Pán Penisů I.

20. listopadu 2009 v 22:32 | Reikko

Jedná se o parodii na Pána Prstenů... :D

VAROVÁNÍ! ABSOLUTNÍ HOVADINA! NEČTĚTE TO!! xD

A pokud si nedáte říct, neberu stížnosti na zdravotní újmy způsobeny touhle trapárnou!!

Já vás varovala.... xD

↓↓


Všechno to začalo tím, že se to nejpodivnější hermafroditské stvoření v Teplozemi začalo vytahovat s tím, že má největší penis. Problém ale byl v tom, že nikdo nevěděl, jestli je to žena, nebo muž. Jmenoval se Bill. Všichni správní chlapci Teplozemě se ale nenechali, spojili svá vojska a táhli do jeho země, kde se střetli pod Kopcem žaludu, v jehož hlubinách tečou potoky toho bílého svinstva, kterého má každý v této zemi dost. Už to vypadalo, že mají vyhráno nad jeho skřítky, ale kde se vzal tu se vzal... sám Bill přišel bojovat za délku svého penisu. Aby o tom nikdo nepochyboval, nevzal si kalhoty a kupodivu ani spodní prádlo. Vojáci z toho padali jeden po druhém, až na krále Prdelchtěla, který se proti němu rozběhl a snažil se mu ho utrhnout. Billa to ovšem očividně vzrušilo a proud spermatu krála Prdelchtěla zasáhly natolik, že odletěl deset metrů dozadu. Jeho syn, Nekrofil, se k němu rozběhl s nadějí v očích, že jeho otec zemře a on si bude moct konečně normálně zašukat. Když tu ale k němu kráčel Bill. Zřejmě se chtěl přesvědčit, jestli je Prdelchtěl mrtvý. A on skutečně byl. Nekrofila to tak potěšilo, že vyskočil na nohy a začal kolem sebe mávat mečem: ,,Otec je mrtvý! Teď se všichni otočte, jdu na to!" Jak ale tak tím mečem mával, stačil jeden nesprávný pohyb... a z toho, který chtěl všechny přesvědčit o délce svého penisu, se stal mrzáček. Nekrofil do uzřel vedle sebe: ,,Hele penis... ale nikomu nepatří. No co, každý penis navíc se hodí." ….


…. a tak začíná příběh. Všichni chtěli Billův penis. Proto se o něj hodně bojovalo a nakonec nikdo nevěděl, kde je. Až dó... doby, kdy ho našel Mikey Šourek...


Bylo krásné letní odpoledne. Frank seděl v sadu a prohlížel si prasácké časopisy, které našel u svého strýčka, Mikeyho Šourka. Zvrhle se u toho usmíval a snažil se nevnímat tlak v rozkroku, který tyhle neslušné plátky způsobovaly. ,,Já s písničkou jdu jak ten ptáček..." Frank nevnímal. Ale po chvíli se tohle skřehotání nedalo přeslechnout. Zpozorněl. Že by konečně...? Seběhl menší kopeček a opravdu! ,,... La la la la la la la láá...!!" Řval kouzelník Gerard po celém lese tak, že si všichni veveřáci packami prorazili ušní bubínky. ,,Sakra, Gerarde, dost, dost!" Zařval po něm Frank. Gerard se na něj podíval a po tváři se mu rozlil blažený úsměv. ,,Á, Franku. Jsem rád, že tě zase vidím. Proč bych ale přestával, když vidím, co to s tebou dělá?!" Smál se, až mu z hlavy spadla růžová plyšová ouška. Frank zčervenal. ,,Co to meleš? Víš co? Vyrušil jsi mě! Právě jsem si prohlížel úžasný prasácký časopis, když jsi začal řvát po lese! Budu tě žalovat!" Gerard se zamračil. ,,Nejsi na takovou literaturu moc mladý?!" ,,A nejsi náhodou moc velký úchyl, když se ti líbí představa, že mě vzrušil tvůj zpěv?"

,,Ano, jsem úchyl! Ale co bys čekal, u staříka? Uvědom si, že je mi přes 200 let a už mi nevstává tak dobře, jako tobě... Sakra víš jakou mám spotřebu viagry?! A víš co to je pro 200letého dědka, když zjistí, že se mu povedlo někoho vzrušit?!" Urazil se Gerard. Frank začal rudnout. Potlačovaným smíchem mu málem vypadly oči z důlků. Jediné, co se ale stalo... ,,Pšouk!" Gerard se strašně lekl. ,,FRANKU? Ty prase jedno zasrané! Sakra jsem si říkal, proč jsi tak červený, ale jako jestli míníš prdět při každé příležitosti, když se zmíním o viagře...!" Značně nasraný Frank ale po Gerardovi skočil a začal mu rvát prst do nosu. ,,Au! Franku! Ty hovado!" Když se uklidnili, Gerard popohnal ty dvě žirafy, které mu táhly vůz, na kterém seděl. ,,Co Mikey?" Zeptal se po chvíli Gerard. ,,Jo, ten starý páprda se má dobře. Ale v poslední době se chová divně. Vždycky se zavře s takovým obrovským pytlem do pokoje a odtamtud pak vycházenjí divné zvuky. Nevím, co tam dělá a pro jistotu to ani vědět nechci!"

Po chvíli se Frank s Gerardem rozloučil a odběhl zpět do sadu pro své porno časopisy. Gerard však mezitím dojel až k Mikeyho domu. Ladně seskočil z vozu a přišel ke dveřím. Lehce zaklepal na dveře. ,,Který čůzák to sem zase leze? Ne, nechci vibrátory nafukovací pany a nic!" Ozvalo se zevnitř. ,,A co takhle jednoho mladého chlapečka?" Řekl Gerard. Dveře se otevřely a na prahu stál Mikey Šourek. ,,Ó Gerarde!" Koukal Mikey, jako kdyby mu právě oznámili, že získal harém. ,,Dlouho jsme se neviděli, ty úchylný zmrde!" Usmál se Gerard a Mikeyho objal. Ještě že byl téměř impotentní, Mikey ho vždy vzrušoval. ,,Pojď, pojď dál! Dáš si něco k pití? Tequilu?" Mikey zavřel a už bežel k baru. ,,Jo, díky, tequila by bodla. Tak co, jak žiješ?" Mikey si lapl na pohovku vedle Geeho. ,,To víš. Tady žiju jen s Frankem. Občas se neovládnu, víš jak to myslím. Ale jinak celkem skvěle. A co ty, ty staré nadržené čuně?" Gerard se napil a pak se na Mikeyho podíval. ,,Už nejsem nejmladší... Už žádné nadržené prase... Vždyť jsem téměř impotentní..." Mikey se mu začal strašně smát. Ale brutálně. ,,J-jo, takže náš.. nás pa-řmen Gerard př-išel o to potě... potěšení z pořádného š-uku?" Nemohl ani pořádně mluvit. ,,Debile!" Urazil se Gerard.

,,Přípravy na oslavu tvých stých narozenin jsou teda pořádné." Gerard s Mikeym seděli na kopečku, odkud měli výhled na celé údolí, kde právě stavěli obrovský stan. Honili se navzájem a přitom si celkem pěkně povídali. ,,To víš, starý brachu, jsem prostě slavný a jsem sexy. Pro někoho, jako jsem já to udělají rádi. A navíc je to něco jako párty na rozloučenou."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JajPi JajPi | Web | 20. listopadu 2009 v 22:37 | Reagovat

*umřela* =DDDDDDD za tohle tě zabiju +DDD TY WOE!! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

2 iWet (owner) iWet (owner) | 21. listopadu 2009 v 11:04 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D
*vytáčí číslo ministerstva zdravotnictví*
:D:D:D
Tak tohle tady teda ještě nebylo... xD
*brečí*
xDDDDDD

3 Reikko (co-owner) Reikko (co-owner) | 21. listopadu 2009 v 11:11 | Reagovat

JajPi ~> Nééé!! *probouzí ji k životu*

iWet ~> Néé MZ né :D Oni mi to zakážou!! :D

4 fallen fallen | 1. prosince 2010 v 15:57 | Reagovat

Zabilas mě xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama