The Mummy (13)

19. ledna 2010 v 20:35 | iWusZka |  The Mummy
:D Je to největší kravina, jakou jsem kdy napsala :D


GERARD

U nejbližšího baru jsme si všichni posedali vedle sebe, až na Mikeyho. Ten si nesedl vedle někoho, ale na Billa! Jeho chování bylo víc než podezřelé. Možná mu už úplně hráblo a začal si myslet, že Bill je mumie. Nechci nic říkat, ale někdy tak i vypadal. I když, ty vlasy...

"Co s tou knihou?" zeptal se Frank. "Já nevím, podobné hovadiny jsem v životě nedělal!" Zoufale jsem se podíval na Billa. Pokrčil ramenama.
"To jsem si mohl myslet. Debillové z budoucnosti jsou nám tu očividně úplně k hovnu!"

Rozčílil jsem se tak, že jsem rozhazoval rukama a udeřil jsem při tom Franka do oka. Ten zaječel a spadnul na klín Mikeymu. Mikey taky zaječel a skočil Billovi nohama kolem hlavy, takže Bill i s Mikeym přepadli a Frank se skučením ležel na Billově vyzuté botě.

"Omlouvám se, jsem jen nervní," omluvil jsem se rozpačitě. Frank zamumlal něco ve smyslu 'no jasně' a zase si sedl vedle mě. Za chvíli se nahoru vyšplhal i můj prasácký bratr a člověk, kterého jsem ze srdce nenáviděl, už kvůli těm antigravitačním vlasům.

Absolutně jsem netušil, co dělat.
"Zavřít Mikeyho a Billa!" vypadlo ze mě najednou. "Cože?!" podíval se na mě Frank.
"Ehh.. No.. Zavřít. Oba. Do pokoje. Dělali by nám tady v tom akorát paseku." Frank zakýval hlavou, nemilosrdně se podíval na Mikeyho, který zase seděl na Billovi.

"Franku, Franku! Zavři tam s náma i nějakou mumii, prosíím, strašně se nudím!" slyšel jsem ještě šeptat Mikeyho Frankovi, když ho odváděl do pokoje a Bill šel za nimi jako poslušný pejsek. Já jsem tam jen tak seděl a čekal, až se Frankie vrátí. Jak tam nebyl, přepadla mě úzkostně-úchylná nálada.
Hned jak dorazil a spokojeně si mnul ruce, skočil jsem po něm.

"Eww. Já netušil, že i chlapi trpí změnami nálad," poznamenal, když jsem se od něj po několika minutách odlepil.
"Nech si to, jo? Jsem jenom strašně nadržený... Ne! Chtěl jsem říct nervní!"

Frank se na mě zkoumavě podíval. "Asi se u tebe projevuje Mikeyho syndrom. Za chvíli nám budeš běhat za mumiema a budeš je pobízet k tomu, aby tě opíchaly, jak to před chvílí dělal Mikey."

Chvíli jsem jen tak seděl a pak..
"COS TO ŘÍKAL?" "P-promiň, já to tak přece nemyslel!" "Ale ne, já myslel, žes řekl, že Mikey před chvílí běhal za nějakou mumíí a..." "No a? Vždyť u něj je to přece normální, ne?"
"Ty imbecile! Vždyť jediná mumie, co se HÝBE, je přece Gay-otep!"

Frank si nejspíš myslel, že nepřeskočilo jemu, ale mě. Trvalo mu to dobrou čtvrthodinku, než konečně pochopil význam mých slov.

Utíkal jsem, v jedné ruce svíral knihu a v druhé Frankovu upocenou ruku. Neměl jsem páru, co dělat. Tak jsem šel odemknout Mikeyho a Billa z pokoje. To jsem ale neměl dělat, protože to, co jsem viděl, mě málem skolilo úplně.

Nahý Bill držel nohy Gay-otepa nahoře, takže mumie visela vzhůru nohama dolů. Mikey stál na druhé straně a dělal něco, u čeho jsem jej už nikdy nechtěl vidět. Snažil se narvat do úzké prdele toho šmejda zhnilého.

"Tak se ti to líbí, co, ty šmejde! Vždycky jsem chtěl vědět, jaký to je, šukat Spider-mana!" U toho si Mikey zpíval nějakou debilní písničku o Spider-manovi.
Jakmile mě, chudáčka ztrnulého s Frankem po boku viděl Bill, pustil Gay-otepa a tak stáhl dolů na postel i Mikeyho. Mikey zaječel, obratně se dostal ven z Gay-otepova zadku a oblékl se. To samé udělal Bill. Do dveří mezi tím přiběhl Bert. Frank se na něj vrhnul a začal ho škrtit.

Já si připadal jako v laciné telenovele, která vždycky zkonči velkolepou svatbou nebo fiaskem. V tomto případě by se nejspíš vzali Mikey s Gay-otepem.

Už mi z toho všeho začalo vynechávat. Najednou se ale všechno uklidnilo a Gay-otep vzal do náruče Billa.
"ÁÁÁ!" ječel Bill jako kdyby se na něj vrhlo tisíce kadeřníků a chtěli mu ošmikat ty jeho pitomé vlasy.

Mikey se snažil Billa z náruče mumie vytrhnout, ale nedokázal to. Gay-otep mi ve starém egyptském jazyce řekl, že pomocí Billova těla zachrání svého tisíce let mrtvého snoubence.
Nějak bych mu v tom nebránil, ale Bill byl zřejmě jediný z nás, který by dokázal tu ohavnost stojící přede mnou zastavit.
Gay-otep se ale ďábelsky zasmál, změnil sebe i Billa v písek a najednou byli oba pryč. Frank s Bertem si teprve teď všimli, že něco není správně.

Polkl jsem a začal jsem vážně uvažovat o možném východisku z téhle paranoidní situace.
Mikey vypadal opravdu zdrceně. Poznal jsem, že je to kvůli Billovi a kdyby to tak bylo, Mikey by se možná zbavil své úchylky!

Takže teď teprve jsem dostal opravdickou chuť tu slečinku Billa vysvobodit!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GregoOrííís ... ♥ xD GregoOrííís ... ♥ xD | Web | 30. ledna 2010 v 15:47 | Reagovat

:D :D Vrrráu :D The Mummy ... :D sem četla ... :D chtěl oby to další díly .. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama