The Mummy (9)

19. prosince 2009 v 14:18 | iWusZka |  The Mummy

GERARD:

Přímo jsem dovlekl Franka do stanu. Tam jsem na něj skočil a zarval mu jazyk až do krku. Jeho ruce začaly hladit moje záda.
Bylo to prostě celé zvláštní. Nikdy jsem nebyl nadrženej jako například Mikey a teď bych přetáhl snad i mumii nebo velblouda, kdyby tu se mnou nebyl Frank!
No jo, nemám chlastat. Dělá to se mnou přímo divy.

Mezitím, co jsem přemýšlel o své nečekané úchylitě, ani jsem si nevšiml, že jsme s Frankem už oba nazí a že on leží na mě! Líbal mě hrozně divoce. Pak sjel níže a začal mě líbat na břichu. Srdce mi bilo šíleně nahlas. Frank přímo zakřičel vzrušením, když jsem zatlačil kolenem na jeho rozkrok. Byl už šíleně vzrušenej, možná víc jak já a to už teda bylo co říct.

"Kurva, Gerarde!" sténal Frank, když jsem mu tam dole začal šmátrat rukou. Najednou mě srazil úplně dolů a dal mi ruce za hlavu, abych se nemohl hýbat. Ještě jednou se nade mě naklonil. Olízl jsem mu rty. Přiblble se usmál a nečekaně ho do mě vrazil. Trochu jsem zanadával, protože to docela bolelo. Za chvíli už jsem se dokázal uvolnit a užívat si to.

Frank přirážel pořád víc. Bylo to úplně nepopsatelný.
Bylo nesmírně vzrušující slyšet jej nahlas vzdychat. Můj penis se třel o jeho břicho a to mě ještě víc rozdráždilo. Frank si toho asi všiml, tak mou chloubu vzal do ruky a začal si hrát, jak tomu já říkám. Byl rychlý. Nemohl jsem to už vydržet. S hlasitým zavzdycháním jsem se udělal a Frank hned chvíli po mě. Do mě.
Začalo to doznívat. Frank do mě ještě párkrát slabě přirazil a pak se ze mě vysoukal. Nahlas jsem oddechoval. On si lehl vedle mě a obmotal kolem mě ruku.

Když jsem se probudil, Frank ležel vedle mě! Pořádně jsem si nemohl uvědomit, co se mezi náma stalo, ale pak se mi to všechno začalo vybavovat. Jen jsem skousl rty při těch vzpomínkách. Ještě, že nemám okno, nerad bych si z toho nic nepamatoval. Pokusil jsem se posadit. Šlo to, ale šíleně mě bolela hlava. A zadek. Narval jsem na sebe trenky a vyšel ven.
Byla tma jak v prdeli a nic jsem neviděl. Podle toho jsem usoudil, že je noc. Padlo mi do oka něco třpytícího.

No jasně! Byla to ta kniha mrtvejch. Vzal jsem ji do rukou a odnesl do stanu. Tam jsem si zapálil svíčku a začal jsem knihu zkoumat.

Asi jsem tím probudil Franka. Nasraně zamručel a otočil se na mě. Nepatrně se usmál. Taky se posadil, dal mi pusu na tvář a namáčkl se na mě.

"Co tady s tím vyvádíš?" zeptal se mě sladkým hláskem. "Nevím, jaksi jsem se probudil a padlo mi to do oka." "Co se tam píše?" "Chceš to přečíst?" "Jasně!"

Začal jsem to číst. Málem jsem si na tom zlámal jazyk. Jak jsem měl dočteno, venku začalo šíleně fučet. Bylo to docela strašidelné. Frank se na mě úzkostlivě podíval a já jsem polkl.

--Mezitím někde pod zemí u sarkofágu Gay-otepa--

"Ah, ano!!" vzdychal Mikey, který právě šukal mumii císaře Gay-otepa. Přirážel do toho mrtvého těla jak šílený. "Gay-otepe! Ty moje sexy mumie!" řval pořád Mikey, který cítil, že se za chvíli udělá.
Najednou začal fučet vítr a písek poletoval všude kolem. Mikey nevěděl, co se to sakra děje, tak na chvíli přestal.
Jak písek opadl, podíval se znovu na mumii Gay-otepa. Císař najednou zdvihl ruce a začal řvát!! Jeho smrdutý dech smetl i brýle chudáka Mikeyho.

Mikey začal ječet jak šílenej. Gay-otep si ho ale začal nadrženě prohlížet, i když jaksi neměl oči. Začal kecat něco po egyptsku.
Najednou začala oživlá mumie Mikeyho ošukávat! Ten řval o pomoc, ale nikdo nešel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tabby Tabby | 10. prosince 2010 v 22:42 | Reagovat

"Gay-otepe! Ty moje sexy mumie!" XDDDD
řežu se smíchy od začátku do konce XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama