The Mummy (7)

23. listopadu 2009 v 11:49 | iWusZka |  The Mummy
Have heavy fun xD


GERARD:

Jak jsem dojel až za bránu města, hrdě jsem seskočil z toho ohavného zvířete, které mě sem dovezlo. Za okamžik dorazil Frank. Seskočil také a běžel ke mně.
"Gee!" vykřikl radostně mé jméno a divoce mě vzal do náruče. Myslel jsem, že mě rozmáčkne a za chvíli ze mě bude téct krev, jako marmeláda ze zmáčknuté koblihy. Najednou prudce trhnul mojí hlavou a začal mě tam líbat! Nebránil jsem se. Náš polibek se prohluboval. Ani jsem si nevšiml, že už přijel i Mikey, Ray a kopa Amíků.

Mikey si nahlas odkašlal a tak nás donutil se od sebe odtrhnout. Pak důležitě odkašlal ještě jednou, seskočil z velblouda a procházel kolem nás. "No pánové, že se nestydíte. Takhle na veřejnosti. A k tomu živý s živým! No fuj!" odplivl si a odkráčel někam neznámo kam.

Pokrčil jsem rameny a očkem jsem hodil po Frankovi, který mě stále držel v náručí. Přiblble se usmíval a vypadal jako pedofil, který se právě snaží znásilnit dítě svojí snoubenky. Jak si to uvědomil, pustil mě. Pyšně se podíval na Amíky.

"Tak mí drazí, Američtí přátelé. Sázku jsme vyhráli my, takže čekám na vaše zbraně. A žádný výmluvy!" Amíci jen líně zabručeli a začali štrachat své zbraně. "A chci je všecky! Ne, že někomu z vás zůstane zbraň schovaná například v botě nebo v trenkách! To bych vám urazil vaše dementní hlavy sekáčkem na maso!"

Všichni se na Franka najednou dívali s úctou a možná i se strachem v očích. Jen tak na ně.
Jak Frank vybral úplně všechny zbraně, šla si celá naše skupinka sednout o kousek dál k soše nějakého panovníka.
Začal jsem ji zkoumat a zjistil jsem, že to musí být podobizna císaře Gay-otepa prvního.

Frankie mě ale za chvíli vybídl, abych si sednul za nimi. Posadil jsem se tedy vedle něj. Začalo se domlouvat, kde se budou provádět výkopy. Navrhnul jsem, že by jsme mohli začít kopat někde tady, u této sochy.
A taky jsem měl pravdu. Ray s Mikeym kopali pár minut a za chvíli našli úzký vchod do obrovské místnosti. Udělal jsem starý trik se zrcadly, takže dole bylo světlo. Ray, Mikey, já i Frank jsme slezli po provaze dolů.

"Tý vole," řekl Mikey a s otevřenou hubou hleděl kolem sebe, jak kdyby chtěl, aby mu do huby nalétalo hejno much. "Kde to jsme?" zeptal se mě můj prasácký bratr, když jsme postupovali místností vpřed. "Právě se nacházíme v pohřební síni. Tady se provádělo balzamování těl předtím, než se z lidí staly... ehm.. mumie."

Všiml jsem si, jak se Mikeymu rozzářily oči, když jsem vyslovil to slovo. "Ty, Gee? Myslíš, že tady ještě nějaké mumie jsou? Že jooo!" "Ne, Mikey. Tady opravdu žádné mumie nenajdeš. Jedině, že bys objevil nějaký sarkofág, ale to se snad nestane..." úzkostlivě jsem vzdychnul a šlo se pořád dál.


Procházeli jsme úzkou chodbou. Poté jsme vešli do místnosti, kde se nacházel Anůbidův podstavec. Socha tohoto egyptského boha stála hned vedle sochy Gay-otepa. Chtěl jsem provádět výzkum tady, jenže Frank mi najednou zakryl ústa rukou a přitáhl si mě k sobě.

"Slyšíš to?" zašeptal. "Co?" snažil jsem se mluvit skrze Frankovu ruku. "No.... nějaký zvuky."
Zaposlouchal jsem se a opravdu. Frank nabil zbraně a jak se zvuky opravdu přiblížily, vyskočili jsme všichni z rohu. Automaticky jsme zakřičeli. Pořádně jsem se rozkoukal a byli to ti Amíci! Oni nás sledovali!

Frank se s nimi hádal, že my jsme tu byli první, takže ať laskavě vypadnou a najdou si něco svého. Jak jsem začal ustupovat dozadu, všiml jsem si něčeho zvláštního. Jako by pod námi bylo ještě jedno patro! Poklepal jsem Frankovi po ramenu a naznačil mu, že jinam půjdeme my. Dostali jsme se tedy dole. Vypadalo to tu zvláštně a já jsem cítil, že něco objevím. Úplně ve mně stoupal adrenalin.
Frank s Mikeym začali kopat. Ray seděl opodál a chlastal nějakou sračku. Já čekal, jestli Mikey s Feem něco objeví.

Avšak po dvou hodinách snahy se nám nepodařilo vůbec nic! Frank si zklamaně sedl vedle mě a nenápadně obmotal svou ruku kolem mého pasu. Natiskl jsem se na něj.
Mikey si vzal nějakej klacek, kuličku hlíny a začal si hrát jako malé děcko. Jak ho to přestalo bavit, našel si šutry a házel jimi do stropu.

Bum!!!

Najednou se něco šílenou rychlostí zřítilo a s hlukem dopadlo na zem!
"Áááá!" ječel Frank a trhl se mnou, tudíž jsme oba přepadli přes kámen, na kterém jsme seděli. Přitulil jsem se k Frankovi, protože jsem se strašně bál. Všude kolem nás byl prach a já nic neviděl.
"Mikey? Rayi?! Jste okay?" volal Frank. Oddychl jsem si, když se nám oba ozvali.

Jak prach malinko klesl, postavil jsem se znovu na zem a šel se podívat, co tady udělalo ten hluk. Zkoumavě jsem si to prohlížel. Vypadalo to jako sarkofág! Bože, ne! Naštěstí byl uzavřený.... Po dalším zkoumání jsem si všiml, že na tom sarkofágu jsou vyryty rýhy nehtem. Okamžitě jsem věděl, že to neznamená nic dobrého.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pietro Pietro | E-mail | Web | 27. září 2011 v 21:27 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama