil se a odešel. Gerarda tohle značně znepokojovalo, protože se nestalo, že by Mikey zmeškal snídani. Gerard mu neříkal Michael, přišlo mu to moc divné. Raději Mikey, jeho mladší bráška, kterého měl potřebu chránit před zlým světem okolo.

,,Pane Gerarde," poklonil se Bert, když vešel do jídelní místnosti. ,,Váš bratr Michael dnes v noci onemocněl. Již jsem nechal zavolat doktora, ale pán Michael chce, aby jste za ním přišel." Gerard vytřeštil oči a pohár vína, který držel v ruce se roztříštil o podlahu. Rychlými a dlouhými kroky došel do jeho pokoje a uviděl ho. Roztřásl se a nebyl schopen slova. Mikey vypadal, že je na pokraji smrti. Pod očima se mu rýsovaly tmavě fialové kruhy, jeho obvykle bledá kůže byla ještě bělejší a ztrhaný výraz ve tváři vypovídal o velké bolesti, kterou pociťoval.

,,Pane Gerarde, posaďte se." Přisunul Bert k Mikeyho posteli židli. Gerard neváhal, rychle si sedl a chytl Mikeyho za jeho horkou ruku. ,,Doktor je tady." Oznámil Bob, jeho další poddaný. Do místnosti se vehnal malý černovlasý doktor. Tělo měl pokryto divnými znaky na kůži, prý mu je tam nakreslily bytosti z jiného světa. Uklonil se a pak se beze slova vrhl k nemocnému.

Po hodině vyšetřování to už Gerard nevydržel. ,,Co je mu?!" Vyštěkl a z očí mu tekly slzy. ,,Pane Gerarde, je mi líto, ale nemohu určit přesně o jakou nemoc se jedná. Nikdy jsem se s ní nesetkal a nemám vůbec podezření na nějakou nemoc, která..." Z Mikeyho hrdla se vydral bolestivý sten. ,,Mikey, prosím, vydrž ještě! Jistě brzy přijdeme na to, co ti je a budeš v pořádku!" Sliboval Gerard, ale Mikey ho nevnímal. Blouznil a Gerardovi přitom drtil ruku.

,,Poslyšte, je mi líto, ale měl by jste to vědět." Snažil se doktor Frank Anthony informovat Gerarda. ,,Je... je možné, že se nedožije zítřka. Nechám vám zde nějaké léky na utišení bolesti, teď však musím jet pryč. Přijedu sem zítra a doufám, že ho ještě uvidím na živu." V jeho očích se leskla upřímnost. Snad to Mikey zvládne.

Nastala noc a Gerard usnul u Mikeyho postele. Bert ho jen trochu odsunul, aby ho zítra nebolela záda. Však když se další den ráno Gerard probudil, poznal, že něco není v pořádku. Vybavily se mu včerejší chvíle a koukl na postel...

... ta však byla prázdná, Michael James zmizel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dandulii Dandulii | Web | 16. února 2010 v 21:47 | Reagovat

Wow....

2 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 17. února 2010 v 19:38 | Reagovat

začína to dobre....idem na ďalší diel..niekedy sa oplatí prísť sem neskôr...aspoň už nemusím čakať...xDxD

3 o o | 24. února 2010 v 18:12 | Reagovat

Díz za milý přivítání:). Moc se omlouvám, že mi to tak dluho trvalo než jsem zas něco přečetla, ale postihli mě jarní prázky a teď si učitelé kompenzují naši týdenní pauzu samýma písemkama. Začína to zajímavě a starodávnost tomu jeětě přidává... jen představa Berta jako sluhy he dost veselá :)*jde okamžitě číst další díl*

4 fallen fallen | 4. prosince 2010 v 12:39 | Reagovat

néééé proč se vždycky něco stane Májkííímu? *trucuje* xD
krásné ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama