The Mummy (11)

22. prosince 2009 v 10:12 | iWusZka |  The Mummy

GERARD:

Do Káhiry jsme nejeli. Ubytovali jsme se v malém hotelu v Gíze. Hned pak jsme se šli s Frankem napít do baru a koho jsme tam nepotkali - naše americké kamarádíčky! "A hele, Amíci," řekl Frank. "Co kdybychom si sedli za nimi?" "OK," souhlasil jsem.

"Čau pánové." "Nazdar." Amíci byli velmi sklíčení. "Co je?" zeptal se jich Frank.
"Mluvili jsme s těmi Muži v černém. My totiž našli poklad... společně s tou knihou. Prý jsou v tom pozůstatky Gay-otepova milence, kterého chce vzkřísit. A ten Otep chce všechny, kdo ty nádoby vzali z Hamunaptry, zabít! No.. tedy vyšukat k smrti!"

Amík začal brečet. Frank si položil jeho hlavu na rameno a uklidňoval ho. Začal jsem malinko žárlit, tak jsem Franka začal líbat. Amík na nás divně čuměl. Zakroutil nad námi hlavou a rozbrečel se ještě víc. Když jsem viděl, v jakém je stavu, raději jsem se od Franka odlepil.

"Tak si dáme panáka, ne? To bude v pohodě." "Okay." Amík donesl 3 štamprlky. Ťukli jsme si a v zápětí jsme to vyplivli.

"Proboha! Vždyť to chutná úplně jako krev!" Frank vypadal, že mu vypadnou oči z důlků. Plival tu krev tak daleko, že by se s tím snad dostal na Olympijské hry. Podíval jsem se na kašnu a v té taky najednou byla krev.

"Kluci?" zeptal jsem se vyděšeně. Oba se na mě podívali. "M-myslíte že to způsobil ten Gay-otep?" "J-jo."
"Taky si to myslím... Bill mi ještě pak povídal, že jak Gay- otep začne ošukávat ty, co vzali nádoby s vnitřnostmi toho jeho bývalého, bude pořád sílit. Prý na Egypt sešle několik prokletí."

"Musíme najít tu zlatou knihu! Ona by ho mohla zastavit! Vlastně.. Ona ho musí zastavit! Když ho černá kniha vzkřísila, tak ho zlatá musí zabít!"
"Dobrý nápad. Ale kde ji chceš nasrat?!" Frank začal dost panikařit. Za chvíli nečekaně vztal a začal utíkat, asi do našeho pokoje. Šel jsem za ním.

V pokoji nebyl. Měl jsem o něj docela strach.
Ještě jsem šel zkontrolovat Mikeyho, Jepha a Quinna. Seděli na zemi a hráli karty. Vůbec si nevšimli, že jsem otevřel dveře a civím na ně.
"Jé, ahoj Gee!" pozdravil mě Jeph a hned po něm i ostatní. "Co se děje? Vypadáš ustaraně."

"Vůbec nic se neděje. Gay otep jen začíná šukat k smrti všechny, kdo odnesli vnitřnosti. Promněnil vodu v krev. Je stále silnější. Ale to je v pohodě. Jen si tady hrajte ty svoje pošahané karty a čekejte, až vás příjde někdo spasit! Třeba ten vlasatý skrček Bill!"

Odešel jsem z pokoje a ještě jsem stihl zahlídnout ty jejich tváře. Dementi.

Vrátil jsem se zpět do našeho pokoje. Frank tam stále nebyl. Svlékl jsem si kalhoty a triko a lehl jsem si do postele. Byla velká, peřiny byly krásně nadýchané. Dneska si odpočinu, zítra začnu řešit Gay- otepa.
Amíci, co vzali ty vnitřnosti, jsou hend vedle v pokoji, tak snad bych slyšel, kdyby se něco dělo.

Vzpoměl jsem si na Raye. Kde asi skončil? Třeba si ho Otep dal k večeři. Ani by mě to nepřekvapilo, je to hnusná, kostnatá mumie, která mi málem znásilnila bráchu. Teda ne málem, znásilnila ho úplně.

Klaply dveře. Otočil jsem se. Byl to Frank. Asi šel z koupelny, měl kolem sebe omotaný jen ručník.
Ručník nechal volně zklouznout po jeho těle až na zem a stál přede mnou úplně nahý.
Snažil jsem se zhluboka dýchat. Osvětlovalo ho jen pohasínající světlo slunce. Přišel ke mně. Lehl si na mě a přitiskl svoje rty na mé.
Nepohyboval s nimi, jen je měl malinko pootevřené a položené na mých. Jeho horký dech pronikal do mých úst. Obtočil jsem kolem něj ruce a víc si k sobě přitiskl jeho tělo.
Vzdychnul, když se jeho rozkrok nepatrně otřel o můj. Neudržel jsem se a vsál jsem jeho spodní ret.
Za chvíli jsme se vášnivě líbali. Sundal mi u toho trenky, které jsem si jako jediné nesvlékl, když jsem lezl do postele.

Jak se ode mě odlepil, chtěl jsem něco říct, ale on mi zakryl pusu dlaní. "Nic neříkej. Jen jsem si uvědomil, že možná umřeme. Brzo. Takže... Prostě tě chci."
Sundal mi ruku z úst, takže uviděl můj úchylný úsměv. Připadal jsem si jako Mikey, který chce ošukat nějakou zapáchající mumii. Při té představě jsem na Frankovu tvář sklánějící se nade mnou málem hodil šavli.

Zaryl jsem prsty do peřiny, když začal Frank dráždit jednu z mých bradavek.
Já jsem přejížděl prstem po jeho páteři. Postupoval stále níž. Bylo vzrušující cítit jeho vlhké rty, jak se pohybují po celém mém těle. Už jsem byl vzrušený nadoraz.
Asi vytušil, co se se mnou děje a začal mě pusou dráždit tam dole. Ta rozkoš co se mnou v ten okamžik rozlila byla nepopsatelná.
Usmíval jsem se. Najednou Frank nadzvedl moje nohy a obmotal si je kolem pánve.

...

"Nechci tě vyděsit, ale asi tě miluju," zašeptal po chvíli, když se jeho dech uklidnil. Nic jsem neodpověděl, jen jsem ho políbil do vlasů. Jeho tělo sjelo z toho mého a lehl si vedle mě. Otočil jsem se na bok a úplně jsem jej schoval v mém náručí. Ještě jsem ucítil jeho rty někde u mého krku. Přehodil jsem přez nás deku a za chvíli jsem spal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hein Hein | E-mail | Web | 23. září 2011 v 15:29 | Reagovat

Fajn blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama