Listopad 2009

In the shadows (3)

30. listopadu 2009 v 21:13 | Iwet |  In the shadows
Stejně se mi moje práce nelíbí...Pohřbená minulost IV.

30. listopadu 2009 v 10:40 | Reikko
Díl psaný ve škole... nuda tady... tak jsem se vrhla dál na Pohřbenou minulost... Comment pls... x),,Rosalie...? Rosalie!!" Křičela její matka, když ji našla celou zakrvavenou na její posteli. Nedýchala. Upír, Jan Lohrer, jí dal speciální nápoj, který jí zpomalil srdce tak, že by nikdo nepoznal, jestli bije, nebo je skutečně mrtvá. ,,Rosalie, nedělej si ze mě srandu! Probuď se!" Neprobudí... Ona to věděla. ,,Rosalie......!!!" Výkřik se rozezněl tmou.


Pohřbená minulost III.

28. listopadu 2009 v 17:11


Dívka otevřela ústa, jakoby chtěla něco říct, ale upír ji zastavil vztyčeným prstem. ,,Otázky jindy, a hloupé raději nikdy. Teď musíme jednat rychle. Je to dva týdny od té doby, co jsem tě kousnul." ,,Dva a tři dny." Opravila dívka. ,,Pak ti to bude jedno. Každopádně, potřebuješ krev. Ne zvířecí, lidskou, čerstvou." ,,Mám někoho zabít?!" Vykřikla dívka. Zvuk se rozlehl celým mausoleem. ,,Zabít je tak nepěkné slovo. My nezabíjíme, my prostě usnadňujeme zbytek života." ,,Aha, no to je nádhera," rozhodila rukama. "Nikoho nebudu zabíjet, to raději... to raději... co raději?" ,,Žádné raději! Nikdo vlastně neví, co se stane s upíry v přechodné fázi, když nemají dostatečný přísun krve. Znám jen útržky - začneš blednout, mizet, dokud z tebe nezbude jen stín, připoután k zemi na zemi. Navíc, být upírem není tak zlé - pořád jsi tak trochu člověkem, jen lepším ve všech ohledech. A že ti vadí slunce? Noc je o tolik přitažlivější." Dívka naslouchala. Zdála se zaujatá. Upír pokračoval: ,,Potřebuješ krev. Krev svého stvořitele." ,,Boha?" Upír si přejel rukou přes obličej a promnul si oči. Jak hloupé děvče... pomyslel si. ,,To bude ještě těžké... Svého otce." Dívka začala křičet.


Půlnoční mlha

27. listopadu 2009 v 8:34 | Reikko
Kratší jednorázovka... neukamenovat!! xD

Kostelní zvony odbily půlnoc. Na malou vesničku daleko od nějaké větší vesnice padla noční mlha. Všichni lidé byli ve svých domech. V žádném z domků se již nesvítilo. Nikdo, kromě asi desetileté holčičky se neodvažoval v tomhle počasí vycházet ven. Po okolí totiž kolovaly pověsti o tom, že za takových nocích se objevují stvoření noci. Báli se jich. Jen ona, ta malá dívka se nebála. Pomalu se procházela, kladla jednu malou bosou nožku před druhou. Kráčela tou hustou mlhou až ke starému kostelu, kolem kterého bylo plno starých, polorozpadlých hrobů. Kdo ví, co ji tam táhlo. Věděla ale, že musí jít dál. Uslyšela křupnutí větvičky. Zastavila se. Zafoukal vítr a sfouknul jí kapuci. Ta odhalila její černé, dlouhé vlásky. Ty se rozlétly ve větru.

,,Co tady děláš, holčičko?" Zeptal se vysoký, bledý pán shlížející na ni svýma chladnýma očima. Nedíval se na ni jako na malou, roztomilou dívenku, ale jako na oběť, snad i jako na potravu. Ona se na něj ale koukala svýma obrovskýma očima očima celkem nebojácně.
,,Copak bych dělala? Procházím se." Zkoumal ji. Měla téměř průsvitně bílou pleť, rudé plné rty a ty oči... černé jako uhel. ,,A nebojíš se, procházet se takhle v noční mlze?" Tázal se dál. ,,Ne, nebojím. Miluji noc. Je krásná a temná. A vy, pane? Nebojíte se takhle v noci?" Začal se smát. Hlubokým a ďábelským smíchem. ,,Proč bych se měl bát. Víš vůbec kdo já jsem?" Odhalil své obrovské, krví zažloutlé zuby. Upír. S dívkou to ani nehnulo. Koukala na něj svýma krásnýma očima a už ani nepromluvila. On se sklonil, natlačil ji na zeď a malé, roztomilé dívence, které mohlo být sotva osm let zabořil své zuby do krku. Sotva si ale lokl její krve, začal se dusit. Odskočil rychle pryč a snažil se krev vyplivnout. Ale nešlo to. Již se napil a to neměl dělat. Dívka z ramen shodila plášť a roztáhla svá šedá křídla. Upír bolestí již ani nedokázal stát na nohou. Padl na kolena a z posledních sil se kouknul na toho cherubína, jak na něj kouká zvláštním, prázdným pohledem. ,,Zapoměls' na svou dceru, kterou jsi kdysi ubil k smrti? Stal ses upírem, a já cherubínem. Ty víš, že krev cherubínů je pro upíry smrtelná. Chtěla jsem pomstít svou smrt, když už to neudělal nikdo jiný. Ještě chvíli budeš trpět a pak vše skončí..." Pousmála se, v jejích očích se však stále nic nezměnilo. Upír, otráven její krví, chtěl ještě něco říct, ale... nestihl to. Jeho ,život', jestli se to tak dalo nazvat vyprchal moc rychle. ,,Zabil jsi mne a já zabila tebe. Teď navždy trp v horoucím pekle."


Mistake

26. listopadu 2009 v 15:10 | iWusZka |  Frerard- jednorázovéMůžete si k tomu pustit jednu z těchto písniček ^^The Mummy (7)

23. listopadu 2009 v 11:49 | iWusZka |  The Mummy
Have heavy fun xD


The Mummy (6)

23. listopadu 2009 v 9:45 | iWusZka |  The Mummy

The Mummy (5)

22. listopadu 2009 v 18:53 | iWusZka |  The Mummy

The Mummy (4)

22. listopadu 2009 v 18:11 | iWusZka |  The Mummy
Enjoy ^^


Pohřbená minulost II.

21. listopadu 2009 v 21:42 | Reikko
Svit letního slunce zacházel za obzor. Všichni rolníci se vydali do vesnice, jen jedna osoba, oblečená do starých hadrů a tváří pomazanou sazemi pomalu šla opačným směrem. Do lesa. Ukazovali si na ni, horlivě o ní diskutovali. Ale jí to bylo jedno. Nevnímala je. Šla jen za svým hladem a chuti po krvi.


Pohřbená minulost I.

21. listopadu 2009 v 21:36 | Reikko

Nechť vrána je znamením smrti a my nechť jsme vránou. Hřbitov kousek od starého kostela se utápěl v husté půlnoční mlze. Lehce foukalo, stará branka vrzala. Mezi hroby procházela vysoká postava. Velká vrána, která kolem ní poletovala se usadila na hrobu Jana Lohrera. Zobákem začala klovat do spáry zlatého písmene n. Postava se jen na vteřinu pozastavila u hrobu, ale hned šla dál. Jako by u něj nechtěla stát. Černé vlasy létaly kolem zakrytého obličeje. Vítr zesiloval. ,,Mám hlad." Zašeptal a odrazil se od země.

In the shadows (2)

21. listopadu 2009 v 13:49 | Iwet |  In the shadows

Erina I.

21. listopadu 2009 v 12:42


Seděla v temné uličce. Už nikdy se domů nechce vrátit. Proč taky? Otec ji jen mlátí a matka se jí nikdy nezastane. Nikdy. A proto seděla tam.
,,Proč jsi zde, děvče?" Zeptal se nově příchozí hoch.
,,Čekám na smrt." Odpověděla klidně.
,,Mám pro tebe návrh. Nový domov. Žít ve tmě, to by se ti líbilo?" Zvedla oči a zadívala se na něj. Její temně šedé oči se zaleskly. Vstala a uhladila si své černé šaty s korzetem.
,,Ano, to bych ráda." V té chvíli vypadala - i přes své pochmurné líčení a oblečení - jako kdyby jí někdo právě řekl tu nejlepší věc, co mohl. Hoch k ní přistoupil blíž.
,,Jak se jmenuješ?" Otázal se a dívka si povšimla zvláštního tónu jeho hlasu.
,,Cha... Charlotte." Než mohla dál pokračovat, zvedl ruku a zarazil ji.
,,Myslím jméno, které přimeš jako nové, ne tohle, kterého se vzdáš. To mne nezajímá." Pousmál se.
,,Erina." Řekla tedy tiše.
,,Erino, těší mne. Já jsem Nicolas." Uklonil se jí. Erina překvapena Nicolasovy gesty nebyla schopna ze sebe vydat hlásku.
,,Smím tě pozvat do klubu Černá růže? Promluvili bychom si o věcech souvisejících se vstupem do naší rodiny." Učinil Nicolas nabídku. Erina ještě jako omámená přikývla.Pán Penisů I.

20. listopadu 2009 v 22:32 | Reikko

Jedná se o parodii na Pána Prstenů... :D

VAROVÁNÍ! ABSOLUTNÍ HOVADINA! NEČTĚTE TO!! xD

A pokud si nedáte říct, neberu stížnosti na zdravotní újmy způsobeny touhle trapárnou!!

Já vás varovala.... xD

↓↓

Reikko

20. listopadu 2009 v 20:14
Jméno: Nechci nechci.... xD No dobře, Lenka xD *slyší ty výbuchy smíchu...* O.o xD
Město: *snaží se všechny přesvědčit, že Tokyo* .... Rožnov x((
Věk: 15 xD
Narozeniny: mám, heč! xD ... 18. 5. x)) (Rinnie, nezapomínej na mezery v datumuuu!! xD)

Jak dlouho píšu: hehéé... hmm... 4 a půl roku xD

Oblíbené...
... koníčky: psaní... poslouchání hudby... nadávání na školu... slintání nad kluky... xD prostě normálka :D
... hudba: My Chemical Romance, The Used, 30 seconds to Mars, Escape the Fate, Bullet for my Valentine, Lordi, Apocalyptica, HIM, The Rasmus, /Naitomea, The Gazette, Miyavi, An Cafe, Alice Nine, Dir en Grey, Girügamesh, Sadie, Deluhi, LM.C, X Japan... a už se mi to nechce vypisovat :D j-rock, rock, metal :D
... frerardy: a jó... o tom už jsem něco slyšela... :D Né tak... First snow, The taste of Ink a Deliqent (frerard.blog.cz), The Mummy (což mě dokonale rozsekalo xDDD) a In the Shadows... <3

Říkám o sobě: Jsem introvert, melancholik a jsem divná xD stačí? xD

Cooperation

20. listopadu 2009 v 17:04 | iWusZka

• unfinished
• Gerard + Frank
• cooperation with Fallen Angel
• další přepis starší povídky společně s Aničkou :)

The Mummy (3)

20. listopadu 2009 v 14:02 | iWusZka |  The Mummy

The Mummy (2)

20. listopadu 2009 v 13:55 | iWusZka |  The Mummy
Komenty by potěšily ^^


The Mummy (1)

19. listopadu 2009 v 17:38 | iWusZka |  The Mummy
Tak, první díl xD