The Mummy (12)

23. prosince 2009 v 14:19 | iWusZka |  The Mummy

GERARD:

Spali jsme asi dost dlouho.
"Geeeeeeeeee!" uslyšel jsem nějaké volání a to mě probudilo. Vzápětí vtrhl do dveří Mikey.

Zarazil se a znechuceně se na mě díval. Vlastně se díval na mě a na Franka.
"Ty krávo.. Nedovedu si představit, že bych mrdal někoho živého." Vypadal vážně znechuceně.
"Až se oba oblečete, prosím Gee, přijď za mnou. Myslím, že mám něco, co bys asi chtěl vidět."
Zabouchl dveře.

Frank se mezi tím probudil. "Dobré ráno," řekl a políbil mě do vlasů "kdo to byl?" "Mikey.." "Aha. A co chtěl?" "Něco mi ukázat. "

Jak jsem se oblékl, šel jsem hned za bratrem. Beztak mi zase chce ukázat nějaké nové polohy milování, které teď pořád hledá ve svojí nejnovější knížce.
"Tak co chceš?" zeptal jsem se ho. Tvářil se vcelku vážně. "Pojď se mnou."
Mířili jsme do pokoju Amíků. Vešel jsem tam a.. na zemi ležel jeden Amík a... já jsem zdrhal ven!

"Do prdele!" "Ano, přesně Gee, do prdele! Všecky ty Američany, kteří vzali ty nádoby s vnitřnostmi, Gay-Otep ošukal do prdele! Ale ne leda tak, všichni potom umřeli! Ty kráávo, to musí být super zhebnout sexem! Ještě k tomu s Gay-Otepem! Já chci taky!" "Ty zmrde, drž hubu! Nebo tě do prdele vyšukám já a bude!"
"NEEE! Mamíí!"

Mikey začal zdrhat. Utíkal jsem za ním a skočil jsem na něj. "NÉÉÉ!" řval pořád. "Nekřič, vole! Neboj. Nebudu tě šukat. Jenom se sakra uklidni... Všichni Amíci jsou mrtví, takže Gay-Otep teď zřejmě půjde vzkřísit svoji dávnou lásku. Potřebujeme tu knihu.."
"On někoho miluje? Já myslel, že ho sbalím..." Mikey posmutněl. Vlepil jsem mu jednu facku. Pak jsem se z něj zvedl a jeho jsem zvedl ze země. Šli jsme do pokoje za Frankem a všechno mu řekli. Taky tam s námi byli poslední dva Amíci. Radili jsme se, co a jak, když do dveří náhle vstoupili Muži v černém s Billem v čele.

"Uhm.. Tak se nám jaksi nepodařilo zastavit Gay-Otepa. Takže to budete muset udělat vy. Loučíme se s vámi."
"Ty.. Ty posero hnusovlasej! Já myslel, že někdo, kdo vypadá jak dikobraz nemůže být odvážný!! Jak nás tady můžete nechat o samotě?! Víte toho přece mnohem víc, než my!"
"Litujeme. Vyskytla se chyba v Matrixu, musíme teď jít tam. No.. Ale já, Jeph a Quinn bychom tady snad zůstat mohli. Jen se půjdeme rozloučit s našimi kolegy."
Všichni vyšli ven.

"Gee?" "Ano bratříčku?" zeptal jsem se Mikeyho otráveně. "Co myslíš, že je ten Matrix?"
"No.. To je místo, kde si lidi parkují svý koně.." zalhal jsem Mikeymu jednak aby neměl blbé otázky a taky proto, že jsem neměl ani sebemenší tušení, co to Matrix je.

Jen jsme seděli a mlčeli, když pak vešli znovu dovnitř ti tři. Bill si sedl vedle Mikeyho a ten se hned odtáhl. Ani se mu nedivím. Neříkám, že je zrovna hezké být nekrofil, ale Billa bych nechtěl šukat ani já. Vypadá tak strašně nepřirozeně... a taky není vůbec můžný. Jak jsem jej viděl poprvé, myslel jsem, že je to nějaká hnusná ženská.
Jeph s Quinnem jsou ale hezký páreček, to se musí uznat.

"Takže... Máte nějaký plán?" zeptal jsem se s nadějí v hlase Billa. "Musíme najít knihu." "Ale kde ji máme hledat?" "Měla by být ukrytá někde tady. Musíme najít sochu Egyptského boha slunce."

"Tu jsem viděl!" zaječel Mikey. "Kde?"
"No.. Když jsem šel včera čůrat. Našel jsem tam tu porno knížku." "MIKEY! Že to byla... Že to byla zlatá kniha?!" "Nee... kdyby byla zlatá, poznal bych to. Spíš byla taková... nažloutlá. Možná proto, že jsem nedával pozor a pochcal jsem ji."
"JÁ TĚ ZABIJU!" zakřičel jsem a vrhnul jsem se na něj. Škrtil jsem ho.

"Tak, teď mě hezky vezmeš do svýho pokoje a tu knížku mi dáš!"
"Nee..." "To si piš že jo!" "Ach jo..." Neochotně vztal a oba jsme šli do jeho pokoje.

Mikey začal hrabat úplně všude, ale nikdy knihu nemohl najít. "Není tady!" ječel a bezmocně máchal rukama. Vypadal jako slon, co se snaží vzlétnout, ale nejde mu to, protože nemá křídla.

Hmm... Mikeyho napadlo, že mu tu knížku mohl někdo ukrást. Udělali jsme tedy 3 skupinky a šli jsme hledat.. Já šel s Mikeym a Frankem. Mikey se díval za každý keřík, za každé stéblo trávy, za každý kámen, ale nic nenašel.

Občas vypadal dost komicky a tragicky, když zvedal nějaký malý kamínek a díval se pod něj.
Chtěl jsem mu říct, že pod něco takového by se kniha asi těžko vešla, ale vysral jsem se na to.
Je prostě malinko psychicky labilní.

Najednou ale zakřičel. Podíval jsem se za roh a tam seděl Bert, měl jednu ruku v kalhotech a druhou držel knihu... Zlatou knihu! Vypadal dost zaskočeně. Asi jsme ho přistihli při něčem, při čem ho nikdo vidět neměl.

"Berte! Ty děvko! Dej sem tu knihu!" "Ne, je moje! Navíc je děsně rajcovní! Vidíš, jak jsou tu popsané ty erotické polohy? A jak jsou nakreslené?" "Ty debile! To je postup k balzamování mumií, ne nějaké polohy!"
Vyrval jsem mu to z ruky. "Ale-" Nevěřícně se na nás díval, jak odcházíme. Jak jsem se otočil, už se zase věnoval své 'práci', při které jsme ho vyrušili.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama