I wanna fuck you, ghost! I.

10. prosince 2009 v 15:49 | Reikko
Nová povídka, snad se bude líbit ^^ Díky za všechny komentáře k dosavadním povídkám a doufám, že i tahle se bude líbit ^^

Je to už několik týdnů. Každý den přicházíš k mému hrobu. Každý den u něj pláčeš, řežeš se do zápěstí, nebo jen tak posedáváš a broukáš si písničky, které jsme hráli. Kdybys tak věděl, že se na tebe celou dobu dívám. Nevyčítám ti to. Nemůžeš za to, že jsem pod to auto vletěl, když jsem se tě snažil zastavit po té hádce. Nemůžeš za to, že jsem ten boj vzdal. Tak moc bych ti chtěl říct, že jsem tě miloval. Možná, že jsi to už pár měsíců tušil, já ale neměl odvahu ti to říct. Byla to velká chyba a já teď uvažuji, že těch chyb bylo víc. Neměl jsem ten boj o život vzdát, ale bál jsem se, že už se mnou nikdy nebudeš mluvit a to by pro mě bylo horší než smrt. Ale mýlil jsem se. Stal jsem se alespoň duchem, protože stále chci koukat na tvou krásnou tvář.,,Gerarde? Gerarde sakra slyšíš mě?" Mikey, jeho mladší bratr mu mával rukou před obličejem. ,,Co? Promiň byl jsem mi..." Mikey rozhodil rukama. ,,Jo, byl jsi zase mimo! Gerarde, pochop, Frankie se už nevrátí. Je mi líto, ale je to tak. A nedávej si to za vinu. On tam pod to auto vletěl sám." Mikey byl odjakživa tak trochu proti Frankovi, ale před Geem se snažil krotit. ,,Mikey drž hubu! Není to jeho vina! Miloval mě, chápeš? A já si to neuvědomil! A pohádal se s ním kvůli takové neskutečné hlouposti!" Do očí mu vtryskly slzy. Vyčítal si to. Frank seděl na kuchyňské lince jen kousek od Mikeyho. Koukal na člověka, který si právě vyčítal jeho smrt. Tak moc by mu chtěl říct, že je tam s ním a že se na něj nezlobí a už vůbec mu to nevyčítá. Že ví, že si za to může sám, protože on byl neopatrný a pod ty kola auta vletěl. Gerard za to nemohl, prostě ne! Mikey byl teď Geemu největší oporou.

Zavřel se k sobě do pokoje. Sedl si na postel, z nočního stolku vytáhl Frankovu fotku. Vypadal na ni tak úžasně... Vysmátý, jako kdyby měl mít ještě mnoho let před sebou. Ale pár dní na to se to stalo. Rozplakal se. ,,Miloval jsem tě..." Zašeptal skrz slzy a lehl si. Nechal slzy téct po tváři, některé přistály na polštáři, některé mu vtekly do vlasů. Frank seděl na protější straně postele. ,,Ach Gee, neplač! Prosím!" Snažil se ho přesvědčit, i když věděl, že to neuslyší. ,,Franku... slyšíš mě? Miloval! Sakra proč jsem ti to dřív neřekl?!" Mluvil ke člověku na fotografii netušíc, že ho ten člověk vážně slyší.

Ne, Gerarde, já jsem ten jediný, kdo by si měl co vyčítat! Já jsem ti to měl říct... Já! Nemůžu tě takhle nechat! Nemůžu a nechci! Kdyby to šlo, dal bych ti vědět, že je to v pořádku a že se na tebe nezlobím. Koukám na tebe. Na tvé krásné vlasy, kterých jsem se vždy toužil dotýkat, tvé úžasné rty, které jsem vždy toužil líbat, tvé dokonalé oči, do kterých jsem toužil neustále koukat. Nic z toho se už nestane. Je mi to líto. Byla by tu jedna možnost... Ale nevím, jestli to chci udělat. Mám největší strach z toho, že by jsi to poznal a mohlo by to pro tebe být ještě horší. Jak tak koukáš na tu fotografii... Vím, že ten strach tehdy byl zbytečný...

Frank se přiblížil a pohladil ho po tváři. Frank jeho kůži necítil. Necítil nic. Zato Gee se zarazil. Dotkl se místa na tváři a ve tváři měl zmatený výraz. Cítil Franka, jako by mu chvíli i koukal do očí. Podíval se na fotografii a usmál se. Ano, byl to úsměv, jaký Frank na jeho tváři neviděl od své smrti! Už neváhal, rozhodl se podniknout ten krok pro to, aby mohl Geemu říct aspoň jednou co k němu cítí. Musí to udělat, nebo se zblázní. Podnikne to za pár dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iWusZka (owner) iWusZka (owner) | 10. prosince 2009 v 15:54 | Reagovat

Ano ano ^^ těšila jsem se. A těším se na další díl! :D
Áááááwháá :D *nehrabe jí, jen zrovna znova napsala a smazala scénu z ITS* :D

2 KiKuShQa KiKuShQa | Web | 11. prosince 2009 v 18:48 | Reagovat

uuzasne..krasne....dalsi diel...xD

3 Reikko (co-owner) GeeGee Reikko (co-owner) GeeGee | Web | 12. prosince 2009 v 11:30 | Reagovat

Díky ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama