The Mummy (1)

19. listopadu 2009 v 17:38 | iWusZka |  The Mummy
Tak, první díl xD


Přibližně před tisíci lety byl králem ve starém Egyptě Gay-Otep. Byl první, u nějž se v Egyptě projevila homosexualita. Ve svých 32 letech byl násilně vložen do sarkofágu. Umíral pomalou, bolestivou smrtí. Byl pohřben u Anúbidova podstavce.
Stal se netvorem. Tajemství jeho a jeho města Hamunaptry chrání skupina odvážných mužů, kteří si říkají Muži v černém.
Gay-otepovo tajemství nemělo být nikdy prozrazeno. Až do teď.

Léto 1923,Hamunaptra-město mrtvých homosexuálů:
Frank:

Všichni ti kovbojové sem hnali svoje koně a snažili se nás zabít co nejvíce. Válka o jakési nevyslovené tajemství začala.

Ležel jsem na zemi a snažil se bránit. Podíval jsem se za sebe. Hnalo se za mnou asi 10 kovbojů, ozbrojených střelnými zbraněmi.

"Berte, uteč!! UTEČ!" ječel jsem na mou jedinou lásku. Chtěl jsem zachránit jeho i sebe, aby jsme spolu mohli být šťastni až do smrti.

Jenže ten zmetek mě zradil! Utekl a zavřel za sebou těžké, kamenné dveře. Nemohl jsem se zachránit. Bouchal jsem na něj, aby mi otevřel. Přece mne miluje, jako já jeho!
"Berte, ty zkurvysyne! OTEVŘI, OKAMŽITĚ!!!" Nic se nedělo. Dal jsem se v pláč. Je pozdě. On mě nechal tady venku, jdu na smrt. Už mě dohnali, stáli přede mnou a mířili na mne. Zavřel jsem oči a snažil se vychutnat poslední chvilku.

Když v tom se stalo něco nevysvětlitelného. Písek se začal všelijak obracet. Já stál najednou tváří v tvář soše boha Anúbise.

Utíkal jsem. Přes poušť, hlavně odtamtud pryč....


Káhira,1925:
Gerard:

Kurva! Tak nepřehlednou knihovnu jsem nikdy v životě nevidě! Proč tady sakra vůbec dělám? Do háje. A ten žebřík je snad starší než ten páprda, co to tady vede.
Historie Gayů 1. díl, Historie Gayů 2. díl ,Historie Gayů 3. díl... Co to sakra dělá u písmena C? Vzal jsem všechny tyto tři tlusté knížečky do rukou a pohupsával na žebříku, abych dosáhl na druhou poličku, co byla za mnou.

A sakra. N-nějak se to zaseklo! Asi se na tom žebříku neudržím... "Áááá!!" zaječel jsem a se žuchnutím spadl na zem. A nebyl jsem jediný, kdo spadl. Padaly také všechny poličky, jedna po druhé, jako domino. Díval jsem se, jak se z nich knihy vysypávají a poslouchal zvuk šustících stránek. Tak, a ten starý harant má co chtěl! Tohle mu tady teda uklízet nebudu! Ať si vylíže prdel!

No to je k nevíře, vždy, když si na toho starého parazita, co tady tomu smetišti šéfuje v zpomenu, hned ho mám za zadkem.

"WAYI!!! Tohle si uklidíte! Vy jste snad horší než váš zasraný bratr! Jste jako dotěrnej hmyz! Proč vás tady vůbec trpím?" " Asi proto, že široko daleko se nenajde nikdo, kdo by vám tady v tom bordelu pomáhal!" "Ne! Trpím vás tu jen proto, abych se chránil!" "Před čím jako?" "Před vaším bratrem! Děsím se toho dne, kdy ošuká i mě, starého a bezradného!"

"Vy ste snad úplný debil! Dyť víte, že Mikey šuká jen mumie! A vůbec, seru vám na to! Si to tady jako ukliďte sám!" "Fajn, máte padáka!" "Lepší zprávu jste mi ani zdělit nemohl!"
Nasraně odešel a kýval přitom svoji děsně tlustou prdelí... Kdyby si ji aspoň někdy umyl, ten puch je cítit všude!

Zezadu jsem najednou něco uslyšel. No fajn, že by zase oživl nějaký ten faraon?! No paráda! Co se tu dneska všechno ještě stane?!
Počkat... f-faraon? Jako mrtvej a oživnul? A sakra.... To abych se tam zašel podívat.

Šel jsem a ani jsem nedutal. Pořád jakési podezřelé zvuky. Zrovna jsem byl u jedné hrobky, když se na mě najednou vyřítíla ohavná, páchnoucí mumie! Zařval jsem a pak ještě víc, když se z té hrobky vynořila hlava mého bratra.

"Kurňa, Mikey! Neříkal jsem ti, abys chodil šukat mumie někam jinam, než tady ke mně do knihovny?" "No jo,ale když u vás jsou nejvíc sexy mumie..." Vzal toho mrtvého, hnijícího císaře za hlavu a strčil mu jazyk do pusy. Následně ho vystrčil dírou v krku. Otráveně jsem ho pozoroval.

"Kruci přestaň!! Seš nechutnej prasák!" "Ale no ták, Gee." "Žádný no ták,Gee! Vylez z té hrobky, okamžitě!" Otráveně vylezl, očividně se mu od té ohavné mumie nechtělo. Nechápu, jak někdo takový může být mým bratrem. "Velice mě těšilo,pane!"zařval ještě na mumii Mikey při odchodu.

"Gee, tak se na mě nezlob, já za to nemůžu! A něco pro tebe mám!" říkal,když jsme měli namířeno domů a já s ním nehodlal prohodit ani slovo. "Co pro mě máš?" pověděl jsem velice otráveně, protože jsem tušil, že to zase bude nějaká neuvěřitelně trapná blbost nebo nějaká erotická pomůcka.

Vytáhl z kapsy nějakou krabičku.... Očividně byla dost stará, na první pohled by se její stáří dalo odhadnout na dva tisíce let nejméně. S udivením jsem na ni zíral.
"Kdes ji šlohnul? Neříkal jsem, abys přestal krást?" "No jo, vždyť sem si to jen půjčil.... A ten chudák, kterému jsem ji vzal, už ji zřejmě potřebovat nebude. Hned potom si ho odvedli do lapáku, haha." Jak jsem si s tím furt tak hrál, otevřelo se to.
"Woow!" zařval jsem. Byla v tom nějaká mapa nebo co. "Mikey? Myslím, že jsi něco objevil..."
"Jo? Taky bych řekl. Na tý mapě, co je v tom, jsou určitě nějaké další polohy milování, které ještě neznám..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reikko (co-owner) Reikko (co-owner) | 19. listopadu 2009 v 20:30 | Reagovat

Žiši!! *mrtvá* Tak to je brutální todlencto!! :D Nejvíc mě dostalo to s tou prdelí teda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama