The Mummy (2)

20. listopadu 2009 v 13:55 | iWusZka |  The Mummy
Komenty by potěšily ^^


GERARD
"Myslíš ty někdy na něco jiného, než na sex?" "Ne.... Teda vlastně jo. Ještě docela často myslím na prachy."
Chytnul jsem se za hlavu. On snad ani není člověk. A pokud ano, tak rozhodně není normální! Raději jsem začal zkoumat tu mapu, co v tom byla. Hmm... Jako by to byla mapa k nějakému pokladu.

"Nerad to říkám, ale měli bychom se vrátit do knihovny. Ten starý páprda by nám s tím mohl pomoct." "Dobře, ale až zejtra. Bolí mě-" "Proboha! Radši mlč!" "Proč bych mlčel, jen ať každý ví, jaká jsem sexuální mašina!" "Jo, ale k těm mrtvolám se to donese těžko, Mikey..."

--

Hned ráno jsme stáli v kanclu toho ohavného, plesnivého dědka. Jak uviděl Mikeyho, zděsil se tak, že vylezl na skříň a nechtěl dolů. Nakonec jsem ho ale přesvědčil, že je úplně v bezpečí.
Hned, jak sednul na křeslo, začal mapu zkoumat. Pořát od ní ale odvracel zrak na Mikeyho, asi si v bezpečí nepřipadal. Ani jsem se mu nedivil, i když Mikey je spíš na lidi poněkud mrtvolnějšího typu.

"Hmm. Vypadá to jako mapa k pokladu. Řekl bych, že-" "Že je to z dob vlády faraona Gay-otepa?" "Gay-otep?! Kdo to byl? Není z něj náhodou mumie? A byl bohatej?" začal se hned vyptávat Mikey. "Ano,byl to jeden z nejbohatších císařů jeho dynastie." "Páni, ten chlapík se mi zamlouvá už teď!" zatvářil se úchylně můj bratr.

"Je to mapa do Hamunaptry!" vyjekl najednou ten dědula. "Do města mrtvých homosexuálů?!" otázal jsem se překvapeně. "TAM SE MI BUDE KURVA LÍBIT!" začal poskakovat Mikey.
"Až na to, že tohle město ještě nikdo nikdy neobjevil," řekl jsem škodolibě. Mikey se zdrceně posadil zpět na stoličku.

Najednou ten dědek mapu jaksi divně naklonil nad svíčku, až začala hořet!! Mikey ji okamžitě popadl a začal ji hasit. Marně. K sakru! Zdálo se mi to, nebo to ten plesnivec udělal schválně?

--

Nečekaně jsme z knihovny odcházeli s nepořízenou. Zvlášť Mikey vypadal dost zklamaně. Najednou jsem ale dostal nápad. "Mikey?! Komu jsi vzal tu krabičku? Pamatuješ si to?" "Jo... Odvedli ho do vězení, to už jsem ti říkal. Myslím, že bych ho poznal." "Takže jdem do vězení!"

"A myslíš, že tam budou nějací mrtví?" zeptal se po chvíli chůze. "Mikey!" okřikl jsem ho a šlo se dál.

Za chvíli jsme stáli u mříží a rozhlíželi se, kde je ten tajemný blbec, kterého Mikey okradl. Také tam s náma byl vedoucí této věznice. "Tam! To je on!" ukázal najednou Mikey. Vedoucí pokynul vojákům, aby onoho tajemného, okradeného muže přivedli těsně ke mřížím.

Nejdříve si mě a mého labilního bratra prohlížel a pak ukázal na mě: "Jůů,kdo je ten kunďák?" úchylně se usmíval. "No dovolte!" zařval jsem na něj. Pak jsem se ale uklidnil a ujal se slova:
"Ehm.. Jsme tady kvů-" "Kvůli Hamunaptře. Jasně. Ten váš povedenej bratr mě okradl!" Ten kluk se najdnou rozmáchl a skrz mříže uhodil Mikeyho tak, že spadnul na zem. Aspoň nějaké plusy tohoto výletu.

"Víte, jak se tam dostaneme? Teda... kde přesně leží?" "Vím. Byl jsem tam. Nic pěkného to tam není, víte? Hledal jsem ho tak dlouho a našel jsem jen písek, mumie a krev."

"Mumie?!" zaječel se zájmem Mikey, který se zrovna probral. Pro jistotu jsem mu vrazil ještě i já, takže se znovu skácel na zem.

"Mě je to jedno! Chci se tam dostat... " "Fajn. Chcete to vědět? Tak pojďte blíž." Váhavě jsem se přiblížil ke mřížím. Vzal mě rychle za bradu a políbil. "Tak mě odsud kurva dostaňte!" stihl ještě zaječet, než ho vojáci odvlekli pryč. "C-co s ním bude?!" zeptal jsem se toho vlasouna či afromena - vedoucího věznice. "Půjde na popravu. Ohromná podívaná."

--

Seděl jsem na lavici s tím vlasounem a pozoroval, jak onoho muže vedou na šibenici. Nechtěl jsem nic říkat, ale když jsem viděl, že žádné úplatky na tohohle vlasatce - myslím,že se jmenuje Ray - neplatí, musel jsem to vyklopit.
"Ví, kde leží Hamunaptra!" "Lžete!" "Ne! A-a jestli najdeme ten poklad, dostanete 10% zisku!" "60%" "30%" "20%" "Platí!" Povzdychnul si a já se usmál.

"Hele, stejně je to málo. Víš Gee, jsem osamělej muž a-" Jeho ruka mi šmátrala po koleni. Dal jsem mu pěstí do držťky na znamení toho, že s ním nechci nic mít a on plival všude kolem krev.
"Fajn. PUSŤTE HO!" zaječel Ray na poslední chvíli a lano, na kterém se houpal ten kluk, uřezali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reikko (co-owner) Reikko (co-owner) | 20. listopadu 2009 v 14:46 | Reagovat

Jsem mrtvá mrtvá, totálně mrtvá! :D

Hned ráno jsme stáli v kanclu toho dědka ohavného, plesnivého. Jak uviděl Mikeyho, zděsil se tak, že vylezl na skříň a nechtěl dolů.

To je bestovní xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama