The Mummy (10)

20. prosince 2009 v 22:45 | iWusZka |  The Mummy

FRANK:

Vylezli jsme s Geem ven ze stanu. Byl jsem posraný až za ušima a Gerard nejspíš taky. Dokonce si začal kousat nehty!

"Do prdele, co se to kurva děje!" vyletěl najednou ze stanu, který stál opodál, nějakej Amík. Usoudil jsem, že je slušně opilý. Najednou jsme uslyšeli dusot koňských kopyt. Gerard se na mě vystrašeně podíval a hupsnul mi do náruče tak, až jsme se oba svalili na zem.

"Franku! Co když si už nikdy nezašukáme!" "Neboj! To nedovolím!"
Přivinul jsem ho k sobě ještě víc. Za okamžik k nám přijel na koni nějaký chlapík v černém. Byl jsem připravený umřít.

Pak jsem si vzpomněl, že jak jsem tady v tom zasraném, prokletém městě byl naposledy, někdo takový na nás útočil. "K-kdo jste?!" zeptal jsem se vyděšeně, když ten maník seskočil z koně a koukal se na nás.
"Jsem Bill a jsem členem organizace Muži v černém. Přicházíme z budoucnosti, abychom zabránili císaři Gay- otepovi oživnout a díky vám se nám to kurva nedaří!!"

"M-my jsme ho o-oživili?" "Ano!! Ani mi neříkejte, který z vás četl v tý knize, nebo bych mu na místě ustřelil koule! Kreténi! Celej život se snažím, abych dostal nějaký prémie k platu a když se mi to povede, zjevíte se tady vy dva a klidně si oživíte tu zasranou mumii! Víte co?! Ustřelím vám koule oběma!"

"NE!" zaječeli jsme oba jednohlasně a pak jsme se na sebe s Geem podívali. Bill nasraně zavrčel.
"Ehm.. Jsem připravený zabít Gay- otepa," vypadlo z Gerarda.
"Aháá, tak mi pověz jak, hošánku." Bill se na něj ošklivě podíval a poklepával nohou o zem.

"No... Vemu zbraň, nabiju ji, narvu to do něj a je po něm, ne?" řekl jsem na to já chytře, když Gee jaksi neodpovídal. "No tak prosím, běž si to zkusit, ty sračko! Jsem zvědav, co uděláš, až tě Otep začne omrdávat!"

"ÁÁÁÁÁ!!!" uslyšeli jsme šílený jekot.
Oba jsme konečně vztali ze země a uviděli Mikeyho, jak běží přímo k nám a kalhoty má někde pod koleny. Doběhl, chvíli se vydýchával a pak začal brečet.

"Áááá, Gay- otep je živej! O-on mě tam normálně znásilnil! Víte, jak to bolelo? Tím jeho šulínem kostnatým mi málem rozerval zadek! Hajzl! Do prdele! Jak se sakra mohl probrat, dyť je miliony let mrtvý!" Mikey se Gerardovi schoulil do náruče.
"Vidíš?! Já jsem ti říkal, ať s tím šukáním mumií přestaneš!! A teď to máš, ty vole! " ječel na něj Gee.

Bill nás opravdu hodně nabroušeně pozoroval. Opodál stálo asi tak dalších 40 mužú v černých hadrech na koních. Zapomněl jsem se zmínit, že Bill má fakt srandovní vlasy. Tak divně mu stojí, jako by na ně nepůsobila gravitace, haha. Když jsem si to uvědomil, začal jsem se hrozně moc smát.

"Něco k smíchu?!" sjel mě Bill a přestal poklepávat nohou. "Takže lidi. Když už jste si takhle zavařili, tak si to tady pěkně napravíte. Jeďte zpět do Káhiry. Tam se skryjte. My se o to radši postaráme. Ale dávejte si pozor... myslím, že Otep bude hledat tady toho znásilněného kluka. Pamatujte na to, že žádné zbraně ho nezabijí. Zřejmě na něj bude působit jen prastará magie."

"Dobře...." řekl Gerard. "Bille? Myslíte, že bych vám nemohl nějak pomoct, když jsem to způsobil? Řekl bych, že jsem docela dobrý na takové věci a-"
"No... Možná. Ale platí to, co jsem říkal. Jeďte pryč z Hamunaptry."

"Tak jo." "Dám vám s sebou dva moje muže. A taky vám půjčím koně. A vezmu si tu knihu, ze které jsi četl. Hádám, že to byla černá kniha mrtvých, co?" "Jo." Gee pustil Mikeyho a odskočil do stanu. Mikey se tedy přitulil ke mně.

Gee zase přihupsal i s knihou v náručí. Poslušně ji odevzdal Billovi. Pak jsme s ním šli ke koním. Nasedli jsme na ně a spolu s námi vyjeli pryč další dva kluci.
Jmenovali se Jeph a Quinn a byli to prý registrovaní manželé nebo co. Moc jsem jim nerozumněl.
Jsou přece z budoucnosti.
Dověděl jsem se moc o organizaci Muži v černém. Jsou to fakt drsňáci.

Měl jsem docela strach, jak tohle celé dopadne. Ten Gay-otep musí být pěkný hajzl. A taky se nedá zabít pistolí. To jsou vymoženosti...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama