Little Pink Bunny

13. července 2009 v 17:46 | iWusZka |  Frerard- jednorázové
Ulítlá jednorázovka, kterou jsme před několika dny sepsaly s Fallen angel :D
Vůbec ji neberte vážně! :D
Je to taková emo fake story xDD
Co je kurzívou, píše fallen angel a to, co je normálně, píšu JÁ. xD


FRANK xD (woe..xD)
Byl večer a já cítil, že musím zajít do obchodu.... Páč mi došly žiletky! Všechny už jsou moc tupé a moc červené od krve. No jo... Jenže je kurňa večer!! To už v mém oblíbeném obchodě mají zavřeno! Prodává tam takový šukézní mladík. Vypadá jako emo fake- takže jako já, jenže je hezčí, můj xicht je úplně odporný.

Přemýšlel jsem. Tohle je teda dost velkej problém. Nemůžu pčece do zítřka vydržet bez ostré žiletky... To je dilema... Ale co, skusit zajít tam můžu. Ale musím se na to hezky oblíct. Vzal jsem si černé uplé kalhoty a černé tričko. Boty Nike. Učesal jsem si mé krásné, černé vlasy. Tak, ještě oční linky od Avonu a řasenku Miss Sporty a můžu jít.

Tak jsem teda šel a připadal jsem si moc černě. Všichni na mě čučeli a jak jsem potkal faráře, uačal se tam křižovat jako o život. Hodil jsem na něj satanistický pohled a šel dál. Za chvíli jsem byl před obchodem. Nahlídl jsem skrz výlohu a bylo to tam nějaký divný... Moooc černý. Byli tam dva chlápci a ten šukézák. Ti chlápci měli daný přes hlavu černý silonky.... Asi byli taky emo. Hmm, to mě nenapadlo, dát si přes xicht silonku... A to jsem správný emař! Dodržuju všechny pravdila a nejradši mám číslo 13. Vešel jsem tam, abych se s nima seznámil.

"Hej, ahoj, vy jste taky emo?" zeptal jsem se. Ti dva na mě vystrašeně pohlídli a začali utíkat. Lekl jsem se tak moc, že jsem si sáhl do kapsy pro mýho růžovýho, pruhovanýho emo králíka, aby mě uklidnil. "Chudáci..." zamumlal jsem. "Asi jsem neměl tak křičet." Otočil jsem se a zjistil, že ten mrdání hodnej kluk tam pořád ještě vyjukaně stojí a černý vlasy mu trčely na všechny strany. "A co ty seš, satanista?" zeptal jsem se s neskrývaným zájmem. Podíval se na mě. "J-já...ty...tys mě zachránil!" vykřikl najednou a objal mě. Zachránil? Co to mele? Asi mu trochu hráblo, ale tohle si nechám líbit.

Tak jsme tam pořád stáli, objímali se, stáli, objímali se, st-...Počkat. STÁLI! Jako stáli jako STÁLI! Tohle se nepovedlo ani mýmu plyšovýmu králíčkovi. A to je nejvíc emo! "Hele, jak to myslíš, že jsem tě zachránil?" zeptal jsem se, když se ode mě odlepil a uviděl, že stojím a já uviděl, že stojí. "No dyť tamti chlápci byli zloději!" "A sakra! Že neukradli žiletky, ŽE NE!" Stání mě rázem přešlo. Dostal jsem záchvat panické hrůzy, že se nemůžu pořezat.

"No.. Ehm.. Právě že jo." vylezlo z něj. "To ne... Co já teď budu dělat?" vyjekl jsem a zhroutil jsem se na zem se záchvatem pláče. To je konec světa! Nejsou žiletky! "Ale no tak.... To bude v pohodě.." řekl a klekl si ke mně, ale stejně pořád stál. Jo, jemu se to kecá, prej v pohodě, ale já se dneska ještě neřezal! Co když už pak nebudu emo? S tou ohavnou myšlenkou jsem se rozplakal ještě víc.

"Hele, ty seš emo, viď?" zeptal se mě ten šukézák. "J-jo." vypadlo ze mě. "A...ty...se t-to...řežeš?" "Pravidelně od svých deseti let." "Proboha!" Najednou vypadal smutně on... "Jak se jmenuješ?" "Frank... Ale říkej mi emouši." "Já ti radši budu říkat Franku... Ty, hele, nechtěl by ses stát satanistou? Víš, emo je šílená sračka. Prostě emo is dead! Seš pozér jako všichni ostatní... Takový lidi nemám rád, kvůli nim jsem přestal být emo a teď jsem satanista... Nemusíš být zrovna satanista, ale třeba goth nebo...hmm..j-rocker! Určitě by ti to tak slušelo víc."

"Ale... Co můj růžovej králík?" řekl jsem zmateně. "Víš co? Někteří satanisti mají růžový králíky. A lidi se jich bojí a neodváží se na ně hnusně dívat, natož na ně něco pokřikovat." Hmm... To by se mi líbilo... Ale co poslouchají satanisti? Co když budu muset přestat poslouchat My Chemical Romance? Nejlepší emo kapelu na světě? Neee, já se prostě bojím... Ten..ten..ani nevím, jak se jmenuje, je divnej. Ale krásnej. "Když já nevím." kvikl jsem.

"Víš co, Frankie?" Huh, on mi řekl Frankie! "Přijď sem zejtra. Naučím tě být satanistou...jestli se ti to nebude líbit, tak zůstaň u toho stylu pozérů, okay?" Pak jsem vstal ze země a odešel. Vzal jsem si jeho slova k srdci a další den jsem přišel. Ten sexisista...uhm..teda satanista už tam na mě čekal. Zákazníků tam moc neměl, takže se mi mohl věnovat. "Franku, lekce číslo jedna. Pentagram!" "Co to je?! Nějakej parfém?!" Plácl se po čele. "OMFGee, tebe toho budu muset asi naučit hodně. Ten tvůj amo fake mozek nezná ani pentagram."

Normálně bych se urazil, ale teď mě zaujalo něco jiného. "OMFGee? Kdo to je, ten Gee?" zeptal jsem se. Že by nějakej Bůh všech satanistů, jako je u ema Emily the Strange? Trochu zrudnul v obličeji. "Víš... Já ti to ještě neřekl. Jmenuju se Gee... ehm, teda Gerard." Awww, to je sladký. Skoro stejně jako moje umělý sladidla. Cukr nesmím, mám cukrovku. To je z těch dob, kdy jsem byl hoper, to jsem musel mít pořádnou postavu.

"Nechme těch keců, Franku. Takže...pentagram je..tohle!" Vyhrnul si tričko a měl tam na břichu vytetovanou jakousi hvězdu. "Gee?! Ty jsi žid?" "Pane Satane! Tohle není židovská hvězda, ale znak satanismu!" "Aha, už tomu rozumím." "Na, koupil jsem ti tričko." Hodil ho po mě. Byl na něm ten pentagram. Ale bylo černý, takže okay. "Fee, lekce dvě. 666!" "To mě tady budeš učit počítat?!"

"U všech satanů! Frankie, já se z tebe asi zblázním! 666 je satanistické číslo!" "Hmm, a to máš taky vytetovaný?" "Ehm..jo, ale...Ukážu ti ho někdy jindy...Možná." Přemýšlel jsem, proč je rudý jako krev, ale pak mi to došlo. Ježíš! Teda vlastně Pane Satane! "Ehm..fajn...A proč vlastně 666?" Přemýšlivě se podrbal na hlavě. "Noo.. Víš, že nevím? To je vlastne jedno.... Prej že to bylo 999, ale oni to otočili, bo co... To neřeš..." Aha.. Připadalo mi to mírně pošahaný, ale co už.

"Tak jo, poslední lekce." "Už?" "Jo... Když seš satanista, seš drsnej. Ne ubrečená emo máčka, jasný? Všichni z tebe budou mít respekt, možná i strach. Tak, teď si obleč to tričko a na batoh si hoď tuhle placku..." Hodil tu placku po mě. Bylo na ní 666. Poslechl jsem si ho a svlíkl jsem si své tričko. Čuměl na mě jako na Bož-...uhm...Satanovo zjevení. "Frankie...Uhh...Máš sexy tetování. Můžu?" Přišel ke mně a začal po mých tetováních jezdit prsty. Za chvíli mi zase stál!

Ale uklidnilo mě to, že jsem nebyl sám. Stáli jsme oba. "Mmm... Gee, nechtěl bys mi ukázat to 666?" zeptal jsem se. Ušklíbl se. "Najdi si ho." Hm, jak chce. Dal jsem mu ruce pod tričko a hladil ho. Zaklonil hlavu dozadu, asi se mu to líbilo. No, aby ne, mám zkušenosti. Teda, sice jsem ještě nikoho neměl, ale přečetl jsem snad všechny Twincesty na světě! Pomalu jsem mu přetáhl tričko přes hlavu a políbil ho.

Zkoumal jsem jeho kůži. Kurňa, nikde nic! Kde si to nechal tetovat?! No nic, pokud jsem to chtěl vidět, musel jsem hledat dále. Sundal sjem mu kalhoty. Šíleně rychle. Chtěl jsem to vidět! Zkoumal jsem jeho nohy, nikde nic. No sakra! Už měl na sobě jenom trenky! Uhh... Nikdy jsem neviděl nikoho na živo nahého! Jen svýho králíčka plyšovýho... Váhavě jsem mu sundal trenky. Polilo mě horko. Bylo mi traoně, když jsem čučel na jeho koule bez přestání a s otevřenou hubou. Králíček ho tak velkýho neměl....

Ale pořád jsem nic neviděl! Teda... Viděl jsem toho dost, ale pořád ne to číslo! Už mě to celkem začínalo žrát. Obešel jsem ho a pak to uviděl.... Ozdobné číslo 666 na..levé půlce jeho...ehm...prdelky. "Copak? Nelíbí se ti to?" zeptal se. "Uhm... Pořád lepší než to, co tam mám já." "Copak copak?" řekl a začal mě vyslíkat. Za chvíli se začal staršně smát. Naštval jsem se. Co je špatného na nápisu I ♥ MY BUNNY? No co?

"Frankie... Seš tak roztomilej. Ze tebe je snad škoda udělat satanistu." Jen jsem se usmál a pak jsem si uvědomil, že jsme úplně nazí u pultu v obchodě! Ani jsem to nestihl říct Geemu, když dovnitř vešla nějaká bába. Mohlo by jí být tak 100-150 let. Zrak měla asi bohužel v pohodě, protože na nás krutě čuměla. Schoval jsem se pod pult, než nakoupila. Připadalo mi to jako věčnost, než vypadla. "Uhm... Zamknu a půjdem dozadu. Mám tam malej, růžovočernej gauč s puntíkama." usmál jsem sem on zamknul a vypadli jsme dozadu.

Abych řekl pravdu, byla tam docela tma. Docela dost velká. Trochu jsem se bál. Doma jsem usínal při svitu černé lampičky s bílýma lebkama. Naštěstí Gee rozsvítil. Kromě tmy tam byla ale i zima. Gee si všiml, jak se třesu, a tak přišel ke mně a objal mě. Hmm, krásně hřeje. Možná bych si ho mohl vzít domů místo topení... Měl bych to zadarmo! Než jsem ale stačil dál rozvíjet mou myšlenku, Gee mě drapl za ruku a vedl mě k tomu mega šukéznímu gauči.

Úplně mě na něj svalil a lehl si na mě. Bylo to příjemný, když se jeho a moje nahí kůže dotýkaly. Gee se zarazil uprostřed polibku, seskočil ze mě a zase zhasl. Jo, tak to bylo lepší.... Někde tam šmátral a pak zas přišel ke mně. Zavázal mi něčím oči. Nic jsem neříkal. Znovu si na mě lehl. Něžně hladil moje boky a pomalu se mi dostával jazykem do úst. Obtočil jsem kolem něj paže a prstem jsem jezdil nahoru a dolů po jeho páteři.

"Ehmm.. Fee?" "Copak?" řekl jsem trošku naštvaně a trošku vystrašeně. Tolik jsem se těšil a teď to nevyjde? To by bylo ještě horší, než když mýmu králíkovi vypadlo oko! "Opravdu to chceš?" vypadlo z něj.Hmpf! "Jasně, že jo!" "Tak počkej ještě chviličku." řekl a odešel. Nespokojeně jsem zamručel. Slyšel jsem, jak se někde přehrabuje. V tý tmě to šlo asi docela blbě. "Lubrikační gel." vysvětlil. "Černý s příchutí čokolády." Ah, on je tak milej! Myslí na všechno. Políbil bych ho, ale protože jsem měl zavázané oči, tak bych se netrefil.

Sice jsem si připadal jako kurva, ale nemohl jsem si pomoct. On byl moc sexy, víc, než můj králíčičínek! Prostě sexisista. Tentokrát si na mě nelehl, jen jsem cítil příjemně černou vůni čokolády a příjemný chladno v mým zadku. Opět se na mě položil a sladce mě políbil, než do mě vniknul. Trochu to bolelo, ale mám rád bolest, působím si ji sám, pam pam pam...

NE! Tohle si vlastně nesmím zpívat. Teď jsem satanista, a ne emo! Vykašlal jsem se na to a začal jsem se plně věnovat Gerardovi. Chtěl jsem ho hladit po vlasech, ale s mou šikovností jsem ho trefil do oka. Zašeptal jsem omluvu a Gerard na to, že je to okay, že mi to satan odpustí. To mě celkem uklidnilo. Navíc už jsem si docela zvykl a přírazy začaly být příjemné. "Gee!" vzdychl jsem. U všech satanů, to je ale ďábel!

Za chvíli jsem cítil, že už budu. "G-gee... Sundej mi to z očí.... Cjci tě vidět." vydechl jsem. Rychle mi ten šátek, nebo co to bylo, sundal z očí. Jeho tvář se mazlila s mojí a jeho steny se mísily s mými. Zatmělo se mi před očima, jako bych na chvíli přestal existovat. Ve zlomku sekundy jsem cítil, jak se do mě Gee udělal. Jeho jméno se fakt dobře vzdychalo, rozhodně líp, jak 'králíčkuu!'. Vystoupil ze mě a celého mě zakryl svým tělem. Bylo mi hezky.

Rozhodl jsem se, že začnu nový život. Chápete, prostě zapomenu na to, co jsem dosud dělal. Rozejdu se s králíčínečkem. Bude to pro něj velká rána, ale doufal jsem, že to nějak zvládne. Strhnu si ze stěny fotky líbajícíh se emo boyů a dám si tam mě a Geeho. Přemýšlel jsem, co ale udělám s tím tetováním. Nakonec jsem se rozhodl, že si ho nechám předělat na I ♥ GEE. Tak.
THE END

made by iWusZka and fallen angel.
© 2009, spol s.r.o.
I love you all!
x-*
FRERARD PRODUCTIONS
ve spolupráci s Waycest productions
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fallen angel *SB kterýmu trošku hráblo ale co už* fallen angel *SB kterýmu trošku hráblo ale co už* | Web | 13. července 2009 v 18:41 | Reagovat

jo jo to je pařba :D mimochodem, nechceš se objevit taky na ICQ? :D

2 fallen angel *SB kterýmu trošku hráblo ale co už* fallen angel *SB kterýmu trošku hráblo ale co už* | Web | 13. července 2009 v 18:47 | Reagovat

ale ty chyby... :D

3 Mrs.Lenusqa  Wayofil :)) Mrs.Lenusqa Wayofil :)) | E-mail | Web | 13. července 2009 v 21:26 | Reagovat

ja....ja...nemožem...xD xD xD zomrela som ty kokos xD porad som sa rozplakala od smiechu....baby toto ste zabili...xD ale úplne!!!xD

4 Kathy Kathy | 30. března 2010 v 16:47 | Reagovat

Skvělé!! :D *umírá* :D

5 fallen fallen | 3. prosince 2010 v 21:28 | Reagovat

čtu to znova a už jenom to
FRANK xD (Woe...xD)
mě zabilo xD

6 Reikko Reikko | 23. března 2011 v 20:34 | Reagovat

Nené :D Tohle jsem nečetla!! :D Nééé :D

7 Davidek Davidek | E-mail | Web | 27. září 2011 v 7:05 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama