In the shadows (7)

31. prosince 2009 v 9:48 | Iwet |  In the shadows
S tímhle dílem jsem naprosto spokojena ;) Naprosto zbužňuju Gerardovu povahu.


Zrovna jsem se procházel po školním dvoře, když jsem jej opět potkal. Od té příhody u mě doma jsem se s ním neviděl. Vypadalo to ale, jako kdyby se přede mnou skrýval. Celý den jsem přemýšlel, co to všechno mělo znamenat. Proč jsem jej vlastně chtěl líbat? Žádnou odpověď jsem nenalezl. Bob se několikrát ptal, co se se mnou zase děje. Nedokázal jsem odpovědět jemu, ani sobě.

Konečně jsem byl na cestě domů. Nevnímal jsem okolí ani čas. Cítil jsem něco divného. "Hej!" Někdo na mě zavolal a já se ani neměl k tomu, abych se otočil. Avšak pak jsem si uvědomil, komu patří hlas, co na mě volá.
Otočil jsem se a spatřil jsem Gerarda, jak ke mně běží. Když mě doběhl, chvíli jen tak postával vedle a snažil se popadnout dech. Pomalu zvedl hlavu a ošklivě se na mě podíval.

"Před chvílí jsem měl opravdu zajímavý rozhovor s Katelyn," pověděl. Polkl jsem. Přišel ke mně o krok blíže. "O co ti jde?" zasyčel. "Já..." "Mlč. Jsi mnou snad posedlý nebo co? Chováš se opavdu zvláštně! Já nejsem žádný trapák hupsající v televizi, abych se stal tvojí platonickou láskou!" "Já nevím, co se děje!" zakřičel jsem zoufalstvím.
"Už nic neříkej!" Mluvil se mnou, jako bych byl nějaký kus hadru. Postupoval stále blíž ke mně a já ustupoval co nejdál od něj. Někde se ve mně vynořil strach. Lekl jsem se, když jsem zády narazil do stromu. Najednou nebylo kam jít. Když byl zase úplně u mě, shora si mne prohlížel. Chtěl jsem něco udělat, cokoliv, ale byl jsem jako přikovaný.
Nečekaně mě vzal za bradu. Jeho počínání mne vyvádělo z míry. Nemohl jsem se nadechnout. Přitiskl své rty na mé rozpálené líčko a sjel s nimi dolů. Chtěl jsem se nějak vymanit z jeho spárů, ani nevím, proč. Vždyt tohle bylo to, po čem jsem toužil. Podíval se mi do očí. Málem jsem se v tom pohledu utopil. Něco v něm mě nenechávalo v klidu.
Přiblížil naše rty na milimetrovou vzdálenost a já tušil, že i tu brzy překoná. Usmíval se. Nejdříve jemně skousl můj spodní ret. Poté ho vzal mezi svá ústa. Ochutnával mě.

Vzdychnul jsem. Chytl jsem jej kolem pasu a natlačil na sebe. Nějak jsem se nemohl soustředit na to, co dělal. Chtěl jsem si to užít, ale nešlo to. Měl jsem v hlavě miliony otázek a hlavně zmatek. Ani jsem se nenadál a on stál zase kus ode mě. Tajemně na mě hleděl.

"Jsi gay?" zeptal se najednou. "Cože?!" "Jsi gay? Kdybys nebyl, nenechal bys mě, abych tě líbal." "To... To je úplně bezpředmětné! To tys mě políbil! Ty jsi teplej!"
Usmál se a pak si odsekl. Otočil se a odcházel. "Počkej! Kam si myslíš, že jdeš?!"
Otočil se a tázavě se na mě podíval. "Domů, kam jinam bych šel." "Ty mě políbíš, ani mi to nevysvětlíš a odejdeš si?! No tak fajn, jdi si kam chceš, já tě k ničemu nepotřebuju! Neměl jsem ti tenkrát vůbec pomáhat!"

Začal se smát. "No dobře. Možná bych ti měl dát nějakou šanci." "Jak jako šanci? Ty mě? Vždyť jsi mladší než já! Co si o sobě myslíš?!" "Sluší ti, když se vztekáš." "Nech toho!" "Čeho?" "Všeho! Přestaň se na mě takhle dívat, mluvit se mnou tak povýšeně, bez důvodu mě líbat a-" "Chtěl bys mě poznat?" "Cože?!" "Jestli ano, po příští výtvarce čekej před školou." "Ale...!"

Než jsem stihl mít další námitky, byl pryč. Připadalo mi, jako kdyby vůbec neposlouchal, co mu říkám. Byl jsem naštvaný.

Když jsem konečně byl doma, ve svém pokoji, měl jsem chuť něco rozmlátit! Tohle jsem od něj tedy opravdu nečekal. Připadal jsem si podivně. Proč to? Proč mě chce tak najednou poznat? Proč se ke mně najednou choval docela mile?

Mile? Mile?! Tak se tedy určitě nechoval, Franku!

Vzpomněl jsem si na ten polibek. Byl to jenom krátký, poměrně mlhavý záblesk. Posadil jsem se na postel. On mě políbil. Sám od sebe. A bylo to.. hezké? Asi ano. Nějak jsem si nedokázal vybavit jeho rty a ani ten okamžik. Stalo se to moc rychle na to, abych byl schopen vnímat takové detaily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reikko Reikko | 31. prosince 2009 v 11:06 | Reagovat

Jsem mimo... naprosto mimo, zlato, tohle je dokonalost největší!! Chci další díl!! Hneeeeed!!! xD

2 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 1. ledna 2010 v 22:36 | Reagovat

áno...moc sa ti to podarilo..:)

3 Dark_Buttefly Dark_Buttefly | 3. ledna 2010 v 0:36 | Reagovat

tohle je geniálně dokonalý ... nemůžu z toho, jsem mimo a mám absťáček ... potřebuju vědět jak to bude dál ... nee, musííím vědět jak to bude dál!! :D:D

4 Iwet (owner) Iwet (owner) | 3. ledna 2010 v 11:17 | Reagovat

[3]: Jéé, nová přezdívka :D Vítej :D Díky za koment, budu se snažit přodávat dál :)

5 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 3. ledna 2010 v 15:26 | Reagovat

[4]: jé, díky, vítám ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama